Skoči na vsebino

125 ccm športni skuter


race

Priporočene objave

Nisem se še ravno odločil ali bom kupil 50 kubičmi(malaguti firefox) ali 125.

Med 125 mislim da je najboljši Aprilia 125, samo nima pa veliko opreme oz. noma vodnega hlajenja in zadnjega diska. Samo cena pa ni velika 550k.

Pozna kdo koga z tem skuterjem in če je zadovoljen z njim.

Ima pa 13PS tko da gre pomoje kr vredu!

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa med Peugeote si že kaj pogledal? Zandnjič sm ravno listal Moto plus in med novostmi na Intermotu je bil tut Peugeot Jet force 125 kompresor. Ponavad najraje strani s skuterji preskočm, sam ta je pa res lep. Pa tut moči boš mel dovolj, saj mu kompresor kar lepo polni tisto mašinco, tako da naj bi se meril tudi s skuterji z 200 kubikov in več. Za ceno pa žal nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja meni je tudi yamaha maxter 125 zelo lep, ta novi maxter pa ima še neki aluminjast podokvir in tako je zelo čvrst, zgleda pa meni fuuul lepo

drgač pa aerox 100 pa je žal zračno hlajen :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Race, če nisi omejen s 125 izpitom, ja najboljša izbira Gilera Runner 180.

Ali kupuješ nov ali rabljen skuter?

Pa ne sanjat o kakšneih Peugeotih Jet Force, ker boto sigurno hoteli najmanj 800.000 če ne celo miljon zanj. Pa še eksotične stvari imajo ponavadi edino prednost samo v tem da so eksotične - če ti to kaj pomeni. Enako je s Italjet Formulo 125 (2 cilindra).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupoval bom lanski letnik ali pa leto, dve rabljenega.

Všeč so mi samo:

aprilia sr 125 -- je udoden ampak nevem kako je z zračnim hlajenjem

yamaha aerox 100 -- ima samo 8 KM

yamaha maxter .-- mi je tudi všeč , samo kakšna je cena??? je pa 4 takten

imam pa izpit za 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxter leti "samo" 105 ce ti to kaj pomeni. ce pa ti to ne pomeni veliko je pa maxter najboljsa izbira(na tvojem wishlistu seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm če bi bla kakšna Yamaha Maxter rabljena za pameten keš bi pa jst raj Yamaho vzel,ker ipak je to Japonc,ki pa vemo,da dela uber dobr oz bolj kot Italjani,pa upam,da nisem koga uzalu!

Sam,ker pa nisem našu nobene Maxterke bo pa Runer 180:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxter leti "samo" 105 ce ti to kaj pomeni. ce pa ti to ne pomeni veliko je pa maxter najboljsa izbira(na tvojem wishlistu seveda).

saj 105 ni tak malo kot se čuje, samo me pa zanima če obstaja tudi toliko tuning delov kot za 50cc oz. 70cc ???

pa tak čist btw sn si še zmislo, sej runnerca 125 tudi ne gre ke dosti več, mislim da tu neke 110-115km/h saj je reko jrk0 da njegov spidfajter gre enako kot runnerca 125 :) tako da sploh ni take razlike v hitrosti med maxterom in runnerce pa tudi sr125 nebi smel ke več it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo me pa zanima če obstaja tudi toliko tuning delov kot za 50cc oz. 70cc ???

Ne boš verjel ampak predelave se ne končajo s 70ccm cilindri.

Sicer pa najbrz tist k tak skuter kupuje ne misli lih dirkat z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na šternu sem dobil ponudbo(prav od lastnika Šterna), da proda črnega aeroxa 100 ccm, 2 leti star, 6000 km, + nek dodatek iz kroma(nevem točno kaj).

za ceno 400.000 + vzel bi mojo razbito yamaho v račun.

Mislite da se to splača kupit, ker ohranjen in servisiran je gotovo vredu!

A kdo ve kako se obnaša ta 100 kubični skuter, ima pa samo 8 KM ????

