Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 8 urami, sayo pravi:

Preračunljiva RKC in njihova SDS-Sama Domobranska Sodrga se najbolj bojijo islama

Tako je. 
In ker smo spustili RKCerkev v državo, spuščamo tudi Šeriatske ideje.
Ko bi ta najbolj farški, ki so že uničili to državo ne rinili in mešali države s cerkvijo, tudi sedaj islama ne bi imeli problem zavrniti pri zahtevah po njihovem načinu življenja.
Bili bi le sosedje z enakimi pravicami in dolžnostmi kot ostali in drugačno pisano kulturo.

Tako da za vso to sranje krivim ravno tiste, ki so sedaj najbolj glasni: Rimokatoliško klerofašistično bando!

In Jogurtovka, najprej se na te vzroke spravi!
 

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, ma kej tu je tema "ustavite jajc" al "migrantska kriza"???

 

Ajaaaaa, štekam, on je kriv da so tle. Bojo nekateri rekli da jih je sigurno hotu pretihotapit za si nabirat glasove na volitvah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Persen pomirja ... upam, da majo muslimani tut petek ... :P

 

js vem da majo RAMADAN, če mamo srečo majo tut kak MOTODAN :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Ferrarist pravi:

Čaki, ma kej tu je tema "ustavite jajc" al "migrantska kriza"???

 

Ajaaaaa, štekam, on je kriv da so tle. Bojo nekateri rekli da jih je sigurno hotu pretihotapit za si nabirat glasove na volitvah :lol1:

Lej Rdečepluznovc, jajc ni sposoben bit kriv za kaj takega. Je globalno gledano premejhna mš. Je pa zadost velka podgana in edin sposoben za šuntat in mešat drek med ljudmi doline Šentflorjanske. In s tem rata čist tematski.

Ne vem zakaj ti je treba to pojasnevat, a očitno sam ne moreš kej dost sklepat, če takele pokaš.:slap:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, I30 pravi:

Lej Rdečepluznovc...

:hmm:

Ne zastopim glih točno, verjetno je tu kšn kumrovški izraz, k so se ga sam šolani rdečezvezdniki učili....

No, če pa malo ugibam in predpostavljam, bi blo mogoče bolj realno "rdečebelopluznovc" :jezik:

No, morem pa rečt da me veseli da jajc ni zadosti velika globalna mš, lohku rečem:"hvala tebi podobnim", k ste nam izvolili globalnega superstrokovnjaka cmerarja. On nas bo rešu.......še zadnjega € iz dnarnice, da ga potala ubogim stricem :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo da si tolk butast, da ne razumeš, da je običajna barva ferarijevih pluzen rdeča, si tud tolk prsmojen, da meni pripisuješ kaj naj bi volil in kje naj bi se šolal.:slap:
Ne vem ali si hodil ali ne v Kumrovško šolo, ampak način razmišljanja že imaš tak. Značilen za oprano glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, I30 pravi:

Ne samo da si tolk butast, da ne razumeš, da je običajna barva ferarijevih pluzen rdeča, si tud tolk prsmojen, da meni pripisuješ kaj naj bi volil in kje naj bi se šolal.:slap:
Ne vem ali si hodil ali ne v Kumrovško šolo, ampak način razmišljanja že imaš tak. Značilen za oprano glavo.

Gremo kose brusit   :fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, I30 pravi:

Ne samo da si tolk butast, da ne razumeš, da je običajna barva ferarijevih pluzen rdeča, si tud tolk prsmojen, da meni pripisuješ kaj naj bi volil in kje naj bi se šolal.:slap:
Ne vem ali si hodil ali ne v Kumrovško šolo, ampak način razmišljanja že imaš tak. Značilen za oprano glavo.

Haha....ja, ti maš pa res domišlijo....pravi novodobni toporišič :OK:

Sprana glava? Valda, če se zavedaš da pr nas kradejo tako kavbojci kot indijanci, si spranoglavc....opran vseh reporter, mladina, nova tv, RTV slo. bedarij ki jih servirajo eni drugim, slovenceljski trop pa jim slepo verjame in pridno sledi...pol imamo pa to kar imamo. Državo? Samo na papirju.

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vse, predlagam da emigrirate iz slovenije, dokler avstrija še sprejema migrante.... pol bo kriza :D pa še ful dobr plačane službe majo, mende, tko vsi pravjo... edin mozek majo mal manj spran ku slovenceljni

ala dejmo, ne se sam pizdit, ven pa bo..sej vlaki non stop vozjo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DinDiin pravi:

A si kul? Mi gremo z motorji.... :D 

U žilo direkt hahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar je bilo videti danes je za moje pojme skrajno primitivno in sramotno.

