Skoči na vsebino

Kawasaki Versys brezvezno nabijanje


TakeALookAround

Priporočene objave

Kak vas nekatere boli...tam nekje globoko... ko vidite, da si lahko pač nekdo čist iz fore kupi novo vzmetenje...sto ljudi sto čudi.

Nevem kateri biser je že pribil, da bi blo bolje ta denar s prijatelji zapit...:slap:

Zakaj ne pustite človeku, da živi svoj lajf. Mene nič ne moti da bo snecer zamenjal vzmetenje, prou fajn mi bo gledat te predelave, glede na to, da zmeraj vse postopke lepo pofotka...

Med tem ko si nekateri še verige ne znate zamenjati in je vse kar znate, samo nabijanje po tipkovnici. Seveda vsak počne tisto v čemer je najboljši.

Pa brez vžiga, tale moj nepomemben post ne leti na posameznike in je spisan čisto splošno ;)

 

Snecer go for it!

 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak vas nekatere boli...tam nekje globoko... ko vidite, da si lahko pač nekdo čist iz fore kupi novo vzmetenje...sto ljudi sto čudi.

Nevem kateri biser je že pribil, da bi blo bolje ta denar s prijatelji zapit...:slap:

Zakaj ne pustite človeku, da živi svoj lajf. Mene nič ne moti da bo snecer zamenjal vzmetenje, prou fajn mi bo gledat te predelave, glede na to, da zmeraj vse postopke lepo pofotka...

Med tem ko si nekateri še verige ne znate zamenjati in je vse kar znate, samo nabijanje po tipkovnici. Seveda vsak počne tisto v čemer je najboljši.

Pa brez vžiga, tale moj nepomemben post ne leti na posameznike in je spisan čisto splošno ;)

 

Snecer go for it!

 

Tudi ti imaš zgleda dva obraza ali pa si dementen :P

Snecer nas je po določenih temah ne samo provociral ampak tudi večkrat žalil ,mal si preber kaj žolča je zlil na motorje ki imajo že serijsko boljše vzmetenje,zavore luči a so seveda temu primerno (včasih tudi neprimerno) dražji........

Snecer sej bi ti tudi jaz dal primeren odgovor pa ga ne moreš bit deležen iz istega vzroka kot pri tebi,pa ne mi o pravopisu itd prav v tem postu ko si pametoval o dvojini itd ....preberi si ga boš najdel napako pri sklanjatvi !!! Svetnik ....

Pa kupi si že enkrat motor ne pa te plužne,še mal pa ne bo nič več originalno na njemu vse made in Koreja,China,Vietnam bravo res si majster in moram te pohvalit saj malo počakaš ,potem se pa demantiraš sam ,človeku sploh ni treba replicirat .........:OK:

Včeraj sem naredil dve zanimivi meritvi (Sneci ni bilo po računalniku ker ga to sraje nima,temveč matematično fizično :smoke:)

142km......13.4L   in 207km .....16.9L a še komu tako pije:hmm: ,če se z KTM1190 z 150hp peljem po AC 200kmh pije na 100km slabih 7l  in to stroj ki je težji in ima hp x2 ,prav tako prostornino,da ne govorim da ne rabiš dolivat olje od servisa do servisa pa je interval na 15kkm ....potemtakem lahko samo rečem da je ta Versys plužna od plužne ,je kot nov nabavno ugoden a brez pravih zavor ,vzmetenja itd ....če hočeš da bi bil primeren za neko resno potovanje ali ostro vožnjo bi moral zamenjati pol motorja ! 

No Snecer ,to so argumenti ,dejstva ne pa produkcija megle iz internetra,to so podatki iz "terena" ne virtualnih spletnih omrežij!

Res pa da uporabljava"zlorabljava" motorje na različne načine ,ti predvsem med vožnjo iščeš dobre lastnosti motorja saj do slabih pri tvojem režimu vožnje ne prideš in prav je tako ,nekateri ste bolj za počas ,drugače ste nevarni sebi in ostalim :P jaz pa med vožnjo iščem slabe ki jih želim odpravit a jih je pri Versysu toliko da se ne splača,spomladi v refuzo pa bo najceneje!

