Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


I30

Priporočene objave

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

Sej nimam sam enga avteka.....:ras:

....:twak:.....

Bogi mehanik k more na dveh naenkrat delat:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, VS800 pravi:

Bogi mehanik k more na dveh naenkrat delat:P

Tako pogosto pa spet ne delam servisov...:ras:....se dobr da obstajao francoski avteki, ker drgac mehaaniki ne bi mel kej delat.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

5 hours ago, Borutt said:

V zajebantski izjavi si zelo dobro računal. 

Dobro vem kaj sem napisal, se preden sem oddal sem vedel, da je narobe, in kljub temu namenoma postal - ce nisi vica zastopil prvic, nitj razlage drugic, ne pomeni, da je samo zame potrebno poudarjati in ponavljati to, kar sem napisal. ;)

Je pa pred slabimi 20 leti moj takratnji sosolec z gimnazije sel pes cez prehod pri zgodnji rdeci luci. Ker je letecman ravno bil pri roki, ga je z vsem pompom ustavil (sirene, lucke itd). Klasicno vprasanje v klasicnem nastopu arogantnosti klasicne uradne osebe:

- "a vete zakaj sem vas ustavil?":mad:

-"vem, ja":smoke: (hladno kot spricer, a povsem resno in skulirano do amena)

- "in zakaj ste sli v rdeco?":mad:

- "nisem mogel varno ustavit." :smoke: 

:lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, k sam prgoni na kakšen prelaz, k se sam matra, lahko tudi mal zapleše po cesti, me ne moti. 
Ampak ko bodo pa tejle z elektriko začeli srat levo-desno, bom pa pa tudi jst kmal popizdu (pa čeprav kolesar od otroštva) ...

Capture.PNG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zok pravi:

 

Dobro vem kaj sem napisal, se preden sem oddal sem vedel, da je narobe, in kljub temu namenoma postal - ce nisi vica zastopil prvic, nitj razlage drugic, ne pomeni, da je samo zame potrebno poudarjati in ponavljati to, kar sem napisal. ;)

Je pa pred slabimi 20 leti moj takratnji sosolec z gimnazije sel pes cez prehod pri zgodnji rdeci luci. Ker je letecman ravno bil pri roki, ga je z vsem pompom ustavil (sirene, lucke itd). Klasicno vprasanje v klasicnem nastopu arogantnosti klasicne uradne osebe:

- "a vete zakaj sem vas ustavil?":mad:

-"vem, ja":smoke: (hladno kot spricer, a povsem resno in skulirano do amena)

- "in zakaj ste sli v rdeco?":mad:

- "nisem mogel varno ustavit." :smoke: 

:lol1::lol1::lol1:

Pri semaforju za pešce ni rumene luči in zato ta vic ne pali. Kakšna pa je zgodnja rdeča luč? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, RobiRoberto pravi:

Od danes naprej bodite previdni, ker se bom s koleso vozil oborožen... :OK:

vodna-pistola_5908cb0fe0229.jpg.a273132280baed988bbc7069bc99b14c.jpg

jest tut......:ras:  samo s temle

image.png.641d89e7077947c488e2aa2adcf409ba.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem ležal v bolnici januarja 2016 so pripeljali 3 komade piciklistov. Zrušil jih je pa tip kjar so bili trije v avtu (voznik+Vvinko+Alko) in to na nasprotni strani. Se pravi je zavil na levi pas in jih poradiral. :( Baje ni član MSja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Borutt said:

Pri semaforju za pešce ni rumene luči in zato ta vic ne pali. Kakšna pa je zgodnja rdeča luč? 

