Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

A edini argument na to, da si lenuh je, da se športniki dopingirajo?

lenuh ja .. kdaj maš pa ti čas za kolo če že jaz ki sem lenuh delam po +10ur na dan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le delala dren, kadar sem jaz na cesti..

tumblr_mb0rz2Q7Gg1robpwto1_500.jpg

Premalo si na cesti lenuh. Moraš gonit 25 ur na dan, da jo srečaš.

lenuh ja .. kdaj maš pa ti čas za kolo če že jaz ki sem lenuh delam po +10ur na dan ?

Si lenuh, ker greš raje na šiht kot na kolo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A edini argument na to, da si lenuh je, da se športniki dopingirajo?

"Kdor nima u glau, ma pa u nogah" je že moja stara mama vedla povedat! :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kdor nima u glau, ma pa u nogah" je že moja stara mama vedla povedat! :glare:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franja ja....se nasi kolegi se dopingirajo,pa so sam amaterji :) Motolover.....ja ce bi take srecval po cesti, bi su pa tud jaz kdaj na kolo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lenuh ja .. kdaj maš pa ti čas za kolo če že jaz ki sem lenuh delam po +10ur na dan ?

Po slovenski zakonodaji se dela 7.5h dnevno. Mogoče bi moral po šihtu narediti kaj v smislu športa in te služba ne bi tako izčrpavala. Če se nabašeš klobas in piva je jasno,  da ne moreš od telesa pričakovati, da bo brezhibno delovalo. Nalij antifriz v motor namesto olja in boš videl, kako dolgo se boš peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franja ja....se nasi kolegi se dopingirajo,pa so sam amaterji :) Motolover.....ja ce bi take srecval po cesti, bi su pa tud jaz kdaj na kolo :P

Če greš večkrat na kolo, se ti to lahko zgodi. Kar nekaj zelo fletnih pup sem spoznal pri športu. Večinoma mnogo bolj privlačne, kot jih vidiš posedati v kavarnah.

S čim se sploh ukvarjajo čikarke? Umetne trepalnice, tatuji, solarij in z izbiro oblačil v katerih bodo skrile napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se po gozdu fural, pa je bla sam ena.....pa se to sm tok mim padu, da brezveze.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se po gozdu fural, pa je bla sam ena.....pa se to sm tok mim padu, da brezveze.... :lol1:

Ma bolje sedet pred gostilno v senci s pivom v roki in čakat, da pade mimo kakšna biciklistka.

Vmes pa še pri kelnarci fukfehtarja glumiš.

Neprecenljivo in neutrujajoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš Motolover, kar nekajkrat sam to zadevšno poimenuješ šport.
Tako da ti lahko le ponovim, da izgin šport zgajnat na športne objekte! Javna cesta to NI!

 

Bukslni pod adrenalinom, najsi bo na biciklu ali v tekaških copatih niso nikoli bili niti ne morejo biti sposobni normalnega razmišljanja in kot taki ne spadajo v javni promet. 

 

A imaš debelo al pa natrenirano rit je pa stvar posameznikove odločitve in nikakršne pravice nimaš kogarkoli diskriminirati zaradi njegovega načina življenja, če s tem ne ogroža ostalih. In v tem primeru ravno tisti z natreniranimi ritnimi in stegenskimi mišicami še kako ogrožate druge in se narcisoidno znašate nad ostalimi.

 

Eni navadni presrani drekci ste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si vir nusahljivih informacij :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš Motolover, kar nekajkrat sam to zadevšno poimenuješ šport.

Tako da ti lahko le ponovim, da izgin šport zgajnat na športne objekte! Javna cesta to NI!

 

Bukslni pod adrenalinom, najsi bo na biciklu ali v tekaških copatih niso nikoli bili niti ne morejo biti sposobni normalnega razmišljanja in kot taki ne spadajo v javni promet. 

 

A imaš debelo al pa natrenirano rit je pa stvar posameznikove odločitve in nikakršne pravice nimaš kogarkoli diskriminirati zaradi njegovega načina življenja, če s tem ne ogroža ostalih. In v tem primeru ravno tisti z natreniranimi ritnimi in stegenskimi mišicami še kako ogrožate druge in se narcisoidno znašate nad ostalimi.

 

Eni navadni presrani drekci ste!

dej domač naslov napiš, da ti pošljem škatlo kondomov-takih glih nočmo da se razmnožujejo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Hahaha....thx si me nasmeju na vse zgodaj  :lol1: aja pa škoda,da mu je metkov zmanjkalo Johnu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej domač naslov napiš, da ti pošljem škatlo kondomov-takih glih nočmo da se razmnožujejo :kva2:

Pošlji nam babo. Tudi za takšne je bolje, da se ne razmnožujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej domač naslov napiš, da ti pošljem škatlo kondomov-takih glih nočmo da se razmnožujejo :kva2:

Prepozn, sm svoje že naredu.  :jezik:

Jih kar zase nucaj in če ti zmanjkajo, hitr piš, da ti obnovimo zalogo. Iz istega  vzroka seveda! :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sm jaz pozorno večkrat prebral tole temo je naslov:

Ustavimo rekreativne bicikliste

torej tule ni govora o ustavljanju biciklistk in lepo prosm, da se jih pusti pr miru, kajti dotična grupa blagodejno vpliva na moje oči, splošno počutje in moje zdravje :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam de prebekslate na partizane in domobrance......

Sej bo  sam bod potrpežljiv  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!