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je res dobro ohranjen se ti pomoje splaca. pol ce ti ne bo dovolj pa itak lahko nameces gor se malossi al pa polini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na eni nemški strani (www.yamaha-aerox.de) piše da je ta skuter zelo vreji, samo ma pa eno slabost in to je da se ful oddaja vibracije (tak piše) najbrž z tem mislijo da je motor zelo močan in ga trosi :) hehe

torej če se boš vozo z aerox-om 100-ko neš čutil ko ti bo mobitel vibriral v žepu :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak med aeroxom (8km) in aprilio sr (13km) pa vseeno mora biti razlika!!???? akdo ve kaj vec???

Kao ma nekaj odspredah in odzadaj kromirano- pomoje da tisto spredno in zadnjo masko. - stane to kao 70k

v petek ga grem pogledat, pol pbom pa vidu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj 25cc ni tak malo torej se žiher pozna tistih 5km

kromirano pa nevem kaj bi lahko oni aerox imel, videl pa sn že aeroxa ki je imel celo plastiko kromirano; navrjetneje nareto z kakih šprejom :) ker jaz nevem kak bi lahko oni kromiral plastiko???!!! no mogoče je vse vkup nareto tovarniško :) :P :twisted:

če je ono vredno 70k se mora tak svetit da bi si lahko tam notr delo frizuro :wink: :o

najbrž je nareto z kakim šprejom ki ga dobiš v trgovini za 2k-3k sit :) :) :roll: :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se dajo dobit kromirane plastike. ampak to ni pravi krom ampak samo taka barva. je pa ze tovarnisko narjeno. vem ker se dajo za moj skuter tudi dobit (prav tako kot karbonaste)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaajjjjaaaaa karbonske, te pa tak rečte, to pa vem ke je, se mi je zdelo malo čudno, kak bi te lahko plastiko kromiral :) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupoval bom lanski letnik ali pa leto, dve rabljenega.

Všeč so mi samo:

aprilia sr 125 -- je udoden ampak nevem kako je z zračnim hlajenjem

yamaha aerox 100 -- ima samo 8 KM

yamaha maxter .-- mi je tudi všeč , samo kakšna je cena??? je pa 4 takten

imam pa izpit za 125

Maxter je drag k svina. Okol 730.000 sit stane. Preformanse mašine so zgolj povprečne za 4T skuter (okol 12KM, 105km/h), čeprav vodi v odlično zasnovanjem okvirju. Zgledoval se je po designu Runnerja, čeprav je Runnerjev okvir proti Maxterjevemu 0. Aerox 100 se ne splača kupit, tistih 85km/h, kolkor je končna lahko dosežeš na navadnem odblokiranem Aeroxu 50. Pa še zračno je hlajen (amapk se zelo malo pregreva zaradi velike kubature in sorazmerno malo KM. Še najboljša izbira je Aprilia 125, meni je dokaj všeč tudi 4T Leonardo. Poglej in povprašaj še za Kymca NS 125, ki bojda leti več od zgoraj našetih (okol 110-115km/h pa čeprav je 4t). Stane pa tudi okol 460.000 sit. Dosti sreče pri izbiri. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxter leti "samo" 105 ce ti to kaj pomeni. ce pa ti to ne pomeni veliko je pa maxter najboljsa izbira(na tvojem wishlistu seveda).

saj 105 ni tak malo kot se čuje, samo me pa zanima če obstaja tudi toliko tuning delov kot za 50cc oz. 70cc ???

pa tak čist btw sn si še zmislo, sej runnerca 125 tudi ne gre ke dosti več, mislim da tu neke 110-115km/h saj je reko jrk0 da njegov spidfajter gre enako kot runnerca 125 :) tako da sploh ni take razlike v hitrosti med maxterom in runnerce pa tudi sr125 nebi smel ke več it

Malo sem gledal pa nič nisem našu. Moraš vedet, da tut če obstaja kaki kit za Maxterja mora bit svinjsko drag, ker je pač 4T mašina, ki je že po zasnovi kompleksnejša od 2T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!