Še ena fotka iz včerejšnjega endururanja po S.Velebitu........bmfa sem nascal tud po terenu :P

12087264_1623785021214366_32888335965053

12138514_1623784611214407_44230161177992

Na terenu z Mitas SportForce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verigo sam španam, no 1x sem jo, lepo po knjigi, zategnil z moment ključem na predvidenih Nm, mislil da je bilo 122. 

-----------

V planu sem imel, da menjam čelado, zdaj uživam v modelu xlite 602, hotel pa sem neko preklopno, da ni pretežka in da je kao tiha. Xlite 1003 je preko 400 EUR, kakšna še boljša znamka pa vemo kje se cena konča.

 

vrhunska helma, za vrhunski denar ;)

http://www.fc-moto.de/Blauer-Loft-Klapphelm-Weiss/Rot
 

 

 

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti imaš zgleda dva obraza ali pa si dementen :P

Snecer nas je po določenih temah ne samo provociral ampak tudi večkrat žalil ,mal si preber kaj žolča je zlil na motorje ki imajo že serijsko boljše vzmetenje,zavore luči a so seveda temu primerno (včasih tudi neprimerno) dražji........

Snecer sej bi ti tudi jaz dal primeren odgovor pa ga ne moreš bit deležen iz istega vzroka kot pri tebi,pa ne mi o pravopisu itd prav v tem postu ko si pametoval o dvojini itd ....preberi si ga boš najdel napako pri sklanjatvi !!! Svetnik ....

Pa kupi si že enkrat motor ne pa te plužne,še mal pa ne bo nič več originalno na njemu vse made in Koreja,China,Vietnam bravo res si majster in moram te pohvalit saj malo počakaš ,potem se pa demantiraš sam ,človeku sploh ni treba replicirat .........:OK:

Včeraj sem naredil dve zanimivi meritvi (Sneci ni bilo po računalniku ker ga to sraje nima,temveč matematično fizično :smoke:)

142km......13.4L   in 207km .....16.9L a še komu tako pije:hmm: ,če se z KTM1190 z 150hp peljem po AC 200kmh pije na 100km slabih 7l  in to stroj ki je težji in ima hp x2 ,prav tako prostornino,da ne govorim da ne rabiš dolivat olje od servisa do servisa pa je interval na 15kkm ....potemtakem lahko samo rečem da je ta Versys plužna od plužne ,je kot nov nabavno ugoden a brez pravih zavor ,vzmetenja itd ....če hočeš da bi bil primeren za neko resno potovanje ali ostro vožnjo bi moral zamenjati pol motorja ! 

No Snecer ,to so argumenti ,dejstva ne pa produkcija megle iz internetra,to so podatki iz "terena" ne virtualnih spletnih omrežij!

Res pa da uporabljava"zlorabljava" motorje na različne načine ,ti predvsem med vožnjo iščeš dobre lastnosti motorja saj do slabih pri tvojem režimu vožnje ne prideš in prav je tako ,nekateri ste bolj za počas ,drugače ste nevarni sebi in ostalim :P jaz pa med vožnjo iščem slabe ki jih želim odpravit a jih je pri Versysu toliko da se ne splača,spomladi v refuzo pa bo najceneje!

Še ena fotka iz včerejšnjega endururanja po S.Velebitu........bmfa sem nascal tud po terenu :P

Na terenu z Mitas SportForce :whistle:

Prevozil S.Velebit in naprej s soforumašem Pips-om (jaz na versaču, on BMW).

Turistično sva se zapeljala in fajn je bilo. Edino bmw sva malo težje v prestavi premaknila :)

p7224627.jpg

https://picasaweb.google.com/106439269587192855420/VelebitMotoJulij2013#

z gumo Dunlop D221

---------------------------

In jaz z versysom tudi potujem oziroma opravljam večdnevne izlete, da ne zlorabljam besede potovanje. In prav prijetno se je z njim peljati, tudi s serijsko opremo. Na "potovanjih" je poraba in tudi sicer okoli 4,2, olja še nisem nikoli dolival, le enkrat sem ga odlival, ker ga je mehanik malo preveč nalil, vzmetenje in zavore pa so svoje delo do sedaj ok opravljale.

Žal ti nisi relevanten za podajanje ocen o motorju, ki so ga vsepovsod solidno ocenili. Problem pri tebi niso motorji, ampak očitno ti sam, ker vse uničiš, skotaš, razbiješ :) za ta namen pa proizvajalci nimajo rešitve.

