Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 4 minutami, Igi Pop pravi:

A si to dons mal sitna?:hmm:

a zato ker sem enmu povedala da ne ve kva bi rad :) al zato ker sam ne ve al je bil v vojski al v polciji? sam plačo je pa vseen dobu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, builder pravi:

Ko se je zacela migrantska kriza, sem bil vpoklican s strani Slovenske vojske, ker sem PPRS (pogodbeni pripadnik rezervne sestave)Vpoklic je trajal 2 meseca, za ta cas sm bil zaposlen v SV. Prilagam placilno listo na vpogled, katero sam prejel po posti, sam pa se bom o visini izplacila zadrzal komentarja. Bom pa povedal sledece, samo tako naprej vladni strokovnjaki:OK:

 

1044343_1068235319865626_831190408677496

Priden. Te bom pa seznanil, da so policijski rezervisti plačani v policiji in na svojem delovnem mestu, na katerem jih sedaj ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, pajkica pravi:

aja, še mal reklame.... tisti ki se hvalte s plačilno listo, evo si mal preberte, da ne bomo vsi ostali idioti...

http://www.postanivojak.si/index.php?id=100

sory, tole ni za v to temo, tko da bo dost od mene :) 

 

za domovino brez orožja naprej.....

to so dve različni stvari, plača vojaka zaposlenega na MORS in to "tvoje" nadomestilo za pripravljenost PPRS, te dve zadevi se med sabo izključujeta:hmm:

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Priden. Te bom pa seznanil, da so policijski rezervisti plačani v policiji in na svojem delovnem mestu, na katerem jih sedaj ni. 

ne vem, kako ima to policija rešeno, mislim pa, da preko refundacije, kot mi, vendar če zadeva traja dlje časa, mesec ali več, je mogoče tako kot v mojem primeru, zaposlitev :smoke:

pred 37 minutami, pajkica pravi:

a zato ker sem enmu povedala da ne ve kva bi rad :) al zato ker sam ne ve al je bil v vojski al v polciji? sam plačo je pa vseen dobu :)

predam se, zmagala si:lol1:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

migranti dobijo 300 eur + kaj mičken hrane

ti dobiš pa več kot 2x več in ti slučajno kaj ne paše  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ilegalci imajo popolno oskrbo, ne samo mičken hrane. Še skrete jim baje pucajo čistilni servisi. Ko pa ti plačaš položnice in nakupiš najnujnejše, si že 50 evrov v minusu, on pa ima 300...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, stuhec pravi:

migranti dobijo 300 eur + kaj mičken hrane

ti dobiš pa več kot 2x več in ti slučajno kaj ne paše  ?

Zdej ga pa biksaš. Pa ti pejt, se lahko prijaviš. Razpise je imela policija in vojska.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Igi Pop pravi:

Zdej ga pa biksaš. Pa ti pejt, se lahko prijaviš. Razpise je imela policija in vojska.:hmm:

No, mislim da je štuhec to mal bolj sarkastično napisal. Ga moramo naučit uporabe smeškotov :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, builder pravi:

in kaj naj bi bili te dodatki, strokovnjak, prazniki, nedeljske in nočni šihti?aja, pozabil sem potne stroške pa malico:?

 

pred 6 urami, builder pravi:

to so dve različni stvari, plača vojaka zaposlenega na MORS in to "tvoje" nadomestilo za pripravljenost PPRS, te dve zadevi se med sabo izključujeta:hmm:

ne vem, kako ima to policija rešeno, mislim pa, da preko refundacije, kot mi, vendar če zadeva traja dlje časa, mesec ali več, je mogoče tako kot v mojem primeru, zaposlitev :smoke:

predam se, zmagala si:lol1:

če prav razumem si pogodbeni rezervist - ali pač ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Ferrarist pravi:

No, mislim da je štuhec to mal bolj sarkastično napisal. Ga moramo naučit uporabe smeškotov :jezik:

Točno tko   B)

