Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 4 urami, I30 pravi:

:lol1::lol1:

Ja, ti pa veš! Si komaj iz jajčka prlezu, pa boš govoril kaj in kako so Slovenci hodili v tujino in kako so vedno samo lepi in brezmadežni.
In še v prvi osebi množine vpiješ. :doze:
Tudi Slovenci smo vseh vrst. Tudi posiljevalci, morilci, lopovi in lažnivci, komolčarji in prevarantje pa še kaj "lepega".
Tako da iz tega vidika se nikar svetnike ne delajte in nikar v svoj koš ostalih ne tlačite!
 

Fajn. Kartico nam pošlji!:photo:

Drži. Za vse strani!
Greš lahko kar malo na obisk tja čez, saj ni daleč, samo čez Jezersko skočiš. Imeni župana in podžupana poznaš, pa še ti nam eno reportažo privoščiš, bo zihr ful objektivna.

Če ti ne verjameš, da so med vsemi temi tudi "ljudje", zakaj jaz ne bi smel?

Vrjamem da so med njimi ljuudje ki se želijo prilagodit a vrjamem da je tudi dosti takih ki jih sem privabi fama o zastonj nastanitvi  ,sociali itd ....ampak kako ne moreš razumeti da imamo 100k nezaposlenih in številka se veča ,pa še ostale podrobnosti in malenkosti ki so že večkrat napisane ,jaz bi vsem pomagal pa ne morem ,država pa še manj ......že tako smo v kaosu ,sodstvo ne rešuje niti najbolj osnovnih primerov kaj bo šele ko bodo migranti dojeli da so prepuščeni sami sebi ...isto kot bi naredil sam če ne bi moral živeti ,ne bi imel za preživetje,pač bi kradel in se pečal s kriminalom ,to bodo ti ljudje delali in že delajo ,samo da bodo veliko brutalnejši kot naši žeparji ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se njihove izobrazbe tice je verjetno isto kot s siptarji v vojski,usi so bli studenti,usi so mel potrdila s faksa,tud tisti k niso znal svojih pet ovc prov prestet.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Kar se njihove izobrazbe tice je verjetno isto kot s siptarji v vojski,usi so bli studenti,usi so mel potrdila s faksa,tud tisti k niso znal svojih pet ovc prov prestet.:kva2:

vsa bla enkrat z enim šipcem v specialni ekipi za čiščenje skreta z zobno krtačko pa kislino...pa se najprej nekej po svoje pizdi..pa mu rečem da ga ne razumem..pol pa po polomljeno srbsko pove, da bi najrajš dežurnemu desetarju , ki nam je dal ostav ob enih ponoč - vrat prerezal ..sem prašal zakaj ? pol je pa še bolj pošizil da ker on ima faks narjen mora pa skret pucat !!! sem ga sam prašal če je mel srba na diplomi pa je rekel da ja .. po naslednjem vprašanju je bla pa samo še tišina in škrtanje zobne krtačke po fugah med ploščicami ...

 

 

aja vprašanje ?  kolk prašičev je pa dal tvoj fotr za diplomo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

Vrjamem da so med njimi ljuudje ki se želijo prilagodit a vrjamem da je tudi dosti takih ki jih sem privabi fama o zastonj nastanitvi  ,sociali itd ....ampak kako ne moreš razumeti da imamo 100k nezaposlenih in številka se veča ,pa še ostale podrobnosti in malenkosti ki so že večkrat napisane ,jaz bi vsem pomagal pa ne morem ,država pa še manj ......že tako smo v kaosu ,sodstvo ne rešuje niti najbolj osnovnih primerov kaj bo šele ko bodo migranti dojeli da so prepuščeni sami sebi ...isto kot bi naredil sam če ne bi moral živeti ,ne bi imel za preživetje,pač bi kradel in se pečal s kriminalom ,to bodo ti ljudje delali in že delajo ,samo da bodo veliko brutalnejši kot naši žeparji ......

Ja, vem. vse to drži.
Vendar pa ne opravičuje paranoične šizofrenije, ki jo nekateri tu in sicer zganjajo vseprek.
Ne opravičuje debilnosti folka, ki se pusti zavajati šuntanju in kar nas pelje v nov fašizem in spopade.
Ne opravičuje povzdigovanje ubogega hlapčevskega jaz-a nad druge ljudi.

