Skoči na vsebino

Iščem Motorista / Motoristko


iscem_motorista

Priporočene objave

... zadnjič ...na kleklarskem tečaju sem slišal, da sta se dva pogovarjala, da  iščeta punci.... pa  sem ujel v pogovoru, da ma en tut motor..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

... kaj pa jest ??? :eek: :eek: :eek:

...ti si na modelarskem forumu..   :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Čez dobra 2 tedna imaš pri naših severnih sosedih največji tozadevni event. Tam bo tovrstne robe v izobilju

http://events.harley-davidson.com/european-bike-week

Pa saj to verjetno že veš. Imam občutek, da nisi ravno od včeraj...

Ne morem verjeti, kako se pa slovenski v nič dajete. :P

 Toliko sem fantazirala o badass čoperistu iz filma, da sem od zblojenosti upajoč, hitro izbrskajoč, sem se vpisajoč, natipkala ''oglas'' ki to ni.. :D 

eee ta moja sanjavost me bo nekega lepega dne pokopala... :P

pa hvala za prijaznost, info.

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne obupat!

Upanje umre zadnje :D

Tudi moje upanje je umiralo.... pa mam najboljšo ženo na svetu!:blush:.... in NOV motor :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, C eagle pravi:

Sam ne obupat!

Upanje umre zadnje :D

Tudi moje upanje je umiralo.... pa mam najboljšo ženo na svetu!:blush:.... in NOV motor :jezik:

 

Ooo kako lepo ❤ Vesela zate :blush: 

 

Bikes n' Love n' Rock n' Roll 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, jskrablin pravi:

Izrezan Opie :lol1:

Vi pa ste za hece fantje :D in pravilno je tako. Tudi to se išče, tudi to se ceni. :D:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, kao normalna said:

Ne morem verjeti, kako se pa slovenski v nič dajete. :P

To pa ni res da bi se v nč dajal, sam nimamo vsi že mal sive brade (eni so že tut brez las ... :) ), glede Faker Seeja so ti pa samo hotel povedat da bo tam polno bradatih Harlejašev, ti samo glej da bo tablica domača, in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajoj, tako specifično pa tudi nisem napisala, da mora biti no :) pa tudi ne da mora, pač..  misel, fantazija,.. vsak jih ima ane, ta je le ena izmed mnogih mojih. :)

Glede srečanj... v naših koncih ste iz cele Slovenije motoristi le 1-2x na leto, še to sem šla samo 1x  ko sem bila mlajša in ko še ni bilo premeščeno drugam, in kar je smešno, še bolj blizu mene :P ampaaaak, ker sem bolj sramežljive in čudne sorte in ker nimam neke družbe, je to bolj težko izvedljivo zame. :D Drugače bi z veseljem šla.

Sem oboževalka tudi rockerjev, pa na koncert meni ljubih Gunsov, ki je bil nedavno nazaj na Dunaju, nisem šla. Metalci so mi kul, pa nisem bila v Tolminu. Eden izmed mojih fetišev je vojaška uniforma, pa se ne podim za vojaki po vsej Sloveniji. :D Pa toliko enih stvari še, ki jih jaz uboga reva zamujam in raje skrivajoč iz svojega kotička pisarim in sanjarim. :P

Nauk zgodbe bi se verjetno glasil nekako tako: Spravi se ven pa četudi sama, ali se še naprej smili sama sebi in doživljenjsko masturbiraj na like iz filmov. :D:D

Sem pa vesela, da ste se odzvali mojemu hudomušnemu ''oglasu'' pa napisali par besed. Tudi zgolj poklepetati je luštno, ne glede kako dolgo brado nekdo ima in kakšen motor vozi. :D Hvala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdo bi razumel ženske. Nekje vidiš najstnice, ko se igrajo s svojimi otroki, drugje priletnice sanjajo o princu na belem konju, ob katerem bi doživele nekaj nadnaravnega....življenje pa gre svojo pot. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, kao normalna pravi:

 ampaaaak, ker sem bolj sramežljive in čudne sorte

Smo opazili, ja. :P

Jaz imam črn motor, pa malo kroma je zraven. Brade nimam, sem pa kosmat po hrbtu. Ti je to ok? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, gretzky pravi:

