Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

Po tem, kar sem sinoči doživel v Ljubljani, bi se dalo tole malo razširiti tudi na tiste, ki mislijo da obvladajo rolerje...

 

Neverjetno, kako malo je nekaterim malo vredno lastno zdravje in življenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa čist tipičen. Sfajtat, pa jest sm ta najjači pa podobne base.

Isto sranje ko fužinske budale s pištolami ali pipci. Špilaš na jasno premoč. Jaki frajer! 

In seveda se ti morajo vse mamce, atki, otroc, deklce in sploh vsi, ki jih narava ni obdarila z "močan ko bk, pametn pa glih tok" umikati in se bati.

 

Pri teh zadevah ne gre za "ko je jači", temveč za upravičen popizditis ko te nekdo na cesti znervira s svojimi nevarnimi in brezobraznimi potezami.

 

Če pa se ti zdi tvoja varianta prava, se pa kar pripravi, da te kašna stara mama z montirajzlnom po piskru prtisne! :bum:

 

Tipičen bičiklist, pa še bmflar povrh! :fight2:  

men se ni treba nobeden umikat, se "dokaj" držim zakonov, ne izsiljujem in ne grozim v tri dni, se pa ne dam jebat na suho :grim , če bi ti toliko kolesaril, tekel skratka se mogoče ukvarjal toliko s športom, bi videl, s kakimi primitivci v avtomobilu ima opravka normalen kolesar ali tekač :klicaj: Prehitevanje, čeprav gre nasproti vozilo, prehitevanje v škarjice tebi, hupanje, ker je on hitrejši in močnejši, dokler je v avtu :OK: , ko pa tečem po cesti, to so šele drame, folk gre z avtom v tebe in ne jebe sistema, če ne odskočiš, te bo podrl, problem je, ko je ob cestišču jama, ker ni kanalizacije, pa je speljano ob cesti, nimaš kam :BUA: , lej, vsak ve zase, na cesti mora bit prostora za pešce, kolesarje, kot tudi avtomobiliste, enako je tudi, ko se voziš z motorjem, eni z avtom počenjajo vsemogoče, ta je nevarn tako kolesarju, motoristu, pešcu in vsem udeležencom v prometu :grim  Žal pa obstajajo tudi taki kolesarji, pešci in motoristi :grim Zdaj se pa odloči, kam "boš" spadal ti :smoke:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.google.si/maps/place/409/@45.7107133,14.0161511,549m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x477b398a1374a201:0x4e9c1d199ea67b41!6m1!1e1?hl=sl

https://www.google.si/maps/place/409/@45.710997,14.017234,3a,75y,246.82h,89.87t/data=!3m4!1e1!3m2!1sBok89OXK0etdbBEtlC6rZw!2e0!4m2!3m1!1s0x477b398a1374a201:0x4e9c1d199ea67b41!6m1!1e1?hl=sl

 

poznaš ta ovinek v klanček od senožeč proti morju??

vidiš tisto grmovje na desni strani??

a vidiš za tem grmovjem dva kolesarja ki pendolirata sem ter tja v klanec ?

pa ali vidiš tistega , ki to dela ob sredinski črti ter drugi med sredino in desnim robom - oba tako po meter levo/desno stoječi stav??? 

 

pa a vidiš polno črto ? a vidiš da je levi kolesar celo prepeljal to polmo črto?

 

a vidiš kdo pelje po nasprotnem pasu navzdol??

 

če si tolk dobr da odgovoriš na ta vprašanja samo z "da" ali "ne" za vprašaji bo še komu , ki bere to temo mogoče postalo jasno nad kakšnimi se pritožujemo ..

 

aja..za poslastico : dva na motorju v nagibu .. 

 

lp

...nč ne vidim.-...  :eek:   . pa sem se še ene 2 km naprej zapeljal...

:hmm: kaj pa če bi bil traktor  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nč ne vidim.-...  :eek:   . pa sem se še ene 2 km naprej zapeljal...

:hmm: kaj pa če bi bil traktor  ?

pametuješ..traktor ne zasede več kot celega pasu kot ta dva pendoliranca..on ne spreminja 2x po en meter smeri vsako poldrugo sekundo ...

aja traktor vozi ob desni strani in ostane vsaj meter in pol prostega pasu na njegovi levi ..a ne vidš??

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... , se pa ne dam jebat na suho :grim , če bi ti toliko kolesaril, tekel skratka se mogoče ukvarjal toliko s športom, bi videl, s kakimi primitivci v avtomobilu ima opravka normalen kolesar ali tekač :klicaj:  

Pravjo, da vazelin pomaga.  :grim

N'č bat, dost vidm, še preveč. :kva1:

 

Normalen kolesar ali tekač? Ti, tole je pa kako že pravjo? :hmm:

Oxymoron! :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prou zanima, kako bi se kolesarji počutl, če bi z avtom po kolesarski vozu :P

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami počasni diujaki so :( ti piciklnisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prou zanima, kako bi se kolesarji počutl, če bi z avtom po kolesarski vozu :P

 

:krneki:

Ko da tega ne počnejo?

Malo poglej! Če ni količkov ali ograje se vozijo oz. parkirajo na kolesarski (je kar nekaj takih "stalnih" lokacij) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko da tega ne počnejo?

