Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 1 uro, orcus pravi:

Lorenzo je lagal. V vseh krogih je imel boljso koncno hitrost. Edino kar je mozno je, da on sebe toliko preprica, da dejansko verjame, ko se skuri. V prazno se je sukalo le v njegovi glavi, ko je videl, da ima njegov folk raje Rossija kot njega. Pa se prvak je, pa ga nobena svija ne mara :Pimage.png

to kar sem rekel če mu je kolo sukalo mu je ker je toliko priganjal yamaho da ulovi Rossija 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, motozajebant pravi:

Tok o tem, da Rossi ne more na štenge v kolikor kakšen od boljših ne pade :)

Nikoli lepši vikend v BIH :)

Forza Vale! 

Sta pa dva bolša odpadla:lol1:

pred 4 urami, exclan pravi:

vale.png

Rossi je isti kot Mike Jagger :star a ne uničliv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Mutika pravi:

Ajm hepi! :cool:

Briga me, če je bilo prvič in zadnjič v sezoni, takšni trenutki so neprecenljivi. Po tolikih letih še tolikšna motivacija? :OK:

Lorenzo pa si bo moral vsaj malo skinit Rossija s "pukla", če ne, bo imel resne težave. Dolgo je veljal za najbolj hladnokrvnega voznika, robotska ni bila le njegova vožnja, ampak tudi psihična