Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 3 minutami, builder pravi:

Čista bedarija ,mešat vero v zabavno odajo ,pa tej so čist zglajzali ,zdej bodo pa še Turkom dali prost vstop v EU  a že tako nam načrtno pošiljajo radikalne islamiste .....

pred 25 minutami, BMWflar pravi:

Pa sej to ni nič tazga.V Bruslju ti pripada hiša če si z družino, plača ti najemnino in ogrevanje država, žena v času bivanja v Bruslju dobiva plačano socialo-penzijo seveda brez plače.Pripada ti diplomatski nakup avta, brez davka  in če ga hočeš potem obdržati ko se vrneš plačaš DDV seveda.Kupuješ lahko v diplomatskih trgovinah/odvisno od tvojega statusa katerega imaš/, določeno število letalskih vozovnic za domov...Vse to ti je plačano s strani države MORSa in drugih institucij.

To si naštel samo kapljice v morju ugodnosti ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 3. 2016 at 21:28, builder pravi:

vse take oddaje se ne predvajajo več  v živo.. in ponavadi ostaja okviren scenarij pred oddajo ..pri vseh moralnih svetovalcih ni tega pred oddajo nihče opazil ? to so mesiju namestili ....

" zato bodo proti njemu vložili kazensko ovadbo za kaznivo dejanje zlorabe znamenja za pomoč in nevarnost, za katero je zagrožena kazen do tri leta zapora, so zapisali na policiji."

matr sm butl ..katero je to znamenje ?

"Preklic ukaza o povečani stopnji varovanja"

torej je bilo preslabo varovano ..

islamski skrajneži so napovedali "vojno" zahodnemu svetu predvsem evropski uniji .. čeprav niso priznani kot država - zato se uradne vojne napovedi ne more sprejeti -  bližnji dogodki kažejo , da je v tem vseeno nekaj neizpodbitnih dejstev ..

kar se tiče bruslja in naših vojakov tam jim ni nič pomagalo .. država se brani na meji ..odkar evropa zagovarja ameriško tezo o obrambi svojih vrednot in držav z agresijo in mešanjem štren v daljnih državah ter naša politika podpira to politično in - z našimi vojaki - fizično se je treba zavedati dejstva takega kot je - varnostno smo v istem dreku kot vse ostale članice EU ter NATO-a..vse ostalo je zatiskanje oči s strani naših odgovornih veleumnežev , ki so v politiki , policiji in vojski ter metanje peska v oči navadnim državjlanov - vsaj večini...

kot sem napisal - država se brani na meji in znotraj meja ..vse ostalo je agresija ...

kar se tiče lj in mb - s tem ko se je dotični razkril policiji bi rekel da je čas - za novo slovensko vstajo kot se je zgodila pred leti ... da bo narod videl , da se lahko pade v še večji drek kot smo - vsaj s prejšnjo se je dosegel tak rezultat ..

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhovni povelnik obubožane Slovenske vojske Barbika je celemu svetu razkril,da je ta vojska nesposobna za vojskovanje.Kolk let zapora bo pa on fasu?

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.. zgodovina se ponavlja,.. kdaj bomo stopili skupaj in naredili red?

Dost pametovanja, dosti modrovanja, štejejo samo dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne bo...kot je že nekdo prej napisal, smo grozno glasni po internetu itd, ko je kaj za naredit, pa nobenega nikjer. Nekateri pa se bodo itak zbudili ko bo že prepozno...do takrat bomo pa nekateri pač nacisti, fašisti itd......vse samo ljudje ne. Ja, mogoče se bo pa vseeno kdo malo zamislil ob ogledu tega filmčka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Ferrarist pravi:

Nč ne bo...kot je že nekdo prej napisal, smo grozno glasni po internetu itd, ko je kaj za naredit, pa nobenega nikjer. Nekateri pa se bodo itak zbudili ko bo že prepozno...do takrat bomo pa nekateri pač nacisti, fašisti itd......vse samo ljudje ne. Ja, mogoče se bo pa vseeno kdo malo zamislil ob ogledu tega filmčka....

Sem skoz zamišljen ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Sem skoz zamišljen ....

Ti ne velaš, ti si te dni zamišljen zarad tablet :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 8 urami, Izek pravi:

Fantje in dekleta.. zgodovina se ponavlja,.. kdaj bomo stopili skupaj in naredili red?

Dost pametovanja, dosti modrovanja, štejejo samo dejanja.

De se ne boš posrau!

Vsako pregovarjanje kako je ena vera boljša od druge in kako ena nagaja drugi je kozlarija, ki lahko pripelje le do novih spopadov.
Kot sem že mnogokrat napisal, vsem veram je potrebno prepovedati vmešavanje v državne ureditve!!

Države morajo temeljiti na pridobitvah francoske revolucije. 
"Egalite liberte fraternite" morajo biti vodila mirne in uspešne bodočnosti človeštva!

Evropa, če se osredotočimo nanjo, se ne bo rešila s postavljanjem ograj in s strožjimi azilnimi politikami. Reši se lahko le s postavitvijo zakonodaje, ki bo posekala parkeljčke VSEM verskim tendencam in izjemam!
Bo to naredila? Posrala, ne pa naredila!

