Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

sterita se mi nekam prou hitr banda konzervasta!!! :bum:    .... :P  :hooray:

v zakonu točno piše kakšno spremstvo morajo imeti ...baje mora biti spredaj in zadaj motorno vozilo z utripajočo rumeno lučjo ... zdej ne vem kakšne luči imajo policisti na kolesih in ne vem če je to kje zapisano kot izjema za spremstvo skupine kolesarjev...

 

brw - tole si še enkrat preberi v obrazložitev : http://www.motosvet.com/tabla/topic/39464-ustavimo-rekreativne-bicikliste/#entry2165457

nisi je napizdu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., se mi pa nikakor ne zdi primerno obnašanje I(Q)30 tukaj v tej temi.... ne moreš kr vse skp nekam pošiljat in žalit ljudi....

Zakwa de ne?  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zakonu točno piše kakšno spremstvo morajo imeti ...baje mora biti spredaj in zadaj motorno vozilo z utripajočo rumeno lučjo ... zdej ne vem kakšne luči imajo policisti na kolesih in ne vem če je to kje zapisano kot izjema za spremstvo skupine kolesarjev...

 

brw - tole si še enkrat preberi v obrazložitev : http://www.motosvet.com/tabla/topic/39464-ustavimo-rekreativne-bicikliste/#entry2165457

Malo mešaš 'cicibane' in 'kolesarje, ki imajo licenco Kolesarske zveze Slovenije ali ustrezne druge mednarodne kolesarske organizacije'.

 

Prvi se v prometu ne smejo vozit vzporedno pod nobenim pogojem, drugi pa lahko (pod pogoji, ki so zapisani v tistih členih).

 

 

Seveda pa lahko imajo 'organizirani cicibani' ob sebi policijsko spremstvo, ki s svojimi pooblastili lahko določen odsek ceste zapre za preostali promet in tam se lahko tudi 'cicibani' vozijo vzporedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sterita se mi nekam prou hitr banda konzervasta!!! :bum:    .... :P  :hooray:

v zakonu točno piše kakšno spremstvo morajo imeti ...baje mora biti spredaj in zadaj motorno vozilo z utripajočo rumeno lučjo ... zdej ne vem kakšne luči imajo policisti na kolesih in ne vem če je to kje zapisano kot izjema za spremstvo skupine kolesarjev...

 

brw - tole si še enkrat preberi v obrazložitev : http://www.motosvet.com/tabla/topic/39464-ustavimo-rekreativne-bicikliste/#entry2165457

danci 1973 je vse povedal :grim , jest bi samo dodal, da preventivna vzgoja osnovnošolskih otrok je velikega pomena, mogoče se na ta način izognemo nastanku objestnih nestrpnežev za volanom, v bodočnosti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mešaš 'cicibane' in 'kolesarje, ki imajo licenco Kolesarske zveze Slovenije ali ustrezne druge mednarodne kolesarske organizacije'.

 

Prvi se v prometu ne smejo vozit vzporedno pod nobenim pogojem, drugi pa lahko (pod pogoji, ki so zapisani v tistih členih).

 

 

Seveda pa lahko imajo 'organizirani cicibani' ob sebi policijsko spremstvo, ki s svojimi pooblastili lahko določen odsek ceste zapre za preostali promet in tam se lahko tudi 'cicibani' vozijo vzporedno.

nič ne mešam .. pač je za licencirane kolesarje zapisano ..

 

sprašujem pa , če je kje napisano kako oz. na kakšen način je organizirano policijsko spremstvo grupe kolesarjev če so policisti v spremstvu na kolesih .

pričakoval bi namreč utripajoče luči - kar pa jih na kolesu se mi zdi da nimajo - lahko pa da se motim ..

 

in če je tako kot si napisal - "Prvi se v prometu ne smejo vozit vzporedno pod nobenim pogojem " me pač zanima kje piše da se ne smejo tudi v primeru organiziranega policijskega spremstva ....

 

samo to in nič drugega ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani je bilo tako, da je na čelu in koncu kolone bil policist na kolesu, vozilo pa se je v koloni en za drugim in ne vštric po dva, je pa to bolj sodelovanje policije z otroci :grim  Lahko pa je tudi preventiva, da se objestni nestrpni vozniki stresejo, ko vidijo policista in postanejo normalni :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še dobre 1/4 ure, pa štartam ke čez Trojane u deželo plemena Čuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 "Prvi se v prometu ne smejo vozit vzporedno pod nobenim pogojem " me pač zanima kje piše da se ne smejo tudi v primeru organiziranega policijskega spremstva ....

 

samo to in nič drugega ..

 

Pod nobenim pogojem pomeni točno to, kar piše. Pod nobenim pogojem. Torej tudi policijsko spremstvo NI in ne more biti pogoj. Ne more biti, ker pogoj, da bi se furali vštric NE OBSTAJA, ker je čisto jasno in glasno napisano pod NOBENIM pogojem.

Približno tako kot parameter 0 ali null. Nula (0) je neka vrednost, pa čeprav je nič, ki jo program vseeno obdela pač zato ker je, medtem ko null pomeni da karkoli naj bi že to bilo sploh ne obstaja. 

Kapiš?

 

 

@VS800, kokice v prikazanih količinah in tempu vsipanja v glavo redijo. Boš rabu kamjon da te bo lahk kam pelu ne pa moped.

