Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Sej sem te že prvič razumel :P sej mi ni treba trikrat ponavljat ....:dry:

sj ne ponaula, tist je sam odmev :D

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

vsi verjetn ne ... sj na MS-ju sva midva in še dami najboljši ljudje na svetu ... no ja .. js sm mau pred vama :P

če bi bli še v Jugi, se to ne bi zgodlo :P

ta ima traume še od JNA vojske, ker vojački .. daleč od doma, gledali skozi okno ... nepremično, ker so pogrešali domače.

vem, ker sem bil jaz tudi v JLA, pa sem tudi kdaj pogrešal dom, ovinke, motorček, družbo in čajno salamo.

;)

 

še šol pa gremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Sam gledam iz drugega zornega kota............še naših avtohtonih niso sposobni poštimat ,kaj šele bo ! Ljudje ,ki nimajo izgubiti nič več, so sposobni   marsikaj ,ampak sej bo kapnilo tudi tebi ..........

Pa še enkrat za vse ki ne razumejo ..........sam sem da se ljudem pomaga,do tukaj razumeš ? Nisem pa za to da se pomaga ljudem ki nimajo nič z našimi navadami in okoljem ,ko so med tem lačni avtohtoni Slovenci ,brez služb in država se do njih obnaša slabše kot do tujcev ....a to razumeš ? 

Če bi imeli blaginjo in delavec dovolj da preživi z mesečno plačo ,delavskih mest več kot prosilcev,poštiman zdravniški sistem itd ja seveda pridite......kdo misliš da plačuje zdravniške usluge migrantom ,hrano ,obleke ,prevoze,žepnine .....ne ga srat Cartman no .....mi in še enkrat mi ne država in na račun njih bodo slovenci živeli še slabše in zakaj............ker Američan in Nato širita svojo demokracijo . Pa mi povej koliko migrantov je sprejela Amerika ki je v 90% to skuhala ........zdej naj pa mi to rešujemo na naših plečih . Zdej so dobili oz. bodo pa še butastega Trampa ki bi izselil še tiste muslimane in mehiške priseljence ki jih imajo .....jaz naj pa požrem ves drek ki ga skuhajo v ZDA in Bruslju .

Vidim da si hud ljubitelj šeriatskega prava in drugačnih navad da ne rečem srednjeveških  ,te bom vprašal čez par mesecev kako te je sram ! 

Pa želim ti vse dobro !

Pa ne da se mi z vami sploh več ukvarjat ,ti ki jih bi radi sprejeli na tisoče in jim pomagali ......kaj ste pa naredili do zdaj za to ,razen da glumite neke dobrotnike? Koliko ste jih sprejeli v svoje domove in neposredno bližino ?  

Ja pomagat ,normalnim in željnim integracije,ne pa podivjani hordi brez dokumentov in z neznano zgodovino ,izvorom itd .....vsem se vam bo še kolcalo ,namesto da bi stopili skupaj in reševali težavo pri izvoru kot je to lepo omenil in razložil I30 ,mi blažimo simptome ,tisti pa ki so krivi za nastalo situacijo pa poglabljajo krizo in delajo načrte za nove širitve demokracije .......največji kriminalci so Nato in ZDA ,vsa EU ljudstva bi morala vstat in enoglasno reči NE tem kriminalcem ki to tudi so ,ubijajo in rušijo dobre sisteme  samo zaradi svoje koristi!  Mi pa naj požremo ves drek in vse sprejmemo odprtih rok .....pa jaz ne vem ali ste debilizirani al hiptnotizirani  nekaj je.......

Mal se razglejte kako so ljudje živeli pod Gadafijem ,Huseinom,Asadom ,ali veste da so povsod imeli boljši standard kot mi ,višje plače,brezplačno zdravstvo ampak brezplačno ,ne kot pri nas ko je brezplačno pa vse moraš plačat pa podkupit da se premakne itd ........zbudite se vendar ! 

na neki načelni ravni se strinjam. in ne, nisem ljubitelj šeriatskega prava. Prav tako nisem ljubitelj koalicije za otroke gre, pa silnih domoljubov ala hevardi in tukaj je Slovenija....Njih i30 tok lepo opiše.....

