Skoči na vsebino

veze in poznanstva


Priporočene objave

Včasih kdo potrebuje kakšno vezo ali pa poznati nekoga, ki bi v tej birokraciji kakšno stvar hitreje premaknil naprej ali pa dobiti nasvet za hitrejšo izvedbo.

Ker motoristi delamo na različnih področjih bi si v tej temi lahko pomagali kakšno stvar hitreje premaknit.

 

 

Konkretno:

- potreboval bi koga na Vo-Ka v Ljubljani

- nekoga na elektro Ljubljana glede prestavljanja števcev

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo.... btw se da več doseči brez kakršnihkoli vez in poznanstev, ker tisto so same obljube pa to....

potem se pa ljudje pizdijo, pa korupcija gor pa dol... ?

 

mogoče pa bi bilo prej če bi na elektro klical ? :glare:

 

drugače pa, birokrati delajo to kar morajo delati, torej moraš samo priti do pravega birokrata, ki dela kar rabiš :) simpl k pasulj....

 

p.s. hvala birokratu danes na 0801000 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jest poznam pajkico... tko da ... če kej rabiš, mi daš za gajbo piva in jo lahko kontaktiraš...   :P

... ampak nej ti bo za prvič... tale njen prvi nasvet ti ne bom zaračunal....   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jest poznam pajkico... tko da ... če kej rabiš, mi daš za gajbo piva in jo lahko kontaktiraš...   :P

... ampak nej ti bo za prvič... tale njen prvi nasvet ti ne bom zaračunal....   :P

tut če bi me poznal, bi lah sam kake gate od mene dubu...pardon, kupu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo.... btw se da več doseči brez kakršnihkoli vez in poznanstev, ker tisto so same obljube pa to....

potem se pa ljudje pizdijo, pa korupcija gor pa dol... ?

 

mogoče pa bi bilo prej če bi na elektro klical ? :glare:

 

drugače pa, birokrati delajo to kar morajo delati, torej moraš samo priti do pravega birokrata, ki dela kar rabiš :) simpl k pasulj....

 

p.s. hvala birokratu danes na 0801000 :D

 

zal ni glih tko simpl v tem primeru ... zato pa rabim veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor nima veze je brezvezen :lol1:

 

:krneki:

tole prestav v globoke :D:D:D

tut če bi me poznal, bi lah sam kake gate od mene dubu...pardon, kupu... :)

Kupm, a jih das mal cnej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikolo,povej mi na ZS kje je problem glede elektra,se bom potrudil pomagat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor nima veze je brezvezen :lol1:

 

:krneki:

zamenjat operaterja ..

 

Pikolo,povej mi na ZS kje je problem glede elektra,se bom potrudil pomagat !

pikolo - on ma več vez na invalidski komisiji kot na elektru tko da mal z rezervo  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obe instance je zihr da naredijo kar je treba tako kot se spodobi. Sprobano zadnje mesece.
Takle fehtanje za korupcijo gre meni fejst na one!

Če ne lavfa tko kot je treba, je treba razfukat, če lavfa kot je treba, je treba pohvalt.
Veze, protekcija  in korupcija sta pa za gnoje!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Za obe instance je zihr da naredijo kar je treba tako kot se spodobi. Sprobano zadnje mesece.

Takle fehtanje za korupcijo gre meni fejst na one!

Če ne lavfa tko kot je treba, je treba razfukat, če lavfa kot je treba, je treba pohvalt.

Veze, protekcija  in korupcija sta pa za gnoje!

končno en k si je zaslužu sok  :OK: kdaj častiš  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če mene kdo vpraša kj in mu brezplačno kj pomagam .. a sm storu kurupcijo :O

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kava je brezplačna po novem :ninja:

če mi jo ti plačaš, potem je zame brezplačna :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne rabm :P

sj.... mi jo plačaš tut če nč ne rabiš ... maš ćustwa in mi plaćaš kawo ... tojeto :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

sj.... mi jo plačaš tut če nč ne rabiš ... maš ćustwa in mi plaćaš kawo ... tojeto :jezik:

 

:krneki:

ti kr mej tiste virtualne zadeve :ninja:  drgač pa te peš ne mislim lovit okol :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr mej tiste virtualne zadeve :ninja:  drgač pa te peš ne mislim lovit okol :kva2:

 

kere virtualne zadeve :? ... a virtualno kavo :? ... mene pa res ni težko ujet :P

 

pridem tudi na dom :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obe instance je zihr da naredijo kar je treba tako kot se spodobi. Sprobano zadnje mesece.

Takle fehtanje za korupcijo gre meni fejst na one!

Če ne lavfa tko kot je treba, je treba razfukat, če lavfa kot je treba, je treba pohvalt.

Veze, protekcija  in korupcija sta pa za gnoje!

Dej na prbijej,pol pa razfukaj zdravstvo,politiko,gospodarstvo in še kaj bi se najdlo! Pametovat je najlažje,pomagat je tisto težje! 

In zdej boš ti pametoval za neko malo stvarco ,Teš 6 ,pokradli več 100 miljonov ,Onkološki,pokradli več 10 miljonov in še in še je takih svinjarij za kozlat ,zdej boš pa brihtorilar tu enemu navadnemu človeku z minimalno plačo,sej nisi gladek .....razfukaj prej našteto in ko boš ti bom naštel nove primere in čestital za razfukanje prejšnjih,najlažje je jebat malega človeka ki naredi korupcije za burek in pol :slap: (karikirano)!

 

P.S. se pa globalno strinjam s tabo ,povsem ,če bi to naredili vsem ki so opustošili državo ,toda taki so šli v hotel z 4 zvezdicami ki se mu reče "zapor" večina jih je že zunaj ,omastili pa so se tako da ne bodo rabili delat tudi njihovi vnuki ,to so gnoji ne pa človeček ki vpraša kam naj se obrne na pomoč.......še enkrat ,da se ne vžgeš ko boš prebral post...........nobenega se ne pohvali če teče kot treba in nič se ne razfuka kar ne teče tako kot treba in tu je problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne lavfa tko kot je treba, je treba razfukat, če lavfa kot je treba, je treba pohvalt.

Veze, protekcija  in korupcija sta pa za gnoje!

:lol1:  In to napiše nekdo, ki dela na železnici.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  In to napiše nekdo, ki dela na železnici.

No pa še to,sej taki so sploh tanajbolj brihtni.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, jst poznam Kmeta pa Builderja (no, njega se delam da poznam)..... in komot hodim po ulici in pjevam: nemože nam niko ništa :lol1:  :lol1:

 

am, kaj je narobe če ima nekdo veze in poznanstva? Ko sem naročil T2, sem jih čakal in čakal.... mine teden, nema njih... mine drugi teden, spet kao gužva, mine tretji teden opet ništa.... no, po mesecu in pol pa obrnem telefon, pokličem kolega direktorja na T2 in mu povem štorijo..... Ko sva prekinila s pogovorom, so me v roku 5ih min klicali, kdaj imam čas, da pridejo zmontirat optiko.... :rolleyes:

 

veze so super, tudi jaz jih kdaj pa kdaj uporabim... je pa res da jih je treba imeti.... tisti ki jih nimate, pa stokate.... :)

 

aj žiu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bla tut brez veze dons...pa sem tut direktorja klicala, sam ga ne poznam..... pa so tut rabl 10 minut da so popravl .... pa jih ne pznam.... sam je pa res, da sem POKLICALA.... ker če bi sam sedela pa čakala na čudež, ne bi blo nič

 

p.s. aja men ni blo treba direktorja klicat ... sam hvalim se :P so drugi zrihtal....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!