Ko bi vsi ti besni kričači namesto bebavega sledenja pokvarjencem svoj protest argumentirano in trdno naslovili na povzročitelje teh problemov, bi se ti dokaj hitro rešili.

Ampak neeeee, še vedno bo večina slepo udrihala le čez simptome, ki so poglejmo resnici v oči le izkoristili ponujeno priliko, čez samo bolezen pa nič, saj je treba malo pisker nagniti, da se obe preostali možganski celici srečata in se mogoče še kakšna iskrica utrne.

Še vedno bodo največji hujskači hodili tante merkl češpo lizat, stricu samotu jajčka ujčkat pa dolfeta klicat nazaj pa mimogrede nam bodo še vodo ukradli in še in še.

hebat ga ... takle mamo... 

 

pred 12 urami, thumper pravi:

... aja vprašanje ?  kolk prašičev je pa dal tvoj fotr za diplomo?

Butastega in omejenega diplomiranega slovenca pa še nisi srečal? 
Tu so bili v špilu pa telički in bikci, doli pa bolj verjetno ovce, se ti ne zdi?!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

I30 popolnoma se strinjam !!!!! 

neki si mi sumliv ... :hmm:

de nis kej bolan:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, I30 pravi:

Ne opravičuje debilnosti folka, ki se pusti zavajati šuntanju in kar nas pelje v nov fašizem in spopade.
Ne opravičuje povzdigovanje ubogega hlapčevskega jaz-a nad druge ljudi.

Ko bi vsi ti besni kričači namesto bebavega sledenja pokvarjencem svoj protest argumentirano in trdno naslovili na povzročitelje teh problemov, bi se ti dokaj hitro rešili.

Ampak neeeee, še vedno bo večina slepo udrihala le čez simptome, ki so poglejmo resnici v oči le izkoristili ponujeno priliko, čez samo bolezen pa nič, saj je treba malo pisker nagniti, da se obe preostali možganski celici srečata in se mogoče še kakšna iskrica utrne.

Še vedno bodo največji hujskači hodili tante merkl češpo lizat, stricu samotu jajčka ujčkat pa dolfeta klicat nazaj pa mimogrede nam bodo še vodo ukradli in še in še.

hebat ga ... takle mamo... 

 

Butastega in omejenega diplomiranega slovenca pa še nisi srečal? 
Tu so bili v špilu pa telički in bikci, doli pa bolj verjetno ovce, se ti ne zdi?!

- zakaj debilnost folka ? a zato , ker pa naj tukaj nebi veljalo "preventiva je boljša kot kurativa" , "treba se je učiti na napakah drugih" , "trikrat poglej - ne spreglej" ... ??

povzdigovanje ubogega hlapčevskega jaza nad druge ?? glede na dogajanja v drugih državah , ki so prejele ogromne količine migrantov bi jaz temu rekel prej "pravica do samoobrambe " - saj to nam je še dovoljeno - ali pač ne več ? se moramo mi prilagoditi tujcem na naši zemlji ali se moraro - ampak res je poudarjeno morajo - oni prilagajati!??? kdo od nas tuli v nebo da smo nadrejen narod ? načeloma jih ne poznam ... medtem ko je med migranti zelooooo velikooooo upitja okoli superiornosti muslimanske vere in šeriatskega "prava" ( pravo /pravica enaka za vse ane) nad evropskimi prebivalci ! in to množičnoooooooo - tolk da se mi ne da tolk o-jev natipkat..

si pa postal teoretik .. kajti samo teoretično je možno dopovedat - že praktična pritožba parih slovenskih državljanov ne pride do povzročiteljev prblemov , ki so nastali zaradi vmešavanja zahoda v srednji/bližnji vzhod - amerom , da bi bilo bolje , če nehajo širiti svojo "demokracijo" ..

američani so narod - pa saj to je samo pisno dejansko pa so samo organiziran skupek priseljencev - ki še dandanes držijo avtohtone prebivalce okupiranega ozemlja indijance v rezervatih / sodobnih taboriščih.. toliko o ameriških načelih svobode , demokracije in človekovih pravicah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

in ti boš nam pravil besni hujskači , ki bebavo sledimo ??? dej no ..    ... a maš še kej te robe ?

ne sledim nikomur in nikomur se ne vsiljujem ali prilizujem ! na volitve hodim zato , ker je to moja dolžnost - do samega sebe in do drugih - in pravica , kjer lahko s primerno izpolnjenim volilnim lističem izrazim moje nestrinjanje s sistemom ..

in na koncu mi ostane samo še zadnja možnost - bolj manj pravica ampak pustmo to k je samo teoretično - do samoobrambe mene , mojih bližnjih , sodržavljanov in moje države ... kajti druge nimam , tukaj sem in tukaj sem se odločil ostat .. če imaš ti s tem probleme - lahko se pritožiš nekam ali pa se prilagodiš dejanskemu stanju /situaciji... tretja možnost je pa migracija ali po domače rep med noge..