Nekateri po 500 eur dobijo in delajo

Oni pa 300 in se hrano

Tu glih ni vse ok   :klicaj:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

 

če prav razumem si pogodbeni rezervist - ali pač ne ?

sem pogodbeni rezervist, katerega so vpoklicali na 2 meseca in zaradi tega tudi prezaposlili na MORS, se pravi 2 meseca me je plačeval MORS, zaposlen kot vojak SV, sedaj sem pa zopet zaposlen pri svojem delodajalcu, zopet nazaj prezaposlitev:smoke: Prav tako se je to naredilo, ko sem kot PPRS odšel na misijo KFOR, kjer sem bil zopet prezaposlen na MORS za 7 mesecev. Zato rečem, da se te dve stvari izključujejo, Ko si na MORS-u, nisi PPRS in obratno:klicaj:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, pajkica pravi:

tvcoja odločitev je to, nihče te ne sili.... zato ne štekam kaj nas tvoja plačilna lista zanima? a si vsaj kdaj kak skret pospravu?

za to plačo mislim.....

Plačo je res imel v rangu čistilke, opis del in nalog pa je verjetno bil malce drugačen. A to primerjaš s svojo službo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stuhec pravi:

Točno tko   B)

Nekateri po 500 eur dobijo in delajo

Oni pa 300 in se hrano

Tu glih ni vse ok   :klicaj:

Ampak, jaz se vprašam, kdo je kriv , da je tako. Migranti? Oni grejo tja kjer jim obljubljajo. Krivce gre iskat drugje. Če bomo migrante odstranili odstranimo posledice, ne pa vzroka ki nas vse jebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, builder pravi:

sem pogodbeni rezervist, katerega so vpoklicali na 2 meseca in zaradi tega tudi prezaposlili na MORS, se pravi 2 meseca me je plačeval MORS, zaposlen kot vojak SV, sedaj sem pa zopet zaposlen pri svojem delodajalcu, zopet nazaj prezaposlitev:smoke: Prav tako se je to naredilo, ko sem kot PPRS odšel na misijo KFOR, kjer sem bil zopet prezaposlen na MORS za 7 mesecev. Zato rečem, da se te dve stvari izključujejo, Ko si na MORS-u, nisi PPRS in obratno:klicaj:

Na MORS-u si zato ker si prej PPRS? 

Koliko dobivaš kot PPRS mesečno in koliko imaš zadolžitev kot PPRS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 39 minutami, builder pravi:

sem pogodbeni rezervist, katerega so vpoklicali na 2 meseca in zaradi tega tudi prezaposlili na MORS, se pravi 2 meseca me je plačeval MORS, zaposlen kot vojak SV, sedaj sem pa zopet zaposlen pri svojem delodajalcu, zopet nazaj prezaposlitev:smoke: Prav tako se je to naredilo, ko sem kot PPRS odšel na misijo KFOR, kjer sem bil zopet prezaposlen na MORS za 7 mesecev. Zato rečem, da se te dve stvari izključujejo, Ko si na MORS-u, nisi PPRS in obratno:klicaj:

a mesečnega dodatka za 5 let pogodbe(verjetno 2 po 5 let ane) pa ne štejemo  zraven? saj če ti je cool ni tolk slabo kolkr tist papir pokaže - razen razmer na terenu mogoče.. 

pa v kfor tudi ni bilo takih majhnih prihokov.. da se razumeva - se strinjam da je za tako delo dejanska osnova premalo .. ni pa samo toliko je tako 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Ampak, jaz se vprašam, kdo je kriv , da je tako. Migranti? Oni grejo tja kjer jim obljubljajo. Krivce gre iskat drugje. Če bomo migrante odstranili odstranimo posledice, ne pa vzroka ki nas vse jebe.

maš prav .. imaš idejo kam odstraniti vzroke , kako jih odstraniti in s kom nadomestiti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, I30 pravi:

Na MORS-u si zato ker si prej PPRS? 

Koliko dobivaš kot PPRS mesečno in koliko imaš zadolžitev kot PPRS?