...i, potem pa je kazen dobil po krivem, se ti ne zdi? :huh: Razen, ce je zelena utripala. :lol1:

pi es: ni vic, ampak anekdota - sem bil poleg, le da jaz sem sel preko malo prej, ob zeleni luci. :jezik:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Zok pravi:

...i, potem pa je kazen dobil po krivem, se ti ne zdi? :huh: Razen, ce je zelena utripala. :lol1:

pi es: ni vic, ampak anekdota - sem bil poleg, le da jaz sem sel preko malo prej, ob zeleni luci. :jezik:

Brez veze. Tukaj je stop za bicikliste. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2017 ob 11:43, dr.looney pravi:

Tako pogosto pa spet ne delam servisov...:ras:....se dobr da obstajao francoski avteki, ker drgac mehaaniki ne bi mel kej delat.....:ras:

Dobro, da pljuvaš po avtih za katere pojma nimaš koliko so pri mehanikih :ras: zadnje čase opažam probleme predsvem pri bavarcih :ras:  

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

Dobro, da pljuvaš po avtih za katere pojma nimaš koliko so pri mehanikih :ras: zadnje čase opažam probleme predsvem pri bavarcih :ras:  

....nimam bavarca....:ras:

Kva pa ti ves kolk mam jest pojma o avtekih.....:twak:(tezedolgnisem) :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Arzen pravi:

Dobro, da pljuvaš po avtih za katere pojma nimaš koliko so pri mehanikih :ras: zadnje čase opažam probleme predsvem pri bavarcih :ras:  

Itak! Na francozih imaš probleme le prvih 10let ker pol jih kuk ni plastike rja poje...vw pač začne hecat...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

....nimam bavarca....:ras:

Kva pa ti ves kolk mam jest pojma o avtekih.....:twak:(tezedolgnisem) :ras:

Vidim, kakšne pišeš o francozih, takoj vem da nimaš pojma :ras:  js sm sado mazo tko da ti kr tepi :blush:  Francija je dala vse samo najlepše in najboljše, sam kaj ti čem razlagat, ti si itak trma. 

 

Lahko pa vam sporočim, da je vročina začela vplivat na kolesarje, ki so še bolj zmešani kot sicer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Arzen pravi:

Vidim, kakšne pišeš o francozih, takoj vem da nimaš pojma :ras:  js sm sado mazo tko da ti kr tepi :blush:  Francija je dala vse samo najlepše in najboljše, sam kaj ti čem razlagat, ti si itak trma.

En dokumentarc o francoskih avtih in en o ljudjeh ki jih vozjo

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Xebec pravi:

En dokumentarc o francoskih avtih in en o ljudjeh ki jih vozjo

 

Oh ja, top gear si dal za referenco. K se majo Angleži in Francozi tok radi. Isto kot da bi Hrvati posneli o nas dokumentarec. :lol1: 

 

Pa vtipki si Sebastien Loeb, pa boš videl 9x prvaka in to z Citroenom :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Arzen pravi:

Oh ja, top gear si dal za referenco. K se majo Angleži in Francozi tok radi. Isto kot da bi Hrvati posneli o nas dokumentarec. :lol1: 

 

Pa vtipki si Sebastien Loeb, pa boš videl 9x prvaka in to z Citroenom :ras: 

Se ti je pokvaru?sarcasm.thumb.jpg.82aa40cc3c3e900f305d9ad7e9ad563e.jpg

 

Rajš povej kk izpit napreduje...:cool:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

 

Pa vtipki si Sebastien Loeb, pa boš videl 9x prvaka in to z Citroenom :ras: 

Uh tega citroena bi jz tudi...a žal ima malo skupnega z tistimi na cesti...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Oh ja, top gear si dal za referenco. K se majo Angleži in Francozi tok radi. Isto kot da bi Hrvati posneli o nas dokumentarec. :lol1: 

 

Pa vtipki si Sebastien Loeb, pa boš videl 9x prvaka in to z Citroenom :ras: 

.....moj atej je pa mocnejsi od tvojga ateja.....:ras:

.pa vsi vemo kaj se vidi iz vesolja.....:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Arzen said:

Vidim, kakšne pišeš o francozih, takoj vem da nimaš pojma :ras:  js sm sado mazo

Ah, zdaj razumem. :lol1:

Ravno danes sem delal veliki servis na espaceu, prejebal mamice vsem konstruktorjem, idiotom blesavim - pa ce so rekretivni kolesarji ali ne... :twak::angryrant1::angryrant2::ras::fyou::headbang::kick-ass::BUA::wallbash::fight1::topic:

Popravljeno . Popravil Zok
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2017 ob 9:34, Snecer pravi:

Primerjava je bolj tak...