Smo opazili, ja. :P

Jaz imam črn motor, pa malo kroma je zraven. Brade nimam, sem pa kosmat po hrbtu. Ti je to ok? ;)

:D

Well, če ti poganjajo dlake na hrbtu, ti ziher poganjajo tudi po bradi, soooo, brada naj bo. :P Poglej to iz dobre plati - vsakodnevno britje je itak boring, frustrating n exhausting. Pa tudi...........kaj naj z nekom, ki je ure in ure v kopalnici. I want a man, not a metroseksualec.:D:D:D

Btw..I touch beards on the first date. :blush:;):D

A wise man once said: Grew a beard. Bitches love beards.

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sumim, da imaš ti prave kromosome in da pišeš v pravem spolu. Se mi zdi, da imaš XY kromosome.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, gretzky pravi:

Malo sumim, da imaš ti prave kromosome in da pišeš v pravem spolu. Se mi zdi, da imaš XY kromosome.

Lol I wish, cel dan se čohat po jajcih in se en kurc brigat in sekirat za vsako malenkost ddddd hell I want that. Kar se tega tiče, bi včasih res rada bila moški, ja. Vsaj tako zelo občutljiva ne bi bila. :P Pa 100 drugih benefitsov, ki jih ženske nimamo, bi bila deležna. Ahh, ja.

Izražam in obnašam se pa včasih res malo po moško. :P Nekje so me celo oklicali za perverznjakinjo. Meni je prav. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čohaš se ne, se pa cel dan za en kurc brigaš, ampak tega ni. :P

Bodi vesela, da se ti ni treba z ženskami ukvarjat. To ni ravno benefit. Moški smo preprosti. Če rečemo ne, potem to pomeni ne. Če pa ženska reče ne, se to lahko razume na tisoč in en način.

Perverznjakinja? Kako pa se to vidi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dude, tell me about it. Sama sem ženska in vem kako ti je, tebi moškemu, čutim te. :D Zakaj pa misliš, da bi rada nekoga.. ja da me še kdo drug prenaša, ker sem se tako sita:D 

Glede tega pa... grow a beard, then we'll talk.. ;);):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX-a se loti, bo šal višek energije vsaj v kaj koristnega. Pa še kakega bradatega s 'krosarjem' utegneš spoznati :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jskrablin pravi:

MX-a se loti, bo šal višek energije vsaj v kaj koristnega. Pa še kakega bradatega s 'krosarjem' utegneš spoznati :P 

Kroserji so mi zanimivi že odkar sem kot smrklja igrala igrice na plejstejšn. DAMN, kakšen adrenalin je bil to,  in lahko si predstavljam  kako bi šele dejansko stvar bilo voziti. :kva2: Mogoče pa bom res delala kaj v tej smeri, in ko in če se mi bo pokvaril, se bo vedno lahko popravil, ranjen moški ego in ponos pa pač ne. :P ANE

Ampak vseeno,... adrenalin po vožnji mine, spet pride noč in  spet se boš počutil osamljenega in bi včasih imel nekoga, ki bi te stisnil k sebi. :blush::) Ahh, štetje minusov in plusov glede vsega me bo ubilo.

Eniveeeeeej, thanks za nasvet, cenim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kao normalna pravi:

Dude, tell me about it. Sama sem ženska in vem kako ti je, tebi moškemu, čutim te. :D Zakaj pa misliš, da bi rada nekoga.. ja da me še kdo drug prenaša, ker sem se tako sita:D 

Glede tega pa... grow a beard, then we'll talk.. ;);):D

Ja, seveda. :P

Se ti zdi da pregleduješ katalog in boš izbrala (kao za večno) nekaj, kar je 100% po tvojih željah? Zbudi se, no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kao normalna pravi:

Ampak vseeno,... adrenalin po vožnji mine, spet pride noč in  spet se boš počutil osamljenega in bi včasih imel nekoga, ki bi te stisnil k sebi. :blush::) Ahh, štetje minusov in plusov glede vsega me bo ubilo.

 

Zato obstaja preprosta rešitev. Če moped prej zalavfaš, zna greti še preveč :D 

10895038_402993346533199_947038655_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!