Popravljeno . Popravil stenc55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod nobenim pogojem pomeni točno to, kar piše. Pod nobenim pogojem. Torej tudi policijsko spremstvo NI in ne more biti pogoj. Ne more biti, ker pogoj, da bi se furali vštric NE OBSTAJA, ker je čisto jasno in glasno napisano pod NOBENIM pogojem.

Približno tako kot parameter 0 ali null. Nula (0) je neka vrednost, pa čeprav je nič, ki jo program vseeno obdela pač zato ker je, medtem ko null pomeni da karkoli naj bi že to bilo sploh ne obstaja. 

Kapiš?

:lol1:

 

Seveda je treba prebrati cel stavek - piše namreč "Prvi se v prometu ne smejo vozit vzporedno pod nobenim pogojem". Če policisti cesto zaprejo za promet (kar jo lahko), potem seveda na tej cesti ni prometa in se lahko tam igrajo tudi med dvema ognjema... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

 

Seveda je treba prebrati cel stavek - piše namreč "Prvi se v prometu ne smejo vozit vzporedno pod nobenim pogojem". Če policisti cesto zaprejo za promet (kar jo lahko), potem seveda na tej cesti ni prometa in se lahko tam igrajo tudi med dvema ognjema... :slap:

 

Če policisti zaprejo cesto zato da se mularija lahko tam poja kakor ji paše, niso na cesti ampak na začasnem igrišču/vadbišču/poligonu/... in to pomeni da tam nimaš kaj iskat z motornim sredstvom, posledično nimaš kaj kokodakat (ne ti osebno, da ne boš kaj mislil), ker tako ali tako ne moreš na tisti del ceste.

Un tam gor pa sprašuje o policijskem spremstvu ne o policijski zapori. Spremstvo se giblje skupaj s spremljevanim in gre lahko promet mimo, zapora se sicer tudi lahko giblje z glavnino ampak noben ne sme mimo v nobeni smeri. To je kot takrat ko naše ,,,,,(vstavi primerno besedo za vrhovne politike)..... vozijo na Bled na kremšnite pol pa cela AC stoji ker majo plave pa rdeče lučke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un tam gor pa sprašuje o policijskem spremstvu ne o policijski zapori. Spremstvo se giblje skupaj s spremljevanim in gre lahko promet mimo, zapora se sicer tudi lahko giblje z glavnino ampak noben ne sme mimo v nobeni smeri. To je kot takrat ko naše ,,,,,(vstavi primerno besedo za vrhovne politike)..... vozijo na Bled na kremšnite pol pa cela AC stoji ker majo plave pa rdeče lučke. 

daj še malo razloži te stvari :

- promet gre lahko mimo : kako gre lahko promet mimo kolone 65-.tih biciklistov varno in po predpisih??? kam se lahko umakneš po tvoje med tem prehitevanjem če pride vozilo iz nasprotne smeri?

 

- če je pa zapora ceste - čeprav je mobilna - pa mora biti dogodek organiziran , prijavljen in objavljen v javnih občilih.. vozila za zaporo so določena in morajo uporabljati svetlobne znake ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, kar je preveč, je pa preveč.

.

.

MATER VAM JEBEM KOLESARSKO!!!!

 

 

Vozim oboje, motor in kolo, opažam pa da je med motoristi več cvetk ki so polni sami sebe 

 

 

 

Te golazni je na našem koncu vsako leto, čim posije sonce vedno več.

 

Tako kot ti bentiš nad kolesarji, bentijo prepotentneži v avtomobilih nad motoristi, torej nad teboj.

 

Pa ne mi rečt sedaj da si angelček na motorju in striktno upoštevaš predpise. Po napisanem sumim da daleč od tega  :glare:

 

@MP3500, odlično napisano!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim oboje, motor in kolo, opažam pa da je med motoristi več cvetk ki so polni sami sebe

...

Mal preber ne pa sam mjavkat, če te rep boli!

...

Pa ne mi rečt sedaj da si angelček na motorju in striktno upoštevaš predpise. ..

Zakaj dvomiš v to? :kva1:

Capek, ne gate meni po svoji riti merit! :glare:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

@MP3500, odlično napisano!

Pohvaljen! Dobiš liziko na zaključnem šolskem izpitu. Glede na to, da je muzikplejer pisal le na 1. in 3, strani, si očitno pridno vse prebral. :lol1:

Mal takih.

.

.

.

.

pa velik bolših

:P

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motoprdci,s tem mislim tiste ki ste se razpisal in razklobasal proti kolesarjem.Sem kolesar in tudi recimo motorist,na kolesu sem priblizno 40 let od tega 20 tekmovalnih in za sabo imam priblizno 600 000 km na kolesu, in v vseh teh kilometrih sem se nagledal takih prdcev kot ste vi se pa se.Od takih sem dozivel vse sorte moznih bedarij,od tega da so me zanalasc zrinl v graben do tega da mi je zapeljal direktno pred mene ker me kokr ni vidu in tako naprej,toda vse to je bila tudi dobra sola za motor,tako da me prakticn ne more nic vec presenetiti,ker sem se nagledal vseh mogocih kretenizmov :OK: Mislim da s tem nabijanjem in klobasanjem dokazujete samo to da mate kvocient velik kot cifro smrdljive noge,dejte ,pejte raj nazaj fuzbal gledat ,pa skakafce,pa u bife pejte na eno gajbo,puste revcke kulesarje prmer sej vam nc nocjo, pa se hitrejsi ste, pa bol curasti na svojih prdulah od njih.  Mejte se radi  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!