 

In kje je po moje v resnici problem? Izpostavljaš, da pri nas nič ne špila. Nič ne dela. Ne zdravstvo ne šolstvo ka li politika in gospodarstvo........vse to je res! In to je srčika problema. Trije dobro plačani uradniki se niso zmenli kdaj je treba oddat papirologijo o razgradnji Tovarne Sladkorja Ormož, pa je država fasala 8 mio € kazni. 8 milijonov!!!!!!!!! Ker so se dobro plačani birokrati nesposobni pogovort, in si v službene ipade unset isti datum. Pa noben ne kriči. Nismo šli zažgat ministrstva. Ormožani niso užgali traktorjev in prišli zlit gnojnice pred parlament in vlado.... Pa bi jo mogli, že takrat ko so servilneži privolili v uničenje tovarne zarad "višjih eu ciljev"

Pa da begunci siromašijo naš proračun?! C'mon. Siromaki nit nočejo ostat tukaj....

 

pr nas bi blo treba popizdit, ampak nima kdo. ni kritične mase. Folk čemi v Jazbinškovih stanovanjih, dve generaciji, na socialni in minimalcu in je tiho, zadovoln da ni lačen. "aktivirajo" se labilneži ob verskih in ideoloških, torej absolutno nepomembnih temah.  

 

in ja, če se svojat zbere v tolpi, nastopi čredni nagon, in si misli da lahko vse, takrat krokodilčkom sponzoriram rekvizite.....Pa ne bit presenečen, če bo gang tle rojen....

1 hour ago, Kmet2 said:

Sam gledam iz drugega zornega kota............še naših avtohtonih niso sposobni poštimat ,kaj šele bo ! Ljudje ,ki nimajo izgubiti nič več, so sposobni   marsikaj ,ampak sej bo kapnilo tudi tebi ..........

Pa še enkrat za vse ki ne razumejo ..........sam sem da se ljudem pomaga,do tukaj razumeš ? Nisem pa za to da se pomaga ljudem ki nimajo nič z našimi navadami in okoljem ,ko so med tem lačni avtohtoni Slovenci ,brez služb in država se do njih obnaša slabše kot do tujcev ....a to razumeš ? 

Če bi imeli blaginjo in delavec dovolj da preživi z mesečno plačo ,delavskih mest več kot prosilcev,poštiman zdravniški sistem itd ja seveda pridite......kdo misliš da plačuje zdravniške usluge migrantom ,hrano ,obleke ,prevoze,žepnine .....ne ga srat Cartman no .....mi in še enkrat mi ne država in na račun njih bodo slovenci živeli še slabše in zakaj............ker Američan in Nato širita svojo demokracijo . Pa mi povej koliko migrantov je sprejela Amerika ki je v 90% to skuhala ........zdej naj pa mi to rešujemo na naših plečih . Zdej so dobili oz. bodo pa še butastega Trampa ki bi izselil še tiste muslimane in mehiške priseljence ki jih imajo .....jaz naj pa požrem ves drek ki ga skuhajo v ZDA in Bruslju .

Vidim da si hud ljubitelj šeriatskega prava in drugačnih navad da ne rečem srednjeveških  ,te bom vprašal čez par mesecev kako te je sram ! 

Pa želim ti vse dobro !

Pa ne da se mi z vami sploh več ukvarjat ,ti ki jih bi radi sprejeli na tisoče in jim pomagali ......kaj ste pa naredili do zdaj za to ,razen da glumite neke dobrotnike? Koliko ste jih sprejeli v svoje domove in neposredno bližino ?  

