Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

evo kupiš starga MZ 250 pa nardiš tkole:

 

Sam ne takrat ko jaz kolesarim  :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako je mene divji prašič pred leti lovil dol z Rogle. Vsaj zdelo se mi je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zato, ker mene in mausa še nisi uspel spoznati :kva2:  :fight1:  :naughty:

Pol bi šele mlatil.

 

 

pobje, neč sekirat, dokler mene vidte, niste slepi :grim

Slepi postanejo, ko pridejo na doseg roke.

Pa plavo našminkani.

 

 

...tako je mene divji prašič pred leti lovil dol z Rogle. Vsaj zdelo se mi je....

Ma to je bil en Pohorc in ne prašič. Oni so taki kosmati in sitni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha... Američani... cela gasilska enota je prišla zaradi 2 ubogih kolesarjev... Motor pa čudn da niso z 30 tonskim žerjavom na spejsšatl platformo naložli...

 

 

Sej je kruto za vse tri blo tole... ampak za pogledat v okviru tele debate pa da crkneš od smeha...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kupiš starga MZ 250 pa nardiš tkole:

 

Sam ne takrat ko jaz kolesarim  :grrr

 

 

Land of heroes. Ko jih pa katerikoli dobi po riti se pa na glas jokajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr, da je blo dol z Rogle :grim

...če si se kdaj peljal dol z Rogle po Mislinjskem grabnu...tam je po makadamu šlo 70/uro. Kosmatega pohorca sem pa res skoraj povozil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kupiš starga MZ 250 pa nardiš tkole:

 

Sicer ni bil star MZ 250 ampak najbrž novejši (ETZ ?) 125, s pomočjo katerega sem jaz danes "v živo insceniral" (?) kolesarja, ki ga je zbil motorist, jaz sem jih pa od lastnika tega MZ-ja "dobil po grbi", ko je v kopalkah prišel čez viseči most v plezalni center strug in me dobesedno nadrl: "KAJ SE PA TI GREŠ !!!"   :blush:

 

img1245.jpg

 

img1244.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Vemo, da na policiji to berejo,

Me prav zanima ali se bodo kaj zmigali. Denar leži na cesti, le poberejo naj ga, tokrat celo bi šlo tudi za varnost in ne le za inkasantstvo!

 

Ta (žal slaba) fotka je bila narejena v noči z 10. na 11. april ... zgleda, da so te upoštevali

111342271015269622232567.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je una...nimate luci, to bo kazn!.... :slap: A boste pihu? Sem sel s kolesom, namest z avtom....nima veze! Pihat! Opala, tole je pa cez mejo....500 evrov bo tole. Sej pravm, ne ustavm s kolesom, pa nej me lovijo po Lj. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, txt mi ni hotl nalept,

modelu na videu ni za dat mopeda vec u roke. sej sploh ni nagnu!.... al pa

mu grejo kolesarji tok na K* kot I30

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je una...nimate luci, to bo kazn!.... :slap: A boste pihu? Sem sel s kolesom, namest z avtom....nima veze! Pihat! Opala, tole je pa cez mejo....500 evrov bo tole. Sej pravm, ne ustavm s kolesom, pa nej me lovijo po Lj. :P

samo to so res kekci, po lj lovijo folk k gre s kolesom iz zura. tam velja da je treba met luč, ne telefonirat itd... pa se vecinoma vsi po kolesarski vozijo. folk na specialkah pa lahko goni po glavnih magistralah brez niti odsevnih kaj šele svetlobnih teles. res ne vem al se z nakupom specialke avtomatsko poslovis od zdrave pameti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... modelu na videu ni za dat mopeda vec u roke. sej sploh ni nagnu!.... al pa

mu grejo kolesarji tok na K* kot I30

To bo. Drgač ma pa una s kapco k snema na videu dobro ritko.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... res ne vem al se z nakupom specialke avtomatsko poslovis od zdrave pameti :?

Bo držal. Po moje jo zastavjo. Zdravo pamet za specjalko. 

Edin uni k majo velik dnara, jim ni treba. Tisto so jo zastavl pa že za Bmfo al pa MP3.... :grim

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je una...nimate luci, to bo kazn!.... :slap: A boste pihu? Sem sel s kolesom, namest z avtom....nima veze! Pihat! Opala, tole je pa cez mejo....500 evrov bo tole. Sej pravm, ne ustavm s kolesom, pa nej me lovijo po Lj. :P

Samo tako mimogrede, ni tako nedolžna zadeva, če se pijan vsedeš na kolo. Sicer ne dobiš kazenskih točk, lahko pa stakneš poškodbo, ki je ne boš nikoli pozabil.

Takole nekako gre:

- če so trezni na kolesu in padejo si najpogosteje poškodujejo roke, ramena, kolena, redkeje glavo ker imajo čas reagirati z rokami in telesom, da bi ublažili padec,

- če so pijani, pa te reakcije ni ali je preslaba, zato pogosto treščijo ob tla z glavo z večjo silo, kar v mnogih primerih rezultira hude poškodbe možganov in posledično lahko pusti ireverzibilno možgansko okvaro. Rezultat je podoben kot pri obsežni možganski kapi (da si boste lažje predstavljali), prizadetost poškodovanca pa je različna, vse do tistega ko prideš nazaj v plenice, obležiš v postelji in ne veš kaj se dogaja.

Tudi močno vinjeni pešci na lastnih nogah se občasno tako hudo poškodujejo. ;) In naša država bi rada čim manj tega, ker si v najhujšem primeru namesto produktivnega državljana državi samo en velik strošek!

Skratka vsem kolesarjem, motoristom, pešcem, avtomobilistom in ostalim udeležencem cestnega prometa želim srečno premišljeno in strpno vožnjo, saj je življenje samo eno!

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo. Drgač ma pa una s kapco k snema na videu dobro ritko.  :OK:

tlele sva si pa enotna :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj .. take kretene rabmo, da nam cesto spucajo :lol1:

 

pri temu motoristu je bila klasika.... gledal je kamor ne bi smeu .... u rt kolesarju .. pa istega spola je ... pismo noooo... za otroke gre :angry:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem si pokazal kakšni kreteni so med motoristi....ne med kolesarji..... :smoke:

S tem nisem hotel pokazati nič. V tejle temi pride tale posnetek kolikot toliko smešen, če ga tako vzameš. Drugače sem pa tudi sam kolesar-ravnokar prišel iz kolesarske fure. Zagovarjam strpnost na cesti iz ene in druge stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Drugače sem pa tudi sam kolesar-ravnokar prišel iz kolesarske fure....

Ni mi jasno, zakaj bi se motorist vračal eno evolucijsko stopnjo nazaj. 

Ma to je ista figa, kot če bi na palmo nag splezal banane jest, bolhe obirat, pa nkol več dol. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!