Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

Nč bat, nekajkrat sprobano na Franji. Proti Idriji ali iz Kladja dol Ni treba Vršiča.

"Najlepše" je bilo potem tega modela gledat razbitga ob cesti in vahtat dokler niso reševalci prišli.

Govorimo o posledicah hitrosti in ne o zmožnosti doseganja njih.

Ta je bil zihr tvoj bratranc. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi napisal po kateri omejitvi - al za kolesarsko stezo po kateri bi moral obvezno voziti če obstaja poleg ceste ali - no saj ostalo ti je pa jasno kajne ?? če ti slučajno ni jasno ti priporočam branje predpisov ..

 

to toja ma kito od kdaj????

 

za taka vprašanja je samo en odgovor - http://www.motosvet.com/tabla/topic/39541-zase-se-brigi/

še obrazložitev - moj boni je t100 kar pomeni končno hitrost v kopenskih miljah in te zato lepo prooooosiiiim ne posplošuj .. ja ? 

 

če se pelješ s kolesom po voznem pasu zraven katerega je kolesarska steza si en navadn asshole ... pa še mal sm reku ...

 

in ne nisi upravičen do te teme ...

 

kaj cvikaš teme odpirat ker bi te potrli odgovori ? ja sočustvijem s tabo no ...

 

si se kdaj vprašal zakaj - predvsem - avtomobilisti in ostali udeleženci v prometu izsiljujejo kolesarje , ki se pravilno vozijo po kolesarski stezi ? 

ti bom jaz povedal - ker si navajeni od večine bičiklistov da jih na kolesarski stezi sploh ne pričakujejo in pogledajo v desno ogledalo in če takih - assholes-ov - ni na cesti pač predvidevajo da je pot na desno prosta..

 

če napišeš tomos  pomeni : t12 , t14 .sl15 , slc15 , apn4 , apn4s  ,tls14 ... avtomatiki so imeli takrat

isti status kot danes skuterji če jih označiš za motor... 

 

pa še to samo zato ker pazim na njega ker se na polno sili pred serpentino po levi mimo ... 

no ko sem bil s Tomosom ...

Ne se napenat,da se nous usrou. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat, nekajkrat sprobano na Franji. Proti Idriji ali iz Kladja dol Ni treba Vršiča.

"Najlepše" je bilo potem tega modela gledat razbitga ob cesti in vahtat dokler niso reševalci prišli.

Govorimo o posledicah hitrosti in ne o zmožnosti doseganja njih.

 

Če bi kdaj kaj kolesaril, bi ločil spust s Kladja in spust z Vršiča. Franja je ljudska prireditev, kot taka ne sme imeti hitrih spustov, ker bi se drugače vsi pobili. 

Tudi na resnih kolesarskih dirkah so spuste omilili, ker drugače ni bilo posnetkov, motorist s kamero ne bi mogel slediti. Pa verjemi, da tisti motoristi, ki vozijo na Touru ali Giru niso taki loleki za balanco. 

Super da si užival, ko si videl padec!

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@I30.....gledam tvoj profil....tvoje naslove tem....tvoje objave v temah.... :slap:

Se ti ne zdi, da si ti falil forum?! V motorističnih temah te sploh ne najdem....zanimivo.... :grim  Priporočam tale forum zate.... http://jazsemvredu.si/forum/

 

Dej enkrat kej napiš kje si se vozu z motorjem....kakšno slikco pripopaj....bi šlo? 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pa ugodneje-50km/h s kolesom čez naselje po cesti al 50 km/h po kolesarski? :smoke:

 

Vedno rečem, da motoriste slikamo navzdol. Za kolesarje velja enako. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@I30.....gledam tvoj profil....tvoje naslove tem....tvoje objave v temah.... :slap:

Se ti ne zdi, da si ti falil forum?! V motorističnih temah te sploh ne najdem....zanimivo.... :grim  Priporočam tale forum zate.... http://jazsemvredu.si/forum/

 

Dej enkrat kej napiš kje si se vozu z motorjem....kakšno slikco pripopaj....bi šlo? 

 

Lp

Ne more,ker mi smo vsi fuknjeni sam on blesti in vse ve..........po moje edinček.... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vršiča ali kakega drugega prelaza dol te strese vsak rekreativen tekmovalec.  

 

Z Vršila dol te strese samo uničena cesta, ki ne bi smela biti odprta za promet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vršila dol te strese samo uničena cesta, ki ne bi smela biti odprta za promet.