Ja pomagat ,normalnim in željnim integracije,ne pa podivjani hordi brez dokumentov in z neznano zgodovino ,izvorom itd .....vsem se vam bo še kolcalo ,namesto da bi stopili skupaj in reševali težavo pri izvoru kot je to lepo omenil in razložil I30 ,mi blažimo simptome ,tisti pa ki so krivi za nastalo situacijo pa poglabljajo krizo in delajo načrte za nove širitve demokracije .......največji kriminalci so Nato in ZDA ,vsa EU ljudstva bi morala vstat in enoglasno reči NE tem kriminalcem ki to tudi so ,ubijajo in rušijo dobre sisteme  samo zaradi svoje koristi!  Mi pa naj požremo ves drek in vse sprejmemo odprtih rok .....pa jaz ne vem ali ste debilizirani al hiptnotizirani  nekaj je.......

Mal se razglejte kako so ljudje živeli pod Gadafijem ,Huseinom,Asadom ,ali veste da so povsod imeli boljši standard kot mi ,višje plače,brezplačno zdravstvo ampak brezplačno ,ne kot pri nas ko je brezplačno pa vse moraš plačat pa podkupit da se premakne itd ........zbudite se vendar ! 

na neki načelni ravni se strinjam. in ne, nisem ljubitelj šeriatskega prava. Prav tako nisem ljubitelj koalicije za otroke gre, pa silnih domoljubov ala hevardi in tukaj je Slovenija....Njih i30 tok lepo opiše.....

 

In kje je po moje v resnici problem? Izpostavljaš, da pri nas nič ne špila. Nič ne dela. Ne zdravstvo ne šolstvo ka li politika in gospodarstvo........vse to je res! In to je srčika problema. Trije dobro plačani uradniki se niso zmenli kdaj je treba oddat papirologijo o razgradnji Tovarne Sladkorja Ormož, pa je država fasala 8 mio € kazni. 8 milijonov!!!!!!!!! Ker so se dobro plačani birokrati nesposobni pogovort, in si v službene ipade unset isti datum. Pa noben ne kriči. Nismo šli zažgat ministrstva. Ormožani niso užgali traktorjev in prišli zlit gnojnice pred parlament in vlado.... Pa bi jo mogli, že takrat ko so servilneži privolili v uničenje tovarne zarad "višjih eu ciljev"

Pa da begunci siromašijo naš proračun?! C'mon. Siromaki nit nočejo ostat tukaj....

 

pr nas bi blo treba popizdit, ampak nima kdo. ni kritične mase. Folk čemi v Jazbinškovih stanovanjih, dve generaciji, na socialni in minimalcu in je tiho, zadovoln da ni lačen. "aktivirajo" se labilneži ob verskih in ideoloških, torej absolutno nepomembnih temah.  

 

in ja, če se svojat zbere v tolpi, nastopi čredni nagon, in si misli da lahko vse, takrat krokodilčkom sponzoriram rekvizite.....Pa ne bit presenečen, če bo gang tle rojen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sayo pravi:

Kako je pa to lepo napisano ,vsaj tako lepo kot od tistih ki  so proti migrantom..............neka srednja pot bi bila pa res tista prava!

P.S. Po predvidevanjih naj bi se v eu steklo 20 miljonov prebežnikov,20x Slovenija,kdo bo vse to nahranil ,zagotovil zdravstveno oskrbo,šolal otroke,po večini bodo vsi na sociali itd....a se zavedaš kakšna socialna bomba bo to?

To kar omenjajo v linkih je navadna propaganda ,prav tako tudi tisto širjenje nestrpnosti in sovraštva ,noben od obeh strani pa ne da konkretne rešitve .........eni bi vse sprejeli,drugi bi se pa ogradili kot vAušvitzu,vse to pa so radikalne poteze obeh za nabiranje političnih točk ki ne prinašajo rešitev!!!

Sam sem pa samo napisal da se bom v primeru in še enkrat primeru nestrpnosti do mojega načina življenja branil (upam in želim da do tega ne pride in da se motijo in lažejo vsi ki se jim je kaj takega pripetilo).....

Sem zaradi napisanega ksenofob,nestrpneš,nečloveški................če menite DA,pol je pa prav da sem!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

...