še odgovor na ovce in teličke - eksplicitno so se tam doli gojile svinje za srbske profesorje - saj veš namen posvečuje sredstva (tudi indijci gojijo govedo pa čeprav ga ne jedo).. in ja - mogoče je bil tudi kak slovenec s kupljeno diplomo v vojski - razlika je , da nisem nobenega slišal da bi se kaj ven metal .. vse tiho razen škrtanja zobne krtačke po fugah ..opravljena diploma življenja ? vsaj od staršev verjetno , ki so vzgojili klavne teličke za plačilo diplome...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

- zakaj debilnost folka ? a zato , ker pa naj tukaj nebi veljalo "preventiva je boljša kot kurativa" , "treba se je učiti na napakah drugih" , "trikrat poglej - ne spreglej" ... ??.

Preventiva? 
To kar se sedaj dogaja je kar kurativa. In to krepko zapoznela in krepko zgrešena.
Debilnost folka pa ravno zato, ker še tega ne prepozna.

pred 1 uro, thumper pravi:

... povzdigovanje ubogega hlapčevskega jaza nad druge ??

bla, bla, bla, able, dable, bable ...

kdo od nas tuli v nebo da smo nadrejen narod ? ...

Hlapčevstvo, črednost in klečeplazništvo se prav lepo vidi na teh mitingih, da popolnoma enako konotacijo ima to vpitje zblojeno paranoične množice, kot takrat pred 1991 v "jogurt" mitingih.
Švabobranski voditelji na čelu z zastavami in parolami, ki kličejo krvavo zgodovino, ob prilikah sklonjenih glav pred fari, ki imajo nemajhno vlogo v tem sranju, zaničevanje druge kulture in klicih k nasilju. Če tega ne vidiš in ne bereš, potem si na netu le tu, česar ne verjamem.

pred 1 uro, thumper pravi:

- ..

američani so narod - pa saj to je samo pisno dejansko pa so samo organiziran skupek priseljencev - ki še dandanes držijo avtohtone prebivalce okupiranega ozemlja indijance v rezervatih / sodobnih taboriščih.. toliko o ameriških načelih svobode , demokracije in človekovih pravicah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

in ti boš nam pravil besni hujskači , ki bebavo sledimo ??? dej no ..    ... a maš še kej te robe ?

Na kakšni osnovi pa sedaj ti mešaš te američane s svobodo in človekovimi pravicami?:eek:
Si med tistimi, ki še vedno sledijo starim stereotipom? :doze:

Kar se robe tiče, ni naprodaj, raste vsakemu posebej v glavi. Stopi pod kap, da te malo zalije, mogoče pa požene.:ras:

pred 1 uro, thumper pravi:

...

in na koncu mi ostane samo še zadnja možnost - bolj manj pravica ampak pustmo to k je samo teoretično - do samoobrambe mene , mojih bližnjih , sodržavljanov in moje države ... kajti druge nimam , tukaj sem in tukaj sem se odločil ostat .. če imaš ti s tem probleme - lahko se pritožiš nekam ali pa se prilagodiš dejanskemu stanju /situaciji... tretja možnost je pa migracija ali po domače rep med noge..