150€ mesečno, udeležit se moram vseh usposabljanj in vpoklicov

 

pred 2 minutami, thumper pravi:

 

a mesečnega dodatka za 5 let pogodbe(verjetno 2 po 5 let ane) pa ne štejemo  zraven? saj če ti je cool ni tolk slabo kolkr tist papir pokaže - razen razmer na terenu mogoče.. 

pa v kfor tudi ni bilo takih majhnih prihokov.. da se razumeva - se strinjam da je za tako delo dejanska osnova premalo .. ni pa samo toliko je tako 

 

jest nisem nič jamral, da imam premalo, VOJAK SV ima 650€ plače, na terenu v dežju in pozimi, ko še cote ne morš posušit. Ne me narobe zastopit, Jest dobim plačo od delodajalca in 150€ od vojske, men ni slabo, slabo se godi vojaku:klicaj:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

 

a mesečnega dodatka za 5 let pogodbe(verjetno 2 po 5 let ane) pa ne štejemo  zraven? saj če ti je cool ni tolk slabo kolkr tist papir pokaže - razen razmer na terenu mogoče.. 

pa v kfor tudi ni bilo takih majhnih prihokov.. da se razumeva - se strinjam da je za tako delo dejanska osnova premalo .. ni pa samo toliko je tako 

maš prav .. imaš idejo kam odstraniti vzroke , kako jih odstraniti in s kom nadomestiti ?

ja, Migrante (tiste o katerih berem tukilele da posiljujejo, pa se razstreljujejo) bi poslal v Bruselj, če pa kak ostane, še na kako sejo našega parlamenta.

Zadeva bo pozitivna, ker bodo naši s prve roke srečali alaha, pa sprostil se bo plac v parlamentu. Hkrati bo dejanje teroristov blagodejno vplivalo tudi na nove generacije politikov, ki bodo živeli bolj v strahu in delovali bolj pozitivno za svoj narod.

 

evo tipičnega predstavnika migrantov. In to kar boste videli je vse res, saj je objavljeno na internetu in FBju:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, builder pravi:

 VOJAK SV ima 650€ plače, na terenu v dežju in pozimi, ko še cote ne morš posušit. Ne me narobe zastopit, slabo se godi vojaku:klicaj:

ko sem imel jaz vojaško plačo je to zneslo preračunano nekih 20e na mesec če ne manj... pod slabšimi pogoji.. pa se nisem sam odločil ..

in če bi želel, da se mi ta čas šteje v delovno dobo , bi moral mastno doplačati ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

Ampak, jaz se vprašam, kdo je kriv , da je tako. Migranti? Oni grejo tja kjer jim obljubljajo. Krivce gre iskat drugje. Če bomo migrante odstranili odstranimo posledice, ne pa vzroka ki nas vse jebe.

Fk da ne moremo se združit in uničiti vsaj tistega ki je pokradel milijone   :angryrant1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, I30 pravi:

No, vsaj to mi je všeč, da ste eni začel razmišljat!B)

Al ti je všeč da podobno razmišljajo kot ti ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

ko sem imel jaz vojaško plačo je to zneslo preračunano nekih 20e na mesec če ne manj... pod slabšimi pogoji.. pa se nisem sam odločil ..

in če bi želel, da se mi ta čas šteje v delovno dobo , bi moral mastno doplačati ...

ne delaj se norca s slovenskega vojaka, ker za tako stvar bi te znal po ušesih, pa ne zajebavam se:klicaj: 

zaposleni v tedanji vojski, ki jo omenjaš, niso imali plače čistilke, zato ne trapaj 

over&out

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Al ti je všeč da podobno razmišljajo kot ti ......

Tolk pametnega itak nikol ni blo in ga ne bo!:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, I30 pravi:

Tolk pametnega itak nikol ni blo in ga ne bo!:jezik:

Vrjamem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vizionar Srečko Kosovel pred cca 90 leti 8888_468477860027343_3076561457524279166

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!