Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

postal ste medijske zvezde :kva2: , to je tisto, ko se padalc spusti med nas miroljubne ljudi na tem forumu in si ustvari napačno mnenje :lol1:

ali si pa jest to dogajanje tukaj napačno razlagam ker jemljem zadevo za zabavo  :slap:  :blush: , mogoče bi moral vzeti skrajno resno in se moral iti detektiva in raziskovat in potem trkat po vratih in posameznikom, s katerimi se ne strinjam, razložit po svoje :evilgrin:

 

 

pišurija, ampak mogoč se je pa za zamislit :lol1:   

 

čewl nazaj v nestrpne nergače :jezik:

 

 

I30, mogoče bi moral sestavit kak demantij in ga poslat na Val 202, seveda, če imaš v mislih, da je potreben :kva2:

 

evo dan je takoj lepši, dobr sm se nasmejal :grim

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tko, kt da bo na forum bmflarjeu pršu en in naviju za mercedeza ... išče batine .. zihr :krneki:

 

nisem še poslušu posnetka, pa ga ne morm komentirat ;)

 

KWAK UBER ALLES

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam zdej bl brihtn deu, bom kasnej poslušu pa vidu al ma sploh smisu kej komentirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam zdej bl brihtn deu, bom kasnej poslušu pa vidu al ma sploh smisu kej komentirat.

ma zihr ma smisu .. napišeš ćewl pown ćustew ... in tojeto :jezik:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nism nć kriw :glare:

 

upam, da me niso omenil :P

 

se bom morau čez grmoule in jarke domou plazt, pretrćawanja, legnt ... itd itd

 

  :krneki:

 

sicer pa .. kdor ga spoha ta ga zwoha ... :jezik:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pa sm šeu to mal poslušat. :glare:
Dec mal potvarja pa pomeša objave!
Pa na sovraštvo cika :kva1: .

Lej Mihec al kdorkoli že si, mi se vendar ljubimo, le malo bolj ćustveno se izražamo. :blush:

 

(MedijemManjkaMaterjalaPaSeNaVseSorteKozlarijeSpravljajoPress)

 

Naredite mi ta forum spet resen!
Je klocnil skupaj s petami in zagromel v mikrofon, da je zadonelo po širni deželi.

 

:kva2:  :kva1::kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fant posplošuje in namerno zavaja ..

sploh ne ve , da bi mi radi samo umaknili grobe kršitelje cestno prometnih predpisov ..

 

sej bi mu prvošču kakefa kolesarja na havbi novega avta za 25000e .. pa se mi že itak dovolj smili... avto..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinar je iz vsebine ven potegnil samo tisto, kar mu je pasalo ... klasična novinarska fora .. teme se ni lotil celovito ...

 

Ravno včeraj zvečer sem srečal najmanj 10 kolesarjev, ki so se vozili brez luči, eden mi je celo po kolesarski v kontra peljal, tako, da sem ga skoraj na haubo dau, ko sem se vključeval na glavno cesto. Če ti tak prileti pred motor, je največja verjetnost, da se znajdeš na tleh, kolesar se pa odpelje naprej.

 

Očitno odobrava vse to početje, kar se tiče vožnje grupne (vštric) kolesarjev po glavnih prometnicah. Tudi kot avtomobilistu mi gre to na jetra, saj če je gost nasprotni promet, se moraš za njimi voziti 20 km/h.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi sem in tja biciklist. Zavedam pa se, da je v prometu bicikel bolj nevaren kot vožnja z motorjem!

Vsi te prehitevajo (na deset centimetrov) in moraš imeti res dobre živce, da se ti že med vožnjo ne zrola... Zato se raje vozim z motorjem!

 

Če si trezen, ne prehiter in ne prepočasen, je to mnogo varnejši način za premogovanje razdalj.

Rekreacijasko kolesarska zadeva je pa po svoje, spet svojevrsten hudič!! Še posebno, če jih povezuje "čredni nagon"!

P.S.

Enkrat sem bil zaradi enega padca v bolnici. Poleg mene pa en kolesarski rekreativec...

A veš, da je bil fejst bolj polomljen kot jaz (pa še čelade ni uporabljal.. .) :slap:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So cvetke, ja... Zadnjič peljem po kolesarski, spredaj ena...malo ritasto obdarjena, kar po levi je peljala. Jo dohitim, pa par metrov za njo na vso moč zažvižgam na prste. Kako me je napi***dla, če sem normalen, da tako strašim ljudi... :eek:  Po moje je spustila za žličko ali dve... :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro v praznicno jutro,upam da ste se ga dobr nazgal. :grim Vse anti bicikliste je treba jebat,in to z mehkim pa v pajkicah,da bo bolj zanimivo. :kva2: Lp. Biciklist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...alo luxa... kam jo mahneva..... sam dans bo treba rorčke sabo vzet... k je bl mraz..... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofurat vse po spisku! 

 

Vštric z njimi gas do daske nabijat!

 

Jebat jih je treba pizda jim materna!

 

Peš naj hodijo banda kolesarska!

 

hahahahaha... se že dolgo nisem tak nasmejal...

 

ena najboljših tem ever!

 

Bravo avtorju!   :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

In zdaj ti po možnosti misliš, da si kaj boljši od njih?

Debili so tako med njimi, kot med nami, zavedajmo se tega in ne mečimo vseh v en koš.

Strpnost je mati modrosti :OK:

Veliko lepih in varnih kilometrov ti želim, če tudi boš srečal kolesarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem šel iz Kamnika čez Črnivec proti domu pa dohitevam traktor na začetku vzpona v hrib pa traktor ravno prehiti kolesarja ta pa ti me pa že ne boš pa za njim :slap: no po dvestometrih ga je bila polna cesta pa bela zastava v znak predaje :oops: ,gledam potem v retrovizor nazaj in se mi skoraj zasmili je moral sestopit pa pavzo delat :naughty: no tudi traktor ni letel trideset ampak dobrih petinštirindeset :whistle:  vsekakor se mi je ta kolesar potem rolal po glavi in mi polepšal dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Strpnost je mati modrosti :OK:

...

Kje s pa to pobrau? :kva1:

Strpnost je kvečjem mama dolgcajta! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje s pa to pobrau? :kva1:

Strpnost je kvečjem mama dolgcajta! :glare:

Z leti boš spoznal marsikatero resnico, do takrat ti pa želim veliko sreče, ker pameti ti ne more nihče dati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!