Dokler nasedate na minorne špetirčke na verskih, spolnih, rasnih ipd. razlikah, toliko časa lahko samo v luft skačete in se repenčite, pametnega rezultata ne bo. 

Zato pa tudi mene ne poleg raznih "domoljubov" mahajočih z insignijami umazane preteklosti. 
Ko se bo začelo sranje, ne bom razlikoval ali gre za Janeza ali Ahmeda. Važno bo le kdo mi želi škoditi!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne jemljem osebno, se strinjam s tabo :).. racionalno se ne rešuje zadeve, zato bo nekaterim prekipelo, narava ljudi pač, kaj bi rekel :)

Moram mal provocirat, izzvat reakcijo :)

Noben ekstrem ni dober :)

Sam sem že dolgo uvidel, da ni upanja za človeštvo, je preveč faktorjev vmes, raje živim svoje, se sploh ne bom vmešaval... 

 

9 hours ago, I30 said:

De se ne boš posrau!

Vsako pregovarjanje kako je ena vera boljša od druge in kako ena nagaja drugi je kozlarija, ki lahko pripelje le do novih spopadov.
Kot sem že mnogokrat napisal, vsem veram je potrebno prepovedati vmešavanje v državne ureditve!!

Države morajo temeljiti na pridobitvah francoske revolucije. 
"Egalite liberte fraternite" morajo biti vodila mirne in uspešne bodočnosti človeštva!

Evropa, če se osredotočimo nanjo, se ne bo rešila s postavljanjem ograj in s strožjimi azilnimi politikami. Reši se lahko le s postavitvijo zakonodaje, ki bo posekala parkeljčke VSEM verskim tendencam in izjemam!
Bo to naredila? Posrala, ne pa naredila!

Dokler nasedate na minorne špetirčke na verskih, spolnih, rasnih ipd. razlikah, toliko časa lahko samo v luft skačete in se repenčite, pametnega rezultata ne bo. 

Zato pa tudi mene ne poleg raznih "domoljubov" mahajočih z insignijami umazane preteklosti. 
Ko se bo začelo sranje, ne bom razlikoval ali gre za Janeza ali Ahmeda. Važno bo le kdo mi želi škoditi!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo en C/P iz facebooka, mislim da na kratko in jedrnato pove (skoraj) vse:

 

"Pa kje mi živimo?? MJU išče prazna stanovanja v katere bo naselilo begunce ki morajo biti opremljena in blizu civilizacije... Pa a ste normalni??? Kaj če bi dali stanovanje babici in dedku velenjskih dečkov, ki imata baje premajhno stanovanje za svoja vnuka, ki jima je fotr ubil mamo.. gospe, ki je zaradi nekaj sto eur neplačila ostala brez stanovanja, mladim družinam, ki nimajo dovolj, da se zakreditirajo za cel lajf, mamam samohranilkam, ki jih partnerji pretepajo in nimajo kam .... Pa kva je s to državo??? Kakšne droge to dobivajo da so jim možgani in common sense zapustil bebave glave?"

 

še dobro da ni jajc na oblasti, saj bi v tem primeru "spontani vstajniki" že pol Slovenije požgali :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že prevečkrat izjavil in napisal, da moramo prvo zase poskrbeti in potem šele za vse ostale, če nam sploh kaj ostane. In tukaj se vidi, da bi naši kradljivi politiki spet nekaj zase vzeli na račun migrantov, ker v primeru nudenja pomoči našim revežem jim ne bi nič ostalo. Komaj čakam črne može. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sam občasno spremljam tole temo, eno čist kratko vprašanje:

a so migranti že šli domov?

A so koga od naših tle na MS k se jih tok apatično bojijo ugrabili, posilili, prekrstili v drugo vero?

Hvala za odgovore

lp

Migrant iz Šljivovice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

Ker sam občasno spremljam tole temo, eno čist kratko vprašanje:

a so migranti že šli domov?

A so koga od naših tle na MS k se jih tok apatično bojijo ugrabili, posilili, prekrstili v drugo vero?

Hvala za odgovore

lp

Migrant iz Šljivovice

ad. 1 Migranti so že prišli domov (Nemčija, Švedska, ... ).

ad.2 Ste osmi v čakalni vrsti ... , ste ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj niso več aktualni emigranti, ampak gasilci iz ??? , ker zahtevajo plačilo za postavljanje žične ograje = by TV dnevnik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, stuhec pravi:

koga zdaj zanimajo migranti, če je sonce in asfalt že kr topel 

edin še Merklico, ki si jih sama mora dovažat:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, stuhec pravi:

koga zdaj zanimajo migranti, če je sonce in asfalt že kr topel 

Kriza bo in to:

kriza brez migrantov :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Kriza bo in to:

kriza brez migrantov :(

Kriza je že ...sam da se sploh ne zavedamo še dobro .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Kriza je že ...sam da se sploh ne zavedamo še dobro .

nemigrantska kriza....ajoooooj :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, stuhec pravi:

Hudo bo 

Še bolj

ne tok pa ne bo. :P

Rutar in pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!