Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

pred 1 uro, tomash pravi:

A ve kdo kako namesto rešetke na zadnjem kufru namestiri prtljago na kufer. Obstajajo kao neke kljukice, za katere pritdiš robo?

Jaz sem si sam naredil in sicer: kupil sem vijake z uhicami in jih namontiral na centralni kufer, potem pa mrežo enostavno z malimi karabini pritrdim po želji ali bolj ali manj našpanam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa ročaje od omare in privijačil v pokrov kufra

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

jaz pa ročaje od omare in privijačil v pokrov kufra

 

se pravi škoda denarja za rešetko. in ti ročaji držijo dovolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, tomash said:

se pravi škoda denarja za rešetko. in ti ročaji držijo dovolj?

Odvisno od teze, katero mislis privezat in od velikosti podlozke na notanji in zunanji strani pokrova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DAMI34 pravi:

jaz pa ročaje od omare in privijačil v pokrov kufra

 

Evo, to je še boljša ideja. Strošek minimalen, rešetka - gril pa je ziher enih 50-60€ . Vzameš črne ročaje in je stvar rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, tomash pravi:

se pravi škoda denarja za rešetko. in ti ročaji držijo dovolj?

nekak tako kot pravi Nearrain, jaz rabim to samo za lahke zadeve, ali pa rollbag, kateri se itak uleže po kovčku, v njem so pa ponavadi volumenske in lahke zadeve.

V bistvu škoda denarja za rešetko? hm....ročajčki so manj vidni, in ker zadevo mogoče rabim 1x letno mi zadostuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohištveni ročaji imajo navoj M4 kar je treba upoštevati .. odvisno je . iz kakšnega materiala so ročaji - špiatra ne dajat ker potegne vijak iz navoja .. rostfrei / inox/ nerjaveče ročaje in vijake iz istega materiala (tu se lahko povrta in ureže M5)- potem je naslednja šibka točka material kovčka - velike podložke ali pa trak , ki povezuje desno /levo ali prednjo/zadnjo vrsto vijakov (bolje zaradi pospeševanja in zaviranja) .. v poštev pridejo tudi taki u "ušeski" : https://webshop.schachermayer.com/cat/de-AT/product/aehnlich-din-580-m-6-edelstahl-a2-ringschraube/104475066?query=104475066 spodaj pa https://webshop.schachermayer.com/cat/de-AT/product/din-917-m-6-edelstahl-a2-hutmutter-niedrige-form/104491300?query=104491300 + https://webshop.schachermayer.com/cat/de-AT/product/karosseriescheibe-m-6x30-edelstahl-a2-kotfluegelscheibe/104475216?query=104475216  .. matico varovati z lepilom za navoje ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne imam jaz, kot je @thumper podal link. Moji imajo malo daljši navoj. Pobarval sem jih črno in polakiral. Do zdaj ni bilo težav. Na njih pa z majhnimi karabini zahaklam tisto "pajek" mrežo. Ponavadi pa imam tam oba dežna kombinezona, da sta takoj pri roki, če bi se vsipalo,torej nobena teža, prav tako pa ni neke potrebe po ekstremnem zategovanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo Givi XS308 ali XS320 tank torbo?

Rabim eno malo večjo tank torbo...ta dva modela bi zaradi oblike najlepše ležala na rezervoarju od Versysa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Rey pravi:

Ima kdo Givi XS308 ali XS320 tank torbo?

Rabim eno malo večjo tank torbo...ta dva modela bi zaradi oblike najlepše ležala na rezervoarju od Versysa.

jaz imam xs308

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

jaz imam xs308

Sporoči, ko boš imel postanek na Vikiju, da jo pridem pogledat (in plačat kafe seveda) :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Rey pravi:

Sporoči, ko boš imel postanek na Vikiju, da jo pridem pogledat (in plačat kafe seveda) :-)

Je ne vozim s sabo, to je dokaj velika torba, mogoče za 1x letno uporabo. Ni slaba, je pa malce velika in nerodna, sam to so vse, ki so tako velike. Če maš givijev nosilec na rezervarju se lahko ustaviš kar v TCju pa pomeriš.

Z ozirom, da ima Versys pokončno držo ti bo šla ok in ne bo moteča.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 11. 2016 at 9:31, DAMI34 pravi:

Je ne vozim s sabo, to je dokaj velika torba, mogoče za 1x letno uporabo. Ni slaba, je pa malce velika in nerodna, sam to so vse, ki so tako velike. Če maš givijev nosilec na rezervarju se lahko ustaviš kar v TCju pa pomeriš.

Z ozirom, da ima Versys pokončno držo ti bo šla ok in ne bo moteča.

