Skoči na vsebino

Papučar


Priporočene objave

:notworthy:

 

ps. je vprašanje, sam dečko ne ve, da je vprašaj na koncu povedi :kva2:

   Povéd je pomenska enota, ki je sestavljena iz enega ali več stavkov in je v besedilu najpogosteje zaključena s piko. Kadar je stavkov več, so si ti lahko enakovredni ali pa tudi ne.

 

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

   Povéd je pomenska enota, ki je sestavljena iz enega ali več stavkov in je v besedilu najpogosteje zaključena s piko. Kadar je stavkov več, so si ti lahko enakovredni ali pa tudi ne.

 

:friend1:

 

Pajkica, zdej sva malo off topic, ampak ti bom vseeno odgovoril :)

 

Hvala za tvojo razlago, oboldal sem ti najpogosteje, ker ne pomeni nujno.... :)

 

Torej, je moja beseda POVED, bila na mestu in tukaj ni nobene napake....

 

ps1. POVED je najmanjša zaokrožena enota logično povezanih besed. Začne se z veliko začetnico in konča s končnim ločilom (!.,?-.. .). To je torej celotna skupina besed, od velike začetnice, pa do končnega ločila!

 

ps2. Slovenštinu sem uvjek imao 5 :jezik:

 

ps3. Hvala za copy iz neta, si potrdila moj prav :friend2:

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

   Povéd je pomenska enota, ki je sestavljena iz enega ali več stavkov in je v besedilu najpogosteje zaključena s piko. Kadar je stavkov več, so si ti lahko enakovredni ali pa tudi ne.

 

:friend1:

Stavčni člen je skladenjska pomenska enota stavka, ki ima posebno mesto v stavčni zgradbi in značilno vprašalnico.

 

:ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, kolk in kdaj sem oblečen ali slečen je čist vaša oz. moja stvar. Kot so že rekli, obvezna je le čelada. A ker živim ob stari cesti proti Vrhniki (iz LJ) in gledam take in drugačne brencle na omenjeni cesti celo sezono posledično vidim tudi take in drugačne nesreče in ravno zato sem vedno v polni opremi, ali pač ...

 

Samo v premislek:

  • Avto prehiteval in zapeljal direktno pred motor. Avto odpeljal, motor in motorist v jarku z zlomi, pretresom ... (polna oprema)
  • Avtomobil izsilil zakonca srednjih let, ki sta odvila in padla na služnostni poti (vzporedni makedam ob cesti). Motor zgorel njiju ni več ... Naj jima bo zemlja lahka (polna oprema)
  • Slabo minuto pred mano avtomobil zaprl pot motoristu. Ta je trčil čelno v desni bok avtomobila. Poletel čez havbo in z glavo direkt v kandelaber ob cesti. Zakaj ljudje le bulijo ob takih situacijah in nič ne naredijo mi nikoli ne bo jasno poleg tega pa si model še sredi luže razlitega bencina prižge cigaret da imaš z njim več dela kot z ponesrečencem ker se mu ne da dopovedat da naj se odstrani ... Motorist na srečo le pretres in zlom roke (polna oprema)
  • Motorista izsilila voznica avtomobila. Motorist prileti v rit avtomobilu in pade. K sreči nič zlomov ipd., je pa imel zaradi svoje neumnosti ker se vozi v kratkih hlačah in kratkih rokavih pobrano kožo  in nekaj mesa po stegnu, boku, trebuhi, obeh dlaneh ... Še danes se spomnim živalskih krikov bolečine in joka in kako je nekje vmes izustil "pa samo v trgovino sem šel" (samo čelada)

Pa ne zdej politizirat da so bili vedno krivi avtomobilisti ker to ni point. Hotel sem le da vidite da v polni opremi ali brez nas lahko čaka nevarnost, a v polni je veliko večja verjetnost da bodo posledice manjše če nas ne čakajo večna lovišča. Pa da ne bom izpadel svtnik ker se tudi sam vozim v navadnih kavbojkah na kavo ali trgovino, a obvezno vedno z želvo, rokavicam in čelado.

Popravljeno . Popravil Lokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.

.... vesel, vesel ...  :)

 

... tema se lepo odvija ... :OK:

 

.. po pričakovanju ....   :kva2:

 

.. SAMO GASAAAAAAAAA ....   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol neuš razumela Moških pogovorov.

Vedi pa, da je namenjeno kurčenju pred vami damami.Tako, da drugič vsaj s kakšnim virtualnim poljubom nagradi takšen fajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vazn da tuki na temu motosvetu dobi en tak brezvezn vprašanje 4 strani odgovorov k pa vprašam kaj bi moru pazt pri nakupu rabljenega motorja pa nihče nič ne ogovori,tok o temu forumu fucking retards

na tuki mate še link http://www.motosvet.com/tabla/topic/24471-honda-cbr-600-rr/page-23  

Popravljeno . Popravil catn_wanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po iskanju po netu sem naletel na to sliko in opazil modela v navadnih čevljih ter hlačah (vsaj tako se mi zdi). Zraven pa je pomoje neka Yamaha in in nad sprednjim kolesom so neki hladilniki, mogoče lučke okrasne ali kaj podobnega. Ali mogoče ve kdo kaj bi to bilo.

Nekako mi ne gre v glavo, da se folk vozi neprimerno oblečen že zaradi svoje varnosti za motor pa imajo denar. Zato tak naslov. Če je tema neprimerna naj jo admin zbriše.

v bistvu je tema zasla v povsem napacno smer. Bugyja zanima, kaj so tiste lucke..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vazn da tuki na temu motosvetu dobi en tak brezvezn vprašanje 4 strani odgovorov k pa vprašam kaj bi moru pazt pri nakupu rabljenega motorja pa nihče nič ne ogovori,tok o temu forumu fucking retards

na tuki mate še link http://www.motosvet.com/tabla/topic/24471-honda-cbr-600-rr/page-23  

 

pri nakupu rabljenega motorja pazi da ni nov :kva2:

v bistvu je tema zasla v povsem napacno smer. Bugyja zanima, kaj so tiste lucke..

a naslov teme papučar :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem:

Papućar je tisti, ki izdeluje papuće. Verjetno mora biti bosanec.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem:

Papućar je tisti, ki izdeluje papuće. Verjetno mora biti bosanec.

 

Pol je Kitajc isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem:

 Verjetno mora biti bosanec.

niso vsi papučari bosanci, evo, jest nism bosanec :ras:, če me slučajno žena pusti od doma :smoke: ,mi je fajn v njihovi družbi, ker nikol ni dougcajt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.... kitajc izdeluje japonke, pa ni japonec :lol1:

kitajc izdeluje kitajke, japonc pa japonke ... iz Papue Nove Gwineje pa papuće .. ajnfok :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm počakat da bo PMS mimo, zdaj ni dobro drezat vanjo :kva2:

opažam, da si tut pameten :lol1:

 

:OK:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!