Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 6 minutami, thumper pravi:

je rekla baba vanga..

meni se je zdelo glih kontra .. da ga oba tiščita naprej.. :P

bridgeston je imel prvo sezono več problemov .. gume so za vse od istega proizvajalca .. le en dirkač se lahko odloči za pravo izbiro trdote spredaj - zadaj drugi pa za napačno ..

ha ha ha ..takrat ko nima za meso v burek tekmuje pa za prvenstvo .. fak si včas prou zabavn ..

po dirki je rekel , da se mu je začela guma vrtet v prazno ... torej so mu kvečjemu konje odprli .. ja lej tud močnejši motor je treba znat obvladat..

pa ga ni .. :ras:

 

moja je že isti krog , ko je rosi pospešil izjavila , da komaj čaka na izgovor jokice ..na izbiro je dala : odblesk sonca na vizirju , mušico ki se je zaletela v motor in jeb**e mišelinke... pa ko ga je kamera pokazala ko je dvignil vizir se je že valjala od smeha ... 

Počak to ni še nč... Še par takih dirk, pa bo Vidovitog Milana klicu, de mu sname urok... hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, thumper pravi:

po dirki je rekel , da se mu je začela guma vrtet v prazno ... torej so mu kvečjemu konje odprli ..

sere, sej vsi vemo, da ma trekšenkontrol:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, builder pravi:

sere, sej vsi vemo, da ma trekšenkontrol:cool:

ja sej ..bogi .. najprej mu odprejo konje pol mu pa še trekšn sabotirajo ... pol je u resnic samo yamaho zasčitil s tem ko je obtožil mišelinke... heroj ni kej .. not...

vsak krog na koncu ciljne ravnine : marc in jorge sta zavirala po beli površini ...rosi pa 10-20cm stran na asfaltu .. mogoče komentar nekoga ki veliko vozi pisto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Ditrich pravi:

Kenny, ne jokat..

Sej če ni čelada so pa gume.. :whistle:

P.S.: Admin te teme je 99 fan.. :dry:

ja lej ima pač slab dan ... vsakemu se to lahko pripeti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Ditrich pravi:

Kenny, ne jokat..

Sej če ni čelada so pa gume.. :whistle:

P.S.: Admin te teme je 99 fan.. :dry:

kdo je to, da ga zrediramo  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, thumper said:

ja sej ..bogi .. najprej mu odprejo konje pol mu pa še trekšn sabotirajo ... pol je u resnic samo yamaho zasčitil s tem ko je obtožil mišelinke... heroj ni kej .. not...

vsak krog na koncu ciljne ravnine : marc in jorge sta zavirala po beli površini ...rosi pa 10-20cm stran na asfaltu .. mogoče komentar nekoga ki veliko vozi pisto?

 To od tebe, ki si sneto in pol cudezno nazj namesceno gumo tule limal?

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

 To od tebe, ki si sneto in pol cudezno nazj namesceno gumo tule limal?

 

nism biu  jst.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem tole in mi je koncno užgal... mate prov!!  Rossi sploh ni tko dober, le vsi ostali so tok zanič!  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao, kaj jih je Vale dans osmesu, posolal k juncke mlade :-) Pa jojenzo ksiht hahaha... priceless :-) Jokanje po dirki pa tud obvezni repertoar, stalnica... 

Kok ze komi cakam naslednjo sezono, to ni res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en od zanimivih komentarjev na crash.net, ki pove vse:

That was vintage Valentino Rossi. A stunning way to fight back JL and MM in their homeland Hey, JL STFU!!! VR was riding with the same tyres. Just admit VR was better today. This only makes everyone dislike him more. Slightly off topic the way JL treated his umbrella girl was not good. She looked happy when he leant in to talk to her. But he acted like an emperor ordering her to take over the other side. She looked pretty sad after that. Whereas VR joked with his umbrella girl and patted on her arm. That really brightened her. We know why VR is loved all over the world. Anyway, congrats vale!!!
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako dober pa Rossi že dolgo časa ni bil. Imam občutek, da se zdaj Yamaha bolj posveča Rossiju po podpisu Lorenza za Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kitekatus pravi:

O Lorenzotu pa res ne bi zgubljal besed,ker je s tem,ko spet vali krivdo na vse drugo,nikoli nase,pokazal,da je resnično nevoščljiv,narcisoiden,prepotenten in ne vem še kaj vse,čeprav moram priznat,da je izredno talentiran tudi on,kot dirkač,kot osebnost pa človek,ki lahko gre v Hollywood za glumca;)

Hecno bo še tole letos. Stara prdulja počasen penzič Rossi zgleda precej sproščeno, kot da si misli 'jebat ga, bo kar bo', MM je tam nekje, v stilu 'jebat ga, danes ni šlo boljš' Lorenza pa hudo zvija ko ni vse 110%. Še kaka taka dirka, pa bo mel fris do kolen. Mogoče bi se moral res malo sprostiti...

Okoli zadnje gume - če star foter ne laže, sta imela oba isti problem - http://www.crash.net/motogp/news/229757/1/rossi-i-couldnt-have-wanted-anything-better.html Se pravi to ne more biti izgovor. Naj se Lorenzo raje loti dirkaškega Zena, kot ga je svoj čas predstavil pokojna legenda Nascarja, Dale Earnhardt Sr: You win some, lose some and wreck some.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Ko je začel z 1:41.7 in 41.5 je definitivno vozil na ene 80%, zdej ali zaradi gume al kr tko je pa drugo vprašanje... Tud jst sm šu gledat top speed in je bil vs čas isti, tko da težko vrjamem, da mu je gumo kej preveč sukalo... No kakorkoli, lahko je zadovoljen za prvenstvo, ker je zmanjšal razliko do vodilnega... 

In zakaj potem, če si prišel do istega zaključka kot večina tukaj, da je jokica tega takoj ne napišeš ali pa sploh ne napišeš a res moraš dvigat drkanje zaradi provokacije ali rabiš nove zobe?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi raje sliko Mišelinkotov en dan prej, tisto...za lastno evidenco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

Berem tole in mi je koncno užgal... mate prov!!  Rossi sploh ni tko dober, le vsi ostali so tok zanič!  :P

nov motogp pregovor : "če ima učitelj naziv doctor še ni rečen da je dobr..k če bi bil dober bi ga vsi učenci prehitel!" :P  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, jvalant pravi:

Berem tole in mi je koncno užgal... mate prov!!  Rossi sploh ni tko dober, le vsi ostali so tok zanič!  :P

to je že kenjo rekel :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jvalant pravi:

Pol se nis gledal dirk, ko je Stoner vozi, da ne omenjam Doohana... al pa zanc, ko je bil Marquez delc spredi... A od vceraj gledas dirke?

Saj ni dirka zanimiva samo takrat, ko se borijo za zmago. Če nekdo pobegne, še ne pomeni, da je dirka nezanimiva. Tudi ostali dvoboji znajo popestriti dogajanje. Danes sem gledal do 10 krogov pred koncem in preklopil na hokej, kjer je bilo več akcije in so naši potolkli lahe.

Drugače sem pa že v sedmem desetletju življenja in dirke spremljam od rane mladosti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!