Skoči na vsebino

Končitek Klubasa


Priporočene objave

Ko je glih spet norija in bluzenje o nekih evrocviležih na Dunaju in se spet ta Basek ven meče.

 

Narod po eni strani bruha, po drugi pa jim prihaja kako je to enakopravno.  :kva1:

 

Ok, jaz sem zgleda bolj pri glupih, pa men n'č jasn. :blush:  :ninja:

 

Če Ivo ali Uroš za šov obleče najlonke, natakne lasuljo in se našminka, je potem v zasebnem še vedno Ivo ali Uroš.

 

Tega Baska osterajharskega pa vsi vedno tudi ko pišejo in govorijo o njem označujejo z ženskim spolom.

Ajde štekam, da se na odru pojavi kot pojava z babjim imenom, a da se še naprej označuje ko baba, čeprav sam pravi, da v zasebnem lajfu je dec, men ne gre u lajšto.

 

Kdo je zdej bol ubrisan? J :glare: est, Basek al novinarji?!

In kje je tle dosežek ali boj za enakošpravnost? Enakopravnost med ubrisanimi, manj ubrisanimi al ta brihtnimi?

Za enakopravnost med spoloma ali spolno usmeritvijo tu definitivno ne gre.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigej,drugače te stres strese :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od klubas edin arvaj porajtam ...

 

pa še takrat se brigam zase, da mi ne špricne k vanjo griznem

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tist BABA GRDA KUSMATA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

a ni tist BABA GRDA KUSMATA?

Ne, je dec grd kusmat u babo preoblečen, našminkan, pa na tenk piska u mikrofon. Po moje ga nekej tiši. :hmm:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, je dec grd kusmat u babo preoblečen, našminkan, pa na tenk piska u mikrofon. Po moje ga nekej tiši. :hmm:

se pravi pol je:

KURČITA? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, je dec grd kusmat u babo preoblečen, našminkan, pa na tenk piska u mikrofon. Po moje ga nekej tiši. :hmm:

Tangice morda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, je dec grd kusmat u babo preoblečen, našminkan, pa na tenk piska u mikrofon. Po moje ga nekej tiši. :hmm:

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: umiram k sam pomislm nate tko spedenanga ..tko visok bi pel da b te sam psi pa podgane slišale ...

sam bi ti pa firma za deratizacijo prnesla več dnara kot pa uneji kurčiti nastopi ...ha ha ha ululavam se ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: umiram k sam pomislm nate tko spedenanga ..tko visok bi pel da b te sam psi pa podgane slišale ...

sam bi ti pa firma za deratizacijo prnesla več dnara kot pa uneji kurčiti nastopi ...ha ha ha ululavam se ...

Na men se šminka še poznala neb. No ja, kešne druge farme mrbit. :K

Drgač sme pa užalu. :bum:

Brigi se zase! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!