Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Alora

Jaz sem za skupno 290€ nabavil maxio 55litrov plus nosilci plus plošča za mojga bandita v mb..

in sem navdušen nad uporabnostjo kovčka :) .. priporočam.. .včeri me je pralo eno uro skup, pa v kovčku niti kapljice vode :worship: , niti se ne pozna pri voznih lastnostih motocikla.. pa da ne govorim, da spravim 17" notebuk s torbo vred z lahkoto noter :naughty:

sem pa že preklinjal vijake.. tri dni po montaži pa eni 340 km turi čez pavličevo sedlo, jezersko in golico mi je že izpadel prvi vijak iz nosilca!! bemtiš sem klel... sem novega s tako ihto zategoval, da sem imbus zlomil..

zdaj pa vprašanje.. a obstaja kakšna zadeva, s katero bi zamazal vijake, da ne bi popustili, oziroma bi jih učvrstil, da ne bi popustili?

so že padale ideje o kakem sekundem lepilu, pa lakih za nohte, pa o stiskanju vijaka s kleščami, pa zatezne podložke so mi predlagali.. kaj pa vaše izkušnje, kaj se najbolj obnese v praksi?

Na vijak daj malo Loctite lepila za vijake in ti povem, da ga zlahka zagotovo neboš več odvil !!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ploščo sem kupil posebej (še 30€). Sem že imel ploščo od Kappe na motorju, samo je bil od manjšega kovčka, tale 52l ima pa monolock (plošča je pa Givijeva).

Vijaki imajo varnostne matice, pa sem jih za vsak slučaj še z zaščito proti odvijanju namazal (ni Loctite, je ena druga firma).

Popravljeno . Popravil acom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

zanima me, če je cena med 50 in 60€ ugodna za nosilce s ploščo za yamaho fz6-n, letnik 2006?

verjetno je že kdo kupoval in ve povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ploščo vsaj pr meni dobiš zraven nosilcev givi ki jih nabaviš kar v kompletu ko nabavjlaš nosilce za točno določen model motorja.

Torej nosilec s ploščo naprimer za hondo hornet pride 75 eur. Pri nas pa pridejo nosilci 65eur + plošča 40 eur cc. Tolk pride za mojega ko sm v LJ spraševal in je pogledal v katalog. Torej potemtakem naj nebi melo veze s kovčkom,,,, vsaj pri meni, ker je rekel prodajalec da rabim pač nosilce in zraven dobim še ploščo. Ko mam to dvoje potem se odločim katerio kovček uzamem . Nosilci Givi + plošča so kompatibilni s kovčki Givi ter Kappa. Oboje paše potem gor.

Sem jest isto pri Mauriju kupoval, dolocene stvari so cenej, za nosilc sem dal cca. 10€ cenej kot drugje, pa se to sva kar nekaj casa barantala. Ce bos dobil za ceno 75€ tuto kompleto, svaka cast, drugace pa tudi 100€ komplet je ugodno.

Plošča pa nosilci so ločena stvar, za tiste, ki jih zanima. Na Givi nosilce pase tudi Kapa plošča ki je cenejša.

Govorim o modelu Honda Hornet 600 do 2007 letnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m4dj hvala za informacije.Si me kar navdušil z konkretnimi primeri in grem v kratkem v to trgovino.

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, ker se mi malo mudi nimam časa prebirati celotne teme.... Bi morda kdo lahko preveril v obmejnih (ITA) trgovinah če imajo na zalogi nosilce za stranske kovčke za givi e41 za yamaho fz6 s2 2007 z že nameščenim top caseom? Seveda me zanima tudi cena

Bi mi naredili ogromno uslugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če koga zanima. Imam nov naslon za Givi maxia 52L.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Če mi kdo od "kufer ekspertov" lahko pomaga; ali lahko na GIVI plato (glej slike) zmontiram KAPPA 52L kovček? Kovček bi naročil po pošti, pa nebi rad v temo brcnil!!! :hmm:

GIVI plato pa že imam zmontirano na motorju!

Hvala za pomoč!

post-21375-1245077597_thumb.jpg

post-21375-1245077650_thumb.jpg

post-21375-1245077783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Če mi kdo od "kufer ekspertov" lahko pomaga; ali lahko na GIVI plato (glej slike) zmontiram KAPPA 52L kovček? Kovček bi naročil po pošti, pa nebi rad v temo brcnil!!! :hmm:

GIVI plato pa že imam zmontirano na motorju!

Hvala za pomoč!

Tule vprašaj, kak je način spajanja na ploščo http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/id87.html . Načelno bi po moje moralo bit OK, sem pa videl neke KAPPA (motodetail od LOUISA) , ki imajo na zadnji strani po celotni dolžini nekakšen rob namesto teh dveh čepkov. Bil pa je tisto en 42 l kufer in mislim, da je še vedno tudi v prodaji pri LOUIS-u . Lahko pogledaš tudi v tisti katalog na netu in potem poiščeš ustrezno plato, pa boš videl kako in kaj.

V glavnem, če ima kufer na eni strani 2 luknje, na drugem pa zaklep za ključavnico, potem sigurno paše gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Če mi kdo od "kufer ekspertov" lahko pomaga; ali lahko na GIVI plato (glej slike) zmontiram KAPPA 52L kovček? Kovček bi naročil po pošti, pa nebi rad v temo brcnil!!! :hmm:

GIVI plato pa že imam zmontirano na motorju!

Hvala za pomoč!

Givi 52 bi mogu it gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas mamo na enem motorju Kappo 52l, na drugmu pa Givi 52l. In pašeta eden na druzga brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo, moppy, dive, xyznanixyz hvala za odgovore in pomoč. :worship:

Mislim da se bom odločil kar za Kappo 52L.

Pozdrav vsem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Če mi kdo od "kufer ekspertov" lahko pomaga; ali lahko na GIVI plato (glej slike) zmontiram KAPPA 52L kovček? Kovček bi naročil po pošti, pa nebi rad v temo brcnil!!! :hmm:

GIVI plato pa že imam zmontirano na motorju!

Hvala za pomoč!

tole bo 100% šlo.

od 46l in manj je druga plošča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dal dobiti kak tretji kovček za BMW-ja? Nujno mora bit original BMW-je foter čis fertik odkar ma ta motor in ni varjante, da bil na motorju nosil al pa vozil kaj, kar nima modrobelega znaka :yea1:

na bolhi ne najdem nič, po trgovinah še nisem bil...je pa lahk rabljeno, sam da je bmw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kateremkoli BMW servisu, pa tudi na nemškem ebayu se jih nekaj najde. Ne prva ne druga možnost pa navadno ni blazno poceni :whistle:

LP, Skiny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je cena 160€ za Kappa K52+plošča+poštnina OK? Ve kdo za kakšno cenejšo varianto? Lahko PM....

TC MOTOSHOP - Givi Maxia 52L 143€ akcija popust 20%!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC MOTOSHOP - Givi Maxia 52L 143€ akcija popust 20%!!!

Lp

Je to cena s ploščo? Nekam poceni mi deluje... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima imam odveč tole ploščo za kovček z nosilci ter vijaki za pritrdit.

post-20343-1245371042_thumb.jpg

Odveč mam pa še nosilce kovčka za GSX-r 1100-verjetn bi pasal tud na kej drugega ter 40L kovček z pritrdilno ploščo neke xy firme-dam poceni.

S kufri sem namreč opravu za nekaj časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"BMW" izdelki imajo svojo ceno, čeprav jih izdelujejo kitajci (kot vse ostalo). Kot je že svetovano-pissdrunx BMW prodajalci ali pa ugodnejša varianta e-bay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!