Čakam info iz Trsta, če imajo obe torbi na zalogi, da ju preizkusim. TC mi je malo predaleč za it samo "vohljat" :) Zanimivo, da nikjer ni navedenega podatka o prostornini XS320. Na nekaterih straneh se razbere, da naj bi bilo 15l. Niti na strani od Givija ni podatka...za vse torbe je, za XS320 pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tudi xs308, pa ni glih tako velika. Je manjša kot stara runbags ki jo imam za 1150gs v katero so šle dvojne superge, šlape za na plažo en kup drobnarij,..., pa vse to v osnovno velikost, ki pa jo je bilo možno še povišati za nekih 5-6 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno iz tega razloga bi rad obe videl v zivo - najraje istocasno za boljso primerjavo. Neke ekstremne prostornine ne rabim, ker imam za taksne situacije kovcek.

V trenutno tank torbo (6l) spravim prvo pomoč, 2x sončna očala (če gre še moja zraven), denarnico in 2x telefon. Rad bi tako, da gresta not še dve tanjši majici z dolgimi rokavi ter kolesarska ključavnica za zaklep čelad. Računam, da bi bilo 15l več kot dovolj.

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Rey pravi:

Čakam info iz Trsta, če imajo obe torbi na zalogi, da ju preizkusim. TC mi je malo predaleč za it samo "vohljat" :) Zanimivo, da nikjer ni navedenega podatka o prostornini XS320. Na nekaterih straneh se razbere, da naj bi bilo 15l. Niti na strani od Givija ni podatka...za vse torbe je, za XS320 pa ne.

sori nism vidu da si szi Kopra, pa sej lahko uletiš kdaj do Wajdušne, foun maš v profilu

pred 9 urami, Rey pravi:

Ravno iz tega razloga bi rad obe videl v zivo - najraje istocasno za boljso primerjavo. Neke ekstremne prostornine ne rabim, ker imam za taksne situacije kovcek.

V trenutno tank torbo (6l) spravim prvo pomoč, 2x sončna očala (če gre še moja zraven), denarnico in 2x telefon. Rad bi tako, da gresta not še dve tanjši majici z dolgimi rokavi ter kolesarska ključavnica za zaklep čelad. Računam, da bi bilo 15l več kot dovolj.

taka kot jo imam jaz je 25litrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar še sm prlepla...

Živijo,

mi lahko kakšen lastnik SV-ja pomaga z iskanjem nosilcev za kovček? Nikakor nič ne najdem za letnik 99'-02'... Sicer sem že poslala povpraševanja, vendar še čakam na odgovore...

Ali nosilci za letnik 03'-naprej res ne pridejo v poštev za starejši letnik? ( http://www.ebay.com/itm/Top-Case-Set-Givi-Suzuki-SV-650-03-08-Monolock-E300NT2-noir-/401210583629?hash=item5d6a03aa4d:g:JA8AAOSwA3dYCPzj )

Je možno da gre na teh fotografijah za isti nosilec? (mogoče z malo predelave?) --->  http://www.motorcycleplanet.co.uk/products/589-givi-529fz-top-box-rack-for-suzuki-sv-650-s/ IN http://www.southbayriders.com/forums/attachments/258076/ 

Hvala za morebitne odgovore, 

pozdravček :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tačka pravi:

 

mi lahko kakšen lastnik SV-ja pomaga z iskanjem nosilcev za kovček? Nikakor nič ne najdem za letnik 99'-02'... Sicer sem že poslala povpraševanja, vendar še čakam na odgovore...

A tule si kaj pogledala. Greš na www.louis.de. V razdelku "My Bike" klikni na zeleni krogec in najdi svoj model. Klikni "Products & Data sheet" in ti bo izpisal vse njihove produkte. V okenčku "Search term" pa lahko iščeš po imenu proizvajalca dodatne opreme, npr. "Givi". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, izibajker pravi:

A tule si kaj pogledala. Greš na www.louis.de. V razdelku "My Bike" klikni na zeleni krogec in najdi svoj model. Klikni "Products & Data sheet" in ti bo izpisal vse njihove produkte. V okenčku "Search term" pa lahko iščeš po imenu proizvajalca dodatne opreme, npr. "Givi". 

Sm pregledala vse ja... pa ni nič :( Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Tačka pravi:

Kolikor jaz vidim, tale ni za nobenega SV-ja... :blush:

Ne vem zakaj mi je tega ven vrgel ko sem vpisal model in letnik tvojega motorja. Zdajle gledam še v svoj katalog (iz leta 2012). Od Givi za Suzuki-jeve motorje so samo modeli od 2006 naprej. Od Hepco&Backer pa imajo nekaj za tvoje modelno leto. Najbolj ziher boš, če lepo pošlješ en email na Louisa, pa ti bojo točno povedali kakšen tip nosilca rabiš. Nemci so pedantni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Tačka pravi:

njah... to vem, ampak... hvala:)

poglej še tu

a_shad1119.jpg

  •  
  •  

S0SV69ST

SV650 - 99/02

The SHAD Top Master fitting allows mounting a top case onto the motorcycle.  It is a fitting specifically designed por each motorcycle model, taking into account its features. The result is a high quality product, comfortable, safe, and easy to assemble and disassemble.
To mount the top case onto the bike it is necessary to add this kit to the plate included in the SHAD case.

 

Technical details
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!