Sem zaradi napisanega ksenofob,nestrpneš,nečloveški................če menite DA,pol je pa prav da sem!!!!!!

To ne. Si pa neprilagojen. 
Nečeš ne sem ne tja. :eek:
Za pastirje si problematična črna ovca.:bum:
Ti ne bo preostalo drugega, kot da se predelaš v volkca.Wolf_TNY6TX.gif
Pa sej ne boš sam.

Kako hudiča ste se pa za Krokodilčke spomnili? Je kakšen po malem grabnu plaval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr kol,jest jim je... vse po spisku usak petek sprot ko cakam na nemski meji,jebemti clovekove pravice,kje so ze moje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji - Berlinu so počasi začeli delati red skini, nacisti , razne motoristične  bande, zaenkrat verjamem da bojo oni to naredili bolje kot policija in njihova Merkelca, kaj ti golazen iz teh držav ne bo se nikoli "pripitomila" na naše življenje!Upam da se tud pri nas najdejo podobni "rešitelji".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BMWflar pravi:

V Nemčiji - Berlinu so počasi začeli delati red skini, nacisti , razne motoristične  bande, zaenkrat verjamem da bojo oni to naredili bolje kot policija in njihova Merkelca, kaj ti golazen iz teh držav ne bo se nikoli "pripitomila" na naše življenje!Upam da se tud pri nas najdejo podobni "rešitelji".

pri nas ....

to če se kaki štajerci najdejo, če ne veš kako

sam "gobci" ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam teh band, ampak v tem primeru  se je pokazalo, da z tako drhaljo drugače ne moreš.Pri nas ljudje težko živijo, marsikdo je na robu revščine, naša država pa daje gostoljubnost tem prascem.Nimam v mislih družin z otroki, ki res bežijo, v mislih imam tiste posameznike kateri nam bojo še dali " po pički".

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal satire na vso to žolčno razpravo ....v vsaki šali pa je kaplica resnice:)

12321661_10201320046518967_3065264592887

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12744148_988811567860249_304165572140188

Hmmmm.....vse zamešali.....domoljubi, fašisti, nacisti, meni ni nič več jasno kdo je kdo na zgornjih fotkah.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Ferrarist pravi:

12744148_988811567860249_304165572140188

Hmmmm.....vse zamešali.....domoljubi, fašisti, nacisti, meni ni nič več jasno kdo je kdo na zgornjih fotkah.... :hmm:

eni so naši, uni mal bolj temni pa najbrž njihovi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 2. 2016 at 21:43, BMWflar pravi:

V Nemčiji - Berlinu so počasi začeli delati red skini, nacisti , razne motoristične  bande, zaenkrat verjamem da bojo oni to naredili bolje kot policija in njihova Merkelca, kaj ti golazen iz teh držav ne bo se nikoli "pripitomila" na naše življenje!Upam da se tud pri nas najdejo podobni "rešitelji".

kje si to našel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, stuhec pravi:

kje si to našel ?

 

Soseda mam ki dela v Berlinu in se enkrat mesečno vrača domov, mi je to povedal .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, BMWflar pravi:

 

Soseda mam ki dela v Berlinu in se enkrat mesečno vrača domov, mi je to povedal .

pa ni ona od šanka  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, stuhec pravi:

pa ni ona od šanka  ?

Ja, tako kot vse tele:

 

Pa še poln youtube je teh filmčkov......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To jst že od lani  trdim, takrat ko so se začel pojavljati, da so navadni prasci-hujši od zveri in jim želim da pocrkajo kjerkoli bodo čimprej!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 2. 2016 at 21:34, Alla pravi:

Tolk se ukvarjate s pravicami drugih, da vam (nam) bojo vmes pobrali še tiste, ki jih imamo. 
Ker vas je tolk strah, da boste to dopustili. 

 

Ja imaš prav ,v ozadju se odvija pa zelo škodljiv dogovor  med TTIP.CETA in TISA ,če bomo to dopustili smo opleli ........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!