Predaleč je šlo vse skupaj, verjetno je propaganda naredila svoje. Upam, da ne bomo mi ali naši otroci, kdaj v situaciji, kot so migranti danes. Žal mi je da smo postali nečloveški. Po nedavno objavljeni raziskavi, ki je potekala desetletja, je srečen in zadovoljen le tisti človek, ki je dovolj odprt in nesebičen.

Ne vem, a se vam ljudje ki so daleč od svojega porušenega doma, ne smilijo??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, tomash pravi:

to kar je bilo videti danes je za moje pojme skrajno primitivno in sramotno.

Predaleč je šlo vse skupaj, verjetno je propaganda naredila svoje. Upam, da ne bomo mi ali naši otroci, kdaj v situaciji, kot so migranti danes. Žal mi je da smo postali nečloveški. Po nedavno objavljeni raziskavi, ki je potekala desetletja, je srečen in zadovoljen le tisti človek, ki je dovolj odprt in nesebičen.

Ne vem, a se vam ljudje ki so daleč od svojega porušenega doma, ne smilijo??????

Kako pa veš, da imajo porušene domove?

Vsak od njih je porabil par tisoč ali preko 10 tisoč evrov za svojo migracijo. Bogi so ostali doma, ker nimajo prebite pare, o teh se pa nič ne govori, a bomo šli ponje, a si oni ne zaslužijo pomoči?

Pa pozabili smo na Afriko, Pedro Opeka pomaga še bolj pomoči potrebnim, a bomo tudi tem pomagali, saj so pa ja enako bogi.

Sorry, takšen pač je svet, Evropa ni rešitelj vsega slabega na svetu.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot za migrante, me skrbi za nas, da boš bolje razumel. Na okope smo šli, ko se še sence niso pojavile. 

Kako pa ti veš vse to. Verjetno sklepaš na osnovi enakih informacij kot jaz. Samo, da jaz vidim tako, ti pa drugače. V Brežicah sem videl en del te bede. Verjemi mi, ko vidiš izraze na obrazih teh ljudi, se nekaj premakne. 

Pa de ne boš razumel napak, jaz tebe razumem, ti pa očitno mene ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomash, pa res verjameš da se čez 10+ držav selijo zaradi porušenega doma????? Če bi bli res tako ubogi, bi prešli eno mejo in počakali da se umiri, ne pa silili na švedsko!!! Pa to z nekaj 10k € v žepu! Kje so jih pa dobili, glede na njihov standard??? Pa sami mladi moški!!! Namesto se borit za svojo zemljo, kot so se za našo Slovenijo oz. Evropo že večkrat naši predniki, so sp***ili. In ne samo to, pustili so "sredi bojišča" (če pač verjamemo pravljicam za lahko noč o njihovih porušenih domovih) SVOJE ŽENSKE IN OTROKE!!! Nič drugega niso kot samo lenuhi, brez najmanjše kapjice vesti, sočutja ter volje do integracije! Zahtevajo celo izvajanje SVOJIH zakonov, navad, pravil. Deli Londona ter nekaj ostalih britanskih  mest, Pariza itd, so že pod nadzorom t.i. "šeriatske policije", kjer niti državna policija ne hodi več!!!  Zdej pa, kdo je tu nor? ???

Sploh ne morem verjet kako lahko še kdo misli da teli načrtno poslani razgrajači in posiljevalci samo "iščejo zatočišče". Malo morgen!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, tomash pravi:

Bolj kot za migrante, me skrbi za nas, da boš bolje razumel. Na okope smo šli, ko se še sence niso pojavile. 

Kako pa ti veš vse to. Verjetno sklepaš na osnovi enakih informacij kot jaz. Samo, da jaz vidim tako, ti pa drugače. V Brežicah sem videl en del te bede. Verjemi mi, ko vidiš izraze na obrazih teh ljudi, se nekaj premakne. 

Pa de ne boš razumel napak, jaz tebe razumem, ti pa očitno mene ne.

Da vidiš bedo poglej okoli sovaščane, samo jo nekateri izvrstno skrivajo. Sem delal vrsto let pri Rdečem Križu, ne moreš verjeti, kaj vse vidiš.  Ali pa greš malo v Bosno in še južneje. 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, tomash pravi:

 V Brežicah sem videl en del te bede. Verjemi mi, ko vidiš izraze na obrazih teh ljudi, se nekaj premakne. 

