Skoči na vsebino

Yamaha aerox r ns 50 letnik 2015


skuter 50

Priporočene objave

Živjo, sem lastnik novega skuterja (aeroxa). Kupil sem ga pred 3 meseci novega iz trgovine (kupljen nekje v maju). v rdeče-beli barvi. 

 

s skuterjem sem zelo zadovljen, vendar mi gre tovarniško po števcu le 49 KM/H saj so v njem še vedno blokade v trgovini so mi rekli da tudi, če dam blokade ven mi še vedno velja garancija kar je super. ven jih pa morem dati na uradnem servisu na dolgem mostu. v Ljubljani. skuter drugače po ravnini dobro potegne vendar pa mi ne gre v glavo zakaj če hočem speljati sredi nekega bolj strmega klanca noče speljati in ga morem kar malo porivati z nogami da dobi "zagon" :BUA:​  kar je malo sramota za skuter ki stane 2500 €. plus to da je to legendarni aerox, ki bi moral kar dobro "potegniti". :wallbash:  ima pa 2.43 KW in 49,3 CCM. Lepo bi vas prosil da mi poveste kje so blokade na "NOVEM MODELU aeroxa saj so jih stari meli baje manj (blokad). Poleg tega me pa še zanima koliko bi mi mogel iti potem ko dam blokade vn ? Za tisti problem s klancom sem mislil da so krivi valjčki vendar pa nisem prepričan ali slabo potegne samo zaradi blokad? trenutno sem naredil 600KM in čakam na jurja da dam vn blokade saj so rekli v trgovini da moram počakati da se mašina uteče. in jih dam vn pri 1000 km. :OK:  Zelo bi bil hvaležen za vaše odgovore. :grim

 

P.S : se opravičujem za pravopisne napake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!