Malo poglej! Če ni količkov ali ograje se vozijo oz. parkirajo na kolesarski (je kar nekaj takih "stalnih" lokacij) .

lp

Saj konec koncev mislim, da tudi marsikateri tovornjakar ne bi imel nič proti parkiranju koles sredi kakšne regionalke.  :hmm:  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole v oviniku in vožnja "vštric" je treba pazit

capture.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa nardilo da je bil na moji strani bicikl, na drugi strani bicibl, tovornjakar pa prehiteval tistega na drugi strani in smo se vsi mogli srečat.. iztrebit to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa nardilo da je bil na moji strani bicikl, na drugi strani bicibl, tovornjakar pa prehiteval tistega na drugi strani in smo se vsi mogli srečat.. iztrebit to!

In ti si peljal strogo po omejitvah? Ej, fantje nehajte že s to nestrpnostjo do drugačnih in drugače mislečih. Med največjimi kršitelji prometnih predpisov smo ravno motoristi, očitno tudi najbolj nestrpni do ostalih v prometu, če berem to temo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strogo verjetno ne, pač ravna, odprta cesta, cca 110 verjetno, tolk ponavadi peljem. Sicer je bil tu verjetno kriv tovornjakar ker me ni mogel sfalit razen če gleda 2 metra naprej, ampak če kolesarjev nebi blo, nebi pršlo do te situacije :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strogo verjetno ne, pač ravna, odprta cesta, cca 110 verjetno, tolk ponavadi peljem. Sicer je bil tu verjetno kriv tovornjakar ker me ni mogel sfalit razen če gleda 2 metra naprej, ampak če kolesarjev nebi blo, nebi pršlo do te situacije :ninja:

Prvo so bili kolesarji,potem pa vsa ostala navlaka na notranje izgorevanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strogo verjetno ne, pač ravna, odprta cesta, cca 110 verjetno, tolk ponavadi peljem. Sicer je bil tu verjetno kriv tovornjakar ker me ni mogel sfalit razen če gleda 2 metra naprej, ampak če kolesarjev nebi blo, nebi pršlo do te situacije :ninja:

Verjetno ne bi prišlo do te situcacije, če tebe ne bi bilo ali pa tovornjakarja. Se mi zdi, da sta še vidva najbolj ogrožala promet s svojim divjanjem in prehitevanjem v škarje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  Med največjimi kršitelji prometnih predpisov smo ravno motoristi, očitno tudi najbolj nestrpni do ostalih v prometu, če berem to temo.

Posluš! Kozlarije govor zase!

Od kod tebi podatek, da smo motoristi med največjimi kršitelji?

 

Če verjameš, kar ves čas trobijo nekateri kar tako na pamet in kar trosijo rumeni mediji in če si še sam tak, to še ne pomeni, da lahko tudi nas ostale v tvoj drek tlačiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si peljal strogo po omejitvah? Ej, fantje nehajte že s to nestrpnostjo do drugačnih in drugače mislečih. Med največjimi kršitelji prometnih predpisov smo ravno motoristi, očitno tudi najbolj nestrpni do ostalih v prometu, če berem to temo.

ej haloooo !!! p ne morš vseh po men sodit !!!  :bum:

 

Prvo so bili kolesarji,potem pa vsa ostala navlaka na notranje izgorevanje :grim

 

ajde dokaži !

če nimaš gps podatkov za vse 4 udeležence situacije je to navadno nakladanje .

Js s kolesom vec prekrskujem :P Pa se nihce ni nastradal :)

še zmer hvala za olje k si mi ga dal pr vikiju ...sam če bi vedel da si tak  bičiklar b raj mašino zaribu ..  :P

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper in i30. Vsedita se na kolo ali pojdita teči, pokurita malo odvečne energije in bolje se bosta počutila! Je pa res, da je treba imeti za to nekaj volje, za naročiti pir in prižgati čik je ne potrebuješ kaj dosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Thumper in i30. Vsedita se na kolo ali pojdita teči, pokurita malo odvečne energije in bolje se bosta počutila! Je pa res, da je treba imeti za to nekaj volje, za naročiti pir in prižgati čik je ne potrebuješ kaj dosti. 

Posluš ti! Kaj nama pa ti komandiraš?!!! :fight2:

 

Smrajo od čikov sam snofi pa postan pir pij! :SS

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimveč takih, da se bo dojela potreba po registrskih tablcah za pecikle, kar bo zadevo bistveno umirilo.

Pezdetje zdaj naredijo sranje in jo pobrišejo z dogodka, za seboj pa puščajo poškodovane ljudi in materialno škodo. Jebe se jim za druge, egoisti pokvarjeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevno se furam kuči pjevajuči in na šiht preklinjajuči čez Tivoli. Sedaj je tam lično urejena kolesarska steza z dvema smernima pasovoma. Lepo za pogledat, lepo za peljat. Pa se najde še kar kretenov, ki jim ni mar niti za smer niti za stezo samo. Eni po ovčje zgubljeno, drugi pa pobesnelo. Da o pešcih, ki debatirajo sredi steze, niti ne govorim. Enkrat se moram spravit GoProjčka na balanco namontirat, da se bomo še potem smejali ali zgražali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!