Pa jaz med vožnjo ne iščem dobrih lastnosti motorja, ampak iščem lepe ceste in lokacije, motor je le prevozno sredstvo do tja.

In glede na moje obiskane lokacije, lahko mirno rečem, da prav v ničemer ne zaostajam za tvojimi obiskanimi lokacijami, letos pa sem verjetno ob 3x manjši kilometraži videl celo več.

Bom pa enkrat obiskal tudi Romunijo, očitno je primerna, saj so prav tam snemali reklamo in testirali Versysa 2015 (model 1000).

Glede olja, jaz nič ne dolivam pa tudi ostali niso nič omenjali, servis za dolivanje je pri 12.000km, glede porabe, ki jo imaš visoko, verjetno je prodajalec že vedel, kaj ti prodaja :)

http://www.fuelly.com/motorcycle/kawasaki/versys/2007  <--- poraba drugih

Če imaš težave z motorjem, ti predlagam, da ga zapelješ na servis, jih bodo odpravili.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti imaš zgleda dva obraza ali pa si dementen :P

Snecer nas je po določenih temah ne samo provociral ampak tudi večkrat žalil ,mal si preber kaj žolča je zlil na motorje ki imajo že serijsko boljše vzmetenje,zavore luči a so seveda temu primerno (včasih tudi neprimerno) dražji........

Mam tudi tri, štiri, pet,... sem že nehal štet koliko jih imam. Še sreča da je vsako jutro isti obraz ko se pogledam v špegu.

Vsemu kar Sneci napise ne sledim, tako kot ne sledim 3/4 postom tega foruma. Men osebno ni nič žalega storil. Tipkovnica pa tudi vse prenese :)

Moja poraba na versysu se je gibala do max. 5 l/100km... (grobo rečeno)...tko da tvoja poraba je povsem realna, sploh če ga stalno vrtiš. Sicer pa je moped narejen za to da se vrti, posledično je pa tudi žejen...

Sicer pa sm vesel, da pridno nabiraš kilometre =), samo očistil bi ga lahko malo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je dodatno opremil motor,medtem ko model menja tricetrt komponent motorja :) se zarnice! :D

Kmet bi še kej več menjal, pa boljših komponent za menjavo niti ni mogel dobit ;):D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je dodatno opremil motor,medtem ko model menja tricetrt komponent motorja :) se zarnice! :D

Gori imaš seznam, kaj sem nabavil, če te zanima.

Ja in še vedno navesim vse kar mislim da mi lahko pride prav ,samo nimam dva obraza ,sam priznam in povem in nimam nič proti če kdo isto naredi ! Tudi nimam neumesnih pripomb kaj si kdo kupi ,sploh pa nisem žaljiv do takšnih ki si pač kupijo stroje dražje kot jaz it itd itd...... sej ne bi imel tudi pri tvojem kolegu nobene pripombe samo vse se vrača vse se plača ,a ti je to kaj znano ......?

Na Versys je nujno dati marsikaj sam to je tema posameznika ali kako tvoj  kolega zavije v celofan da ne izpade budala :) "invidualizacija" ta je res močna ,za nekatere nateg itd za druge pa "invidualizacija" ....a slediš :P?

Tako je. Vzmet ti Wilbers naredij po meri, individualno, navesti moraš svojo težo in stil vožnje (plus prtljaga npr). Tako da je fedra čista individualizacija+barva po želji, zato se čaka do 28 dni.

Naj ti ne bo nerodno, kar vprašaj, zato je forum, da se podebatira in najde rešitev.

Ti pač daješ nalepke na platišča, meni to ne sede in predvsem menjavaš polomljene dele, pač taki stil imaš. Z Versysom ne boš imel težav, ni prezmogljiv kot ostali motorji, ki jih imaš v paleti in odpušča napake.

Več ti pa ne morem napisati, ker ne dovolijo.

Bi pa res še enkrat predlaga, da se držimo tematike, mene zanima v tej temi samo Versys.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet bi še kej več menjal, pa boljših komponent za menjavo niti ni mogel dobit ;):D

Večja kot so jajca od mopeda, več moraš gor nametat :P

Versis je zanč, temo lahko zaprete :fyou:

Z Versysom ne boš imel težav, ni prezmogljiv kot ostali motorji, ki jih imaš v paleti in odpušča napake.

