Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Nearrain

OMV Postojna Moto Hub

Recommended Posts

Kmet2

Najboljše je, če nisi ravno inventar na omw-ju v postojni in prideš tja v času, ko ni drugih motoristov in imaš poleg mize opravljanje ostalih motoristov s strani zaposlenih :ninja:  :kva1:  No, nič slabega ni bilo :glare:

Ja definitivno same pohvale a ne  :grrr

Zivnorc

...kje pa je ta OujeMfauV...

....a je to na začetku , al na koncu Postojne....   :D

jany

...kje pa je ta OujeMfauV...

....a je to na začetku , al na koncu Postojne....   :D

odvisn iz kje prideš ?  :grrr  lahko tudi v sredini  :grim

DAMI34

V sluzbi ostat... Kle zima, mraz, toca i ostale vremenske neprilike. :D

zakaj pa ti sam med tednom tja hodš? A zato , da ti ni treba kave nam drugim "garaucem" plačat? Ha???

Kmet2

zakaj pa ti sam med tednom tja hodš? A zato , da ti ni treba kave nam drugim "garaucem" plačat? Ha???

Bl težko gre iz tiste dnarnce kej vun  :Ppa polno sem prnesu  :D

Edited by Kmet2

DAMI34

Bl težko gre iz tiste dnarnce kej vun  :Ppa polno sem prnesu  :D

kj pa če nis njegove najdu in si eno drugo? :P

Kmet2

kj pa če nis njegove najdu in si eno drugo? :P

Aja pa mislš da ga je vest pekla da neb z drugim dnarjem dal za rundo  :lol:

DAMI34

Aja pa mislš da ga je vest pekla da neb z drugim dnarjem dal za rundo  :lol:

ja veš kak je če so vsi bankovci po 500€, jih je res škoda zamenat :P

Kmet2

ja veš kak je če so vsi bankovci po 500€, jih je res škoda zamenat :P

Neb vedu sploh kakšni so,jih še nism vidu ,sm mislu da so tisti vijolčasti kak tuj denar v denarnici pol sm pa kar vse not pustu sm reku sej bo dal nagrado  :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Zivnorc
      ... kot praviš, da ti motorji žderejo kak liter več, kot imajo napisano v knjižici, ti bo MT-10 žrla 10 litrov. ... tankal boš vsakih 150 kilometrov. Vem. ...sem jo vozil. ...čisto tako.... pa nisem fan Suzukija....   ..... malo poglej po : ... vem, da je to Kawasaki tema...    ampak če se že pogovarjamo...
    • Voodoo
      Ne vem, vozim z1000sx in pa sv650s, in mi je tuono deloval bistveno bolj utesnjen, pa kot pravim nisem full visok...10 cm nižji od tebe. Ampak ja, vsi motorju so se skrčli. Ja, večkrat berem za eltenatorje pri hondi...ne vem, Suzukija mamo doma od novega, 2005 pa še zakašljal ni v tem času, z1000 tudi ne, je pa res 2016, tk da nebi niti smel  Sosed ma cbr1100xx, 160k km in pravi, da je zamenjal ležaj belance in puše na vilcah. Za novenjše aprilie ne vem, kolega ma tastarga tuonota od novega, še 2 cilindra zadevo, sm ga hotu lani kupit od njega, ampak sm ga od Lj do paklenice vsaj 3x tankal pomoje, domov pa pršu tak, ko da bi se stepu s kom   nism mel želje na motor it v naslednjih dneh sploh  kakorkoli, sam mi je reku, da ma tastaro hornetko še sam zato, da gre na šiht z njo,  kadar tuono ne vžge  kar je reku, da niti ni tako poredko.  Za BMW pa vem, da majo najboljšo servisno mrežo, ampak mi gre bolj za to, da nebi rabu servisne mreže! Foter od sodelavca GS800, 15k se mašina razletela, sodelavec S1000r, 20k 3 leta star se mašina razletela. Foter od kolega GS800, naredo 100k km brez okvare. Ta naključna razletavanja mi grejo v nos. Take napake so na japoncih praktično neobstoječe, vsaj kolk mi je z mojim omejenim znanjen znano. Bi pa z veseljem nabavu tuono V4 1000  za 6k al pa s1000r za 8k, za kolk se prodajajo rabljeni in se veselo vozu 5-10 let.   
    • maus
      TO ni to in se ne strinjam s tebOJ
    • VS800
      TOjTO
    • maus
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!