Bolj bi šlo za motorista, ki se vozi po napačni strani avtoceste, ki se vozi stezah v mestnem parku ali peš coni, redno prevozi rdečo luč itd.

Prekrški se ločijo po teži in primerjava je smiselna med enakovrednimi prekrški.

 

Tvoja primerjava je še bistveno slabša. Primerjati bi moral(i) posledice, ki iz takih dejanj izhajajo (čudno "tehtaš" prekrške) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar mi je ob voznji iz Pohorja v dolino rekreativni kolesar kazal pest in nekaj vpil, ker mi je dopizdil in sem mu potrobil. Vozil je po celi cesti, vsak levi ovinek do polne crte, desno do bankine. Itak me je slisal, da sem za njim, pa on car ne bi spakiral ob desni rob. Potem pa se on razburja. Zakaj ze?

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trudil sem se, da ne bom komu na poti, s tem, da nisem imel razkošja, kot ga imam na motorju, ko za premikanje ne rabim drugega, kot ožemati ročke. Ni mačji kašelj terat kolo na maks obratih, bo se treba tudi malo v kolesarske vode podati, pa potem obsojati in kazati s prstom. ;)

60km.thumb.jpg.a2b066e9558c787cd8839490283ce3b2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Andrejcer said:

Trudil sem se, da ne bom komu na poti, s tem, da nisem imel razkošja, kot ga imam na motorju, ko za premikanje ne rabim drugega, kot ožemati ročke. Ni mačji kašelj terat kolo na maks obratih, bo se treba tudi malo v kolesarske vode podati, pa potem obsojati in kazati s prstom. ;)

 

 Se pravi, ker je tezko gonit, je prav, da se seka ovinke do roba nasprotnega pasu? Zadnjic DVA taka pacienta obvil na Vrsicu... v levo serpentino komplet na sredini nasprotnega pasu, da je ovinek krajsi. Ja, je tezko gont, priznam, ampak kaj pa hoce kdo takole dosezt pa ne vem. Ce ne zmore, nej mal pocije ali obrne, precej boljse od zastonj voznje v resilcu.... To, da je tezko pa res ni izgovor, se posebej, ker je to nekako bistvo kolesarjenja...

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so tvoje besede, ne moje. Ne zagovarjam objestnežev, pravim samo, da je na motorju marsikaj narediti lažje, kot na kolesu. Se godi "krivica" na vseh straneh, najbolj zaradi tega, ker večina ne vidi dlje od svojega nosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Andrejcer pravi:

To so tvoje besede, ne moje. Ne zagovarjam objestnežev, pravim samo, da je na motorju marsikaj narediti lažje, kot na kolesu. Se godi "krivica" na vseh straneh, najbolj zaradi tega, ker večina ne vidi dlje od svojega nosu.

Tudi sam sem kolesar, res da gonim gorsko kolo, a se tudi vcasih peljem v dolino po asvaltni cesti, pa na pomlad grem za uvod dva tedna vsak dan po dravskem polju. Pa mi ni treba trobit, da nekdo lahko pelje mimo mene. Ceste so namenhene primarno motornim vozilom ne pa rekreativcem. Pa sam moras najbolj pazit nase, drugi ne bodo. V manj kot mesecu dni sem imel opravka z dvema bebcema, ki sekata po cesti navzdolj. To je cista objesnost in milo receno na nivoju debila. Prvi od teh je sel po mojem pasu cez polno v ovinek in se me komaj izognil. Ce sestejem mojo in njegovo hitrost bi tudi mene posteno zdelal, on tako ne bi prezivel. In potem ko se zlizes, ce sploh prezivis, ugotovis, da ne bo odskodnine, ker kolesa niso zavarovana. Super a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!