 

 

 

No ja v njegovem primeru še niso izzumli mopeda, ki bi mu vse odpustil :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so procesi in šele ko prideš do naslednjega koraka razumeš...

1. korak .....Versys ......tuki misliš da vse veš in vse razumeš

2.korak ....GS(tukaj si zdaj ti) ....končno ugotoviš da nič ne veš  in malo razumeš---:P

3.korak....KTM .....tuki pa nič ne misliš ampak veš in razumeš !!!

P.S. tud men ni Snecer nič naredil ,pač debatiramo v okvirjih ,ki jih je sam standarniziral ....:cool:

Zdej razumem zakaj si si Versacheja kupu.  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej razumem zakaj si si Versacheja kupu.  :smoke:

Glej 2.korak!  

Gori imaš seznam, kaj sem nabavil, če te zanima.

Tako je. Vzmet ti Wilbers naredij po meri, individualno, navesti moraš svojo težo in stil vožnje (plus prtljaga npr). Tako da je fedra čista individualizacija+barva po želji, zato se čaka do 28 dni.

Naj ti ne bo nerodno, kar vprašaj, zato je forum, da se podebatira in najde rešitev.

Ti pač daješ nalepke na platišča, meni to ne sede in predvsem menjavaš polomljene dele, pač taki stil imaš. Z Versysom ne boš imel težav, ni prezmogljiv kot ostali motorji, ki jih imaš v paleti in odpušča napake.

Več ti pa ne morem napisati, ker ne dovolijo.

Bi pa res še enkrat predlaga, da se držimo tematike, mene zanima v tej temi samo Versys.

 

 

No sam ne delaj se svetnika si uničil temo takoj na zaćetku ,tudi mene so tam zanimale izkušnje uporabnikov motorja ne interneta!

 

Želiš kaj napisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem ti lepo vse že 2x povedal o Versysu, moja opažanja, tako pluse kot minuse :)

 

Nekako pristranski si v svojih mnenjih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej 2.korak!  

 

Aha..u bistvu si zdej spet kle... zato si rekel takoj, ko si dol z mojg GSA zlezel v Ajdouvscini: "pizda ...oba bom prodal, pa spet nazaj GS-a kupit!"  ;) 

BTW: "oba" sta takrat bila KTM SA in Ducatjev MoooltiStrooodel  :smoke:

PS: zdej se pa hitro zlaži, da tega nisi rekel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha..u bistvu si zdej spet kle... zato si rekel takoj, ko si dol z mojg GSA zlezel v Ajdouvscini: "pizda ...oba bom prodal, pa spet nazaj GS-a kupit!"  ;) 

BTW: "oba" sta takrat bila KTM SA in Ducatjev MoooltiStrooodel  :smoke:

PS: zdej se pa hitro zlaži, da tega nisi rekel

A si že spet začel ,noben ti nič noče ,maš spet težave? 

Ne lažem za razliko od tebe!!! 

In ja res sem rekel in še vedno stojim za tem da ima GSA najboljšo ciklistiko ter zavore ,vsaj od tega kar sem vozil jaz ,ni mi všeč pa agregat ! 

Upam da si zaključil z osebno noto.

Kot vidiš je namesto GS-a nabavil bolje :)

Teba pa je verjetno marsikaj takrat pripovedoval, da si lažje plačeval. Dobra taktika.

To bo ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že spet začel ,noben ti nič noče ,maš spet težave? 

Ne lažem za razliko od tebe!!! 

In ja res sem rekel in še vedno stojim za tem da ima GSA najboljšo ciklistiko ter zavore ,vsaj od tega kar sem vozil jaz ,ni mi všeč pa agregat ! 

Upam da si zaključil z osebno noto.

To bo ja :OK:

Ne vizgi se branjevka !

 priden !  :smoke:

Sam zanimal me je ce se vedno lazes 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne vizgi se branjevka !

 priden !  :smoke:

Sam zanimal me je ce se vedno lazes 

Branjevka si ti,pa tud vem kje si trosu neumnosti in laži o men tok o branjevkah in lažnivcih!

Ne me vlečt za jezik no ker bova spet banana in to zaradi tega ker ne jemlješ redno predpisanih zdravil :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!