Nisem še zasledil, da bi ti to kdo branil. Ampak samoobramba je daleč od tega kar počno mitingaši in kar zagovarjaš. Samoobramba, če naj zaleže so premišljena dejanja,, ki naj imajo efekt, sicer so le obupni in zblojeni poskusi, ki se običajno klavrno končajo.
Samoobramba je tisto, kar bi morala narediti država, če bi jo bili mi sposobni držati na vajetih, ne pa da nam jo uničujejo neoliberalci in klerofašisti!
In to je še ena potrditev očitkov, ki jih namenjam tebi in tebi podobnim.
Ja tudi sam imam delež krivde, a priznam, da se je proti debilom težko boriti in jim argumentirati, ker saj veš, padeš na njihov nivo, pa je štorija zaključena.
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, tomash pravi:

Strah in sovraštvo.  Rasizem, nacionalizem in revanšizem. Same vrline. Mal se zamislite in spoštujte sočloveka. 

a imaš ti potni list od združenih narodov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sayo pravi:

V Šenčurju je bilo največ tistih ljudi, ki so pred meseci vzklikali  "ZA OTROKE GRE"

Haha.... v Šenčurju je bilo kar velika, velika večina DOMOLJUBOV, ki jih je UPRAVIČENO strah posledic delovanja slo. politike oz. vlade. So vihrali s Slovenskimi zastavami in igrali Slovenske pesmi, za razliko od simbolov totalitarizma na "vsejugoslovanskem" F21 prevzemanju oblasti :slap:

Je pa lepo videt, da je oblastnike ZELO strah, saj po režimskih medijih (in od njihovih ovac) poslušamo samo še to, da smo neofašisti, neonacisti, ni da ni, vse, samo ljudje ne.....če jih kdo tako močno hoče ob sebi, lahko gre za prostovoljca na mejo. Jih poznam kar nekaj, ki so grozno na hitro spremenili mnenje, ko so uvideli kaj se v resnici dogaja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, tomash pravi:

Na tem naslovu je nekaj malega teksta, ki ni tako težko razumljiv..

https://sl.wikipedia.org/wiki/Ksenofobija

Je pač lastnost človek in če se je zaveda, potem je lažje. Za vse.

Vprašal bi te, za tvojo mnenje. Ali so ti ljudje, ki prihajajo k nam ksenofobni do našega načina življenja?

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm bil v Libiji, je mela znanka karambol v Misurati, verižno trčenje, bila je tretje vozilo od šestih

@tomash, ti mi boš sigurno znal razložit, ker si razgledan in ne fobičen:D, zakaj jo je sodišče oglobilo in ji prepovedalo vožnjo po Libiji:O

če slučajno ne veš odgovora, me vpraši, ti bom razložil:D

na tem svetu ras ni pravice:lol1:, ampak ni panike, v Europi jo bodo pa res našli:O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena iz prakse od Builderja, pa še polno drugih informacij, pa še zmeraj bodo gonili o .... Dokler se ne bodo stvari dogajale v naši okolici. Potem pa, no tega pa nisem pričakoval, tega pa nisem vedel, kdo pa bi to lahko vedel in zopet bodo pametni, malo me spominja na naše politike in policaje.

Policaj. U je..... spet bom padel, ko vidi olupek od banane.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Delujem po načeli zob za zob ,oko za oko ,če bom spoštovan bom to tudi vrnil ! 

Na PST v ljubljani že šetajo prosto po prešernu v skupinicah ,ko bodo mojo ženo prvič ozmerjali ali se kakorkoli v njo spotaknili ,ker tam vsak dan sprehaja psičko ,boste brali in poslušali o meni na 24 ur ....v takem primeru že imamo formirano skupino "krokodilčki"  ne bom dovolil ustrahovanja mene ali mojih bližnjih ,če bodo normalni ljudje ki si želijo resnične pomoči in integracije v družbo katero smo navajeni ,dobrodošli . 

povab še mene, z veseljem pridem v pomoč, če bo potrebno:klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

povab še mene, z veseljem pridem v pomoč, če bo potrebno:klicaj:

Si zapisan :OK:če boš imel podoben slučaj ....številko imaš !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, stuhec pravi:

jaz bi predlagal tako

Vse, vse , vse uničit  !!

da bi blo tko kot so jedli s leseno žlico .....

Sam pol mi neb meli naših mopijev :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so v 90ih prihajali k nam naši bratje, ki so bežali pred grozotami vojne ni noben protestiral, kaj je iz nas naredila politika razdvajanja občutimo in vidimo zdaj, če mahaš s SLO zastavo, poješ domoljubne pesmi in se nalivaš s šnopcem in pirom še nisi DOMOLJUB 

Nazadnje ste tukaj nakladali kako je treba odstraniti žico na meji, po moje, bi bilo treba 10x obviti celo mejo da slučajno ne bi kater tujec stopil na naše dvorišče

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!