Slabo vzmetenje na Versysu  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa jeba, če gre u grmoule po klancu navzdol u pajkicah ... sm enkrat na ridah vidu enga, k je po klancu dol hotu bit hitrejši od enga motorista pa mu je malo v ovinku zmankalo oprijema .... no ja .. je vsaj mal malin pojedu, preden smo ga vn zvlekl ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vršila dol te strese samo uničena cesta, ki ne bi smela biti odprta za promet.

Po svoje mas prou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa jeba, če gre u grmoule po klancu navzdol u pajkicah ... sm enkrat na ridah vidu enga, k je po klancu dol hotu bit hitrejši od enga motorista pa mu je malo v ovinku zmankalo oprijema .... no ja .. je vsaj mal malin pojedu, preden smo ga vn zvlekl ...

 

:krneki:

A sta bla skupi v malinah  :kva2: Ne nabiji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je bil zihr tvoj bratranc. :grim

Ne, tvoja mama!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta bla skupi v malinah  :kva2: Ne nabiji :grim

Seveda sta bila skup. Saj je napisal, da ga je vun vlačil. A misliš, da je biciklistu kar s ceste vrgel štrik za vrat kot kakšen Wayne in ga potegnil iz malin kot kakšno neubogljivo tele?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more,ker mi smo vsi fuknjeni sam on blesti in vse ve..........po moje edinček.... :grim

Kar ugibaj, kot vedno potem pa naprej vomitiraj po svojem intelektu!

 

Sta pa z Luxsom tipična primerka  obnašanja, ko vama zmanjka argumentov. No, ne zmanjka, saj jih niti imela nista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@I30.....gledam tvoj profil....tvoje naslove tem....tvoje objave v temah.... :slap:

Se ti ne zdi, da si ti falil forum?! V motorističnih temah te sploh ne najdem....zanimivo.... :grim  Priporočam tale forum zate.... http://jazsemvredu.si/forum/

 

Dej enkrat kej napiš kje si se vozu z motorjem....kakšno slikco pripopaj....bi šlo? 

 

Lp

Mojih slikc in furc je na tem forumu dovolj. Pod prejšnjim nickom. In kdor me pozna, me tudi pod tem prepozna. Ostalih se ne tiče! 

Komur paše vedno premlevati ene in iste poti in lepiti selfije in podobne kozlarije, naj pa kar izvoli. Mene to ne zanima več.

Zame je motoriranje postalo še bolj intimno, soloridersko.

Varnost v prometu in ustavljanje raznih kretenov se me pa tiče in še vedno zanima. 

Ali misliš, da bi za verodostojnost pri tebi moral pisati tisto kar tebi paše? Malo morgen, pozabi! 

Kot pravi Kmet na potenco, jebe se meni kaj ti misliš o meni.

Bo tebi to šlo?

 

Pa topel asfalt želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Super da si užival, ko si videl padec!

Narekovaji tebi nič ne pomenijo?  :slap: Treba še z barvicam narisat?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

to toja ma kito od kdaj????

 

moja dobi kito kadar hoče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa jeba, če gre u grmoule po klancu navzdol u pajkicah ... sm enkrat na ridah vidu enga, k je po klancu dol hotu bit hitrejši od enga motorista pa mu je malo v ovinku zmankalo oprijema .... no ja .. je vsaj mal malin pojedu, preden smo ga vn zvlekl ...

 

:krneki:

kere gume je meu? sportsmart? sam da mu ni sava spustila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta bla skupi v malinah  :kva2: Ne nabiji :grim

 

kr verjami... mal več bod na ridah, se marsikaj vidi :yes:  ... itak je tuti kar precej padcev motoristov, ampak to ni tema o motoristih ampak o kolesarjih ... pa ni samo en kolesar padu na ridah ... osebno sem videl v zadnjih 5 letih vsaj 10 padcev kolesarjev :whistle:

 

kere gume je meu? sportsmart? sam da mu ni sava spustila :D

ne bi vedu... govort pa ni mogu, ker je meu šope trave in malin med zobmi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ugibaj, kot vedno potem pa naprej vomitiraj po svojem intelektu!

 

Sta pa z Luxsom tipična primerka  obnašanja, ko vama zmanjka argumentov. No, ne zmanjka, saj jih niti imela nista.

jp edinček sej sm vedu  :grim ........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

ne bi vedu... govort pa ni mogu, ker je meu šope trave in malin med zobmi :P

A je bil tale? :D

 

funny-drunk-man-fallling-with-bicycle.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!