V Brežice so tudi trije moji prijatelji šli na dolžnost. Vsi polni podobnih besed kot ti. Po prvem šihtu pa so ZELO na hitro spremenili mnenje. Mislim da ti samo malo preveč gledaš režimske medije, ki že cel čas od vseh stotisočev kažejo 5 enih in istih otrok ter mam. Pa ostali so vsi dohtarji in inženirji.......malo morgen!!!

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogodek iz Sarajeva.

Gremo na Bahčaršijo. Ob poti stoji uboga ženska, zdelana, delno pohabljena. Zasmili se mi in ji dam deset mark, napaka. Želel sem samo pomagati, napaka. V nekaj sekundah pristopita še dva otroka in prosita. Malo sem v zadregi, ker nimam drobiža. Razložim, da nimam. V tem času pristopijo se ostalo berači, ki jih prej ni bilo videti in oni bi tudi. Stegujejo roke, ker se odločim, da ne bom nič dal, da ne bom krivičen, ker za vse nimam, so začeli biti glasni, zahtevali so denar, preklinjati vse po spisku, naj mi vse pomre in naj se mi na poti kaj zgodi...

Če se bodo kje dogajale podobnosti, je to zgolj slučaj.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, tomash pravi:

to kar je bilo videti danes je za moje pojme skrajno primitivno in sramotno.

Predaleč je šlo vse skupaj, verjetno je propaganda naredila svoje. Upam, da ne bomo mi ali naši otroci, kdaj v situaciji, kot so migranti danes. Žal mi je da smo postali nečloveški. Po nedavno objavljeni raziskavi, ki je potekala desetletja, je srečen in zadovoljen le tisti človek, ki je dovolj odprt in nesebičen.

Ne vem, a se vam ljudje ki so daleč od svojega porušenega doma, ne smilijo??????

A ti mogoče veš koliko je ubogih pri nas ,se mi zdi da ne ,pa jih država tretira kot smet ,nimajo za kruh ,če pa vzamejo socialno pomoč pa se jim usedejo na nepremičnine ki so jih skupaj cegel po cegel nosili celo življenje.....pa da ne govorim da migrant  in še enkrat migrant ne begunec dobi denarnega priliva več kot delavka  ki je 40 let garala v Muri in podobne svinjarije ..to me boli ,nimam nič proti migrantom če bi imeli presežke in delovnih mest ki jih nimamo kamu ponudit,žal je resnica drugačna!

P.S. v EU bi spuščal samo ljudi iz vojnih območji pa še to po temeljitem preverjanju da ni vmes kakšen butast ki čaka po svoji smrti 70 devic in ostale verske nebuloze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, tomash pravi:

to kar je bilo videti danes je za moje pojme skrajno primitivno in sramotno.

Predaleč je šlo vse skupaj, verjetno je propaganda naredila svoje. Upam, da ne bomo mi ali naši otroci, kdaj v situaciji, kot so migranti danes. Žal mi je da smo postali nečloveški. Po nedavno objavljeni raziskavi, ki je potekala desetletja, je srečen in zadovoljen le tisti človek, ki je dovolj odprt in nesebičen.

Ne vem, a se vam ljudje ki so daleč od svojega porušenega doma, ne smilijo??????

Domov k sebi si jih vzami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 2. 2016 at 11:55, tomash pravi:

Po nekih analizah je EU do 2025, potem pa adijo. In zdaj bi mi svoje otroke poslal na mejo, da bojo branili naše pošlihtane komandante. Trubar je dvignil naš jezik s peresom in ne pištolo. Kultura, umetnost sožitje ipd, to dvigne narod. Mi je žal, da ne dojamemo, da z vojsko ne bomo spremenili smeri toka dogodkov. Vojak po definiciji straži in ubija, a ni to dovolj grozno. Verjetno si od blizu videl to bedo, ki jo s seboj vlečejo migranti, in zdaj bi te ljudi še dodatno maltretirali. Kolega se je z motorjem vozil po Siriji, Turčiji in še kje, sam si tudi želim obiskati še katero državo razen naše. In če bomo postavili barikade, bomo v svojem gnezdu zgnili, sami.

jaz sem že 1991 rekel , da bi morali razglasiti nevtralnost in davčno oazo brez vključevanja v kakršnekoli povezave razen kapitala ..

vsa čast Trubarju ..a je trajalo par sto let preden so njegovi vnuki te besede udejanili z orožjem ..

pozabil si napisati "avtohtona" ..naša kultura in umetnost je za našo državo ... ne tuja ..

eno direktno vprašanje zate osebno : kdo je branil naše državljane , kulturo in umetnost l.1991? kdo je dal svoja življenja zato , da dandanašnji nekdo temu oporeka s peresom in kvazi multikulturnostjo ter sožitjem ?

ko boš na lastni koži občutil izgubo znanega človeka , ki je pustil za sabo svoje mlado življenje ter majhnega dojenčka in ženo -  zaradi česa že ? ker je bil slovenec in se je postavil v bran svoje družine ???? - te bom zopet vprašal po tvojem osebnem mnenju o multikulturnosti , sožitju in ostalem ...

ko boš na lastne oči videl možgane raztreščene po notranjosti plinske maske in svetlorjavo napol zasušeno kri - potem se bova pa lahko dobila na pir pa še enkrat odprla debato..

no saj če bo po tvoje in tvojih somišljenikov to ne bo potrebno čakati dolgo... res pa je , da pira ne bo pa bomo čaj srkali...

barikade ? sami zgnili? bolje kot da bodo naša trupla brez glav gnila na slovenski zemlji v upravljanju šeriata .. bolje verjemi..

Ob 18. 2. 2016 at 20:26, Kmet2 pravi:

Mislim da bi bilo prej dobro izkoristit ali uporabit čisto vsa sredstva ki so možna .......

lepa misel .. a na koncu se črke merijo v velikosti kalibra .. vse vmes je kalvarija..

lahko pa mi meni nevedniku predstaviš primer vojne , kjer ni bilo ranjenih in mrtvih pa so se sporazumeli s pisalom na kulturen in miren način ... 

pred 16 urami, tomash pravi:

to kar je bilo videti danes je za moje pojme skrajno primitivno in sramotno.

Predaleč je šlo vse skupaj, verjetno je propaganda naredila svoje. Upam, da ne bomo mi ali naši otroci, kdaj v situaciji, kot so migranti danes. Žal mi je da smo postali nečloveški. Po nedavno objavljeni raziskavi, ki je potekala desetletja, je srečen in zadovoljen le tisti človek, ki je dovolj odprt in nesebičen.

Ne vem, a se vam ljudje ki so daleč od svojega porušenega doma, ne smilijo??????

jaz tudi gojim take upe .. navkjum vsemu upam , da če slučajno pride do tega , da nas bodo v državah od koder prihajajo migranti sprejeli z domačim šnopcem,pirom in svinjskim roštiljem pa da se bom lahko ulegel v klimatiziran prostor in ob denarni podpori razmišljal katero službo od ponujenih bi se mi mogoče dalo izbrati..če se bom slučajno dolgočasil .. drugač jim bom pa rekel za en motor pa se bom z veseljem zapeljal čez morje v novo muslimansko evropo , kjer se bom z veseljem prilagodil čaju in govedini , multikulturnosti pa pač ne bo jebiga...

tomash - pa mogoče tudi kdo drug - če si prebral do tu si vzemi še minutko in preberi od tukaj navzgor ... ker moje pisanje dobi čisto drug smisel kot moj odgovor ..mogoče pa bo le kdo ujel smisel besed ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2/18/2016 at 22:42, Izek pravi:

Fantje in dekleta.. kam boste šli? Kam sanjate, da boste šli? Še nihče ni bil v tujini med tujci zadovoljen..

ZDA. Služba je že tam, če tule rata iz tele banana države (z begunci/migranti ali brez njih) še malo večja banana, grem. Če bi bil par let mlajši in brez partnerice, bi že šal.

Nostalgičen za rodno grudo sem lahko, ko bom star. Prej je pa treba kaj skup spravit, da pol v penziji ne krepneš od lakote. In v Zloveniji, je vedno težje delati. Sploh tako, da kaj ostane.

 

Ob 2/18/2016 at 18:35, Yoghurt pravi:

To me pa res pogreje... se bomo njim prilagajali ja... s kalašnikom! :angryrant1:

Prvo je treba znati kalašnika uporabljati. Pol pa imeti dober razlog za uporabo. Ne si želeti klanja... ni prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz neumnosti človeka. Zgodovina, kot tudi vse ostalo se ponavlja. Preseljevanje je bilo, je in bo. V novejši zgodovini so slovenci čelo čez lužo rinli, pa na sever, pa na zahod. To, da bi hodil z nekom, ki si želi, da bi moral jaz pred tem raznorazne grozote doživljat, na pivo, mi še na misel ne pride. Zelo dobro poznam posledice vojne in si jih ne želim deliti z nikomer. 

Make love not war. kot sem že dejal, odšlo je predaleč, zatorej gremo raje na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!