Skoči na vsebino

Motor z res nizkim sedežem


mat

Priporočene objave

"tezava nastane, ko pades 10tic in te postane prekomerno strah 800 kubicne zverine, kjer komaj dosezes s prsti ene noge do tal."

Jaz se na takem motorju že ne bi učil...

Drugače pa samo ne obupat.

Če ji je z er6 šlo dobro, potem izberite avtošolo, ki ima er6. Na našem koncu (Nova Gorica) ima večina avtošol er6 (tudi sam sem lani delal na njemu).

Pametno je dobit inštruktorja, ki je tudi sam motorist.

Morda bi pa ženska inštruktorica vožnje imela več razumevanja in potrpljenja ?

LP Andrej

Popravljeno . Popravil dreja_123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko tole prebiram, bolj se mi zdi, da bi morala ali odnehat ali pa odnehat. Kot že omenjeno cesta ni hec, in če je problem že pri motorju, kje so še situacije ...

vsak pač ni za vse.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla je. Tako in tako.

Po padcu na osmici ni sla niti na cesto. :dry: Eh, hvala vsem. Bova ze nekaj stuhtala za naprej.

Mogoče je pa res problem v psihi ,kot opisuje Slow je že imela slabe izkušnje z inštruktorjem in mogoče ima žensko nežno dušo pa ne deluje ravno najbolje pod pritiskom,ko bo spravila. izpitno vožnjo pod kapo se bo sprostila in mogoče bo steklo.

V osnovni šoli smo imeli eno pravo bič za matematiko,vse sem znal ,ko pa sem prišel pred tablo ......blokada.....takrat smo učitelje še spoštovali in tud kakšno lasanje smo bli deležni ,pa se nismo upal doma tega povedat ,ker bi ponovili vajo ......danes pa sej vemo......no mal sem zašel :blush::D

Slow ti pa še enkrat svetujem res lahkoten motorček za žensko ,bmflarska ciklistika(beri lahkotnost) ,poceni nabavna cena,varčen ,ABS nezahteven za vzdrževanje pa še jermen ima ki poskrbi da je podajanje moči  na zadnje kolo kljub  nerodnemu zapestju mehko  ......za prvi motor pa za po tleh metat :P je za 2000-2500 evrčkov pod streho z zadnjim kovčkom,gretjem ročk,ABS  in prvo torbo ki pride namesto tanka ,saj je pri tem motorju tank pod sedežem kot na F650GS ....

P.S. je pa grd u 3pm,to pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem vozil v avtosoli oba kawasakija en blokiran in en ne razlike ni bilo,se sploh ni omenjalo da z blokiranim nesmes delat za a..Js predvsem vidim problem v instuktorju in pobiranju denarja...V koper nej gre delat k viliju :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

To citiranje je eno navadno sranje. Samo meša vse skupaj in sploh ni pregledno. Swašta. 

Želel sem citirati Slow-a in sicer glede poligona. Če imata čas in voljo, potem si bom tudi jaz vzel čas. Zgubiti nimata kaj, saj sem zastonj. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko pridem za moralno podporo B)

če boš kavo plačala :jezik:

Borutta toplo priporočam. Vsakemu bo z nasvetom pomagal ... :OK:  ,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavo bom plačala, stožce pobirala in bila živi zid ob izogibanju :).

Potem bom še jaz oddelala poligon z mojo "ljubico". Z njo namreč še nisem, ker ni bilo priložnosti :blush:

Prav gotovo se bomo imeli fino :010.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko tole prebiram, bolj se mi zdi, da bi morala ali odnehat ali pa odnehat. Kot že omenjeno cesta ni hec, in če je problem že pri motorju, kje so še situacije ...

vsak pač ni za vse.

 

Itak, da ne bo odnehala. :) Samo motor mora biti tak, na katerem ne bo vsa raztegnjena in instruktor, ki bo res delal z njo. Pa seveda, sama bo morala bolj pozorno poslusati in upostevati navodila. Mogoce, kot je predlagal "dreja_123", pa zenska instruktorica voznje ne bi bla napacna izpira.

Želel sem citirati Slow-a in sicer glede poligona. Če imata čas in voljo, potem si bom tudi jaz vzel čas. Zgubiti nimata kaj, saj sem zastonj. 

Hvala Borutt, cenim ponujeno. Sva se oz. se je odlocila, da zaenkrat prekine; za letos. Najbrz bova drugo leto poskusila najti avtosolo z bolj primernim motorjem in kakim zavzetim instruktorjem. V skrajnem primeru se bo pac morala omejiti na A2. Saj roko na srce, dvomim, da njej kadarkoli kasneje, ko bo ze imela izpit, ne bi zadostovalo 35kW. Kaj pa rabi vec, saj dirkala nikoli ne bo.

Jaz lahko pridem za moralno podporo B)

Bog ne daj. :) Bi bla se bolj zivcna. Ze ce bi jo jaz prisel gledat, ji ne bi blo kul. Se dobro, da sem bil v sluzbi med casom njene voznje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men jo dj za en teden ... boš moral it trenirat, da jo boš sledil 

:ninja: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: en teden rabiš?

no ja .. js tut nimam vsak dan čas :jezik: ... če bi blo intenzivno pe, so, bi v nedeljo že drgnla kolena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja .. js tut nimam vsak dan čas :jezik: ... če bi blo intenzivno pe, so, bi v nedeljo že drgnla kolena

enim rata že prvi dan da jo dajo na kolena..... staraš se ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enim rata že prvi dan da jo dajo na kolena..... staraš se ja

res se staram .. marsikomu rata do komouca že prvi dan :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadaj naj se vozi pa je. Če je nesigurna in ima povrhu probleme z višino in motoriko, bo tudi po opravljenem izpitu delala štale na cesti in ne bosta od izletov imela nič.

Se spomnite neumne nesreče pri Planini, ko je nekdo izgubil nekaj s tovorne prikolice, ustavil, da bi pobral in je uboga motoristka, ki se ni znala umakniti, udarila vanjo in umrla? Hittrosti so bile zanemarljive, njen dec se je prikolici umaknil, ona zaradi neznanja, žal ne.

Bolje, da se vozi zadaj in lepo uživata oba. Nekatere stvari so za nekatere preveč stresne še posebej, če se učiš na starejša leta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 .....takrat smo učitelje še spoštovali in tud kakšno lasanje smo bli deležni ,pa se nismo upal doma tega povedat ,ker bi ponovili vajo ......

 

No sedaj vemo, zakaj si se odločil za tip frizure, ki jo furaš skupaj z ostalima dvema iz tria "čelos"  :P

Sam ženske so iznajdlive...če te ne morejo lasati, te pa v "orehe" našutirajo in to s špičaki. V bistvu imajo to še raje kot lasanje! Orehe namreč vedno dosežejo, neglede kako so visoke :cry: ....tako da ti, ki si višji, je res brezveze da imaš čupo:kva2:

 

Aja, da ne bom off topic....moja ima izpitno vožnjo v četrtek dopoldan po 22 odpeljanih urah. Držimo pesti, da naredi v prvo, čeprav me bo potem po denarnici usekalo (itak bom prispeval nekaj cekinov za njen motor, seveda z nizkim sedežem, podvozjem,... :OK:)

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele deževne dni izkoristit za indoor treninge, že 10% tegale bo čista poligonska superiornost :) 

 

...motivacijski video!

zdele je tle u Lj tak vreme d še Smiljan Mori vrti svoje CDje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok globokih ste napisali, da se bo punci še zmešalo.

Drgač pa, če bi bila moja bejba bi najprej postavil vprašanje:

Moped:

obkroži DA              NE

Če obkroži DA, so že zgoraj vse povedali, razen, 250ccm (recimo SYM ali kak Italijan) skuter ima sedež najbolj nizko od vsega naštetega, nima menjalnika, zavore so kombinirane, najboljša igrača za se učit. Še bolje pa je trening na 50ccm mopedku.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes sem prebral to temo. Pa zamera gor ali dol....

Že tako ali tako je na cesti polno "svakojakih pacientov" tako v avtih kot na motorjih. In potem tukaj še cel kup predlogov v smislu "samo ne obupat". Pa ljudje božji NI VSAK ZA NA CESTO in basta! Po prebranem, to dekle zaradi konstitucijskih in koordinacijskih težav sigurno ne in pač pozabi na motor. Tako je.

Po besedah moje je vožnja na zadnjem sedežu tudi sprostitev in uživanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da objestnezi in divjaki na cesti (statisticno) povzrocijo bistveno visje stevilo nesrec, kot pa nekdo, ki sprva porabi vec ur za uspesno opravljen izpit in nato vozi z jasno glavo, zavedajoc se svojih zmoznosti in sposobnosti.

 

Sicer pa, bi bilo zanimivo videti tebe pri ucenju - prvic na motorju - na recimo 1200 kubicnem 350 kilskem stroju, kjer ti v medmnozju stoje manjka cca. 15 cm do sedisca. ;)

Se pa absolutno strinjam s tabo - NI VSAK ZA NA CESTO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sicer pa, bi bilo zanimivo videti tebe pri ucenju - prvic na motorju - na recimo 1200 kubicnem 350 kilskem stroju, kjer ti v medmnozju stoje manjka cca. 15 cm do sedisca. ;)

 

Zato pa pravim naj si nabavi skuter. Na njem bi naredil izpit, prve izlete in razčistila če je sploh to, to. 

V tujini vidim veliko parov, on na kakem velikem adventure motorju z vso prtljago od obeh, ona na 500ccm skuterju. Skuter je tudi primeren za tiste s slabšo motoriko, ker nima prestav in sklopke. 

Težava pri ženskah je, da nekatere še kolesa niso kaj prida vozile in se potem pri 40.tih odločijo za motor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EUREKA sm našel rešitev, s tem 100% ne bo padla.

 

2012-piaggio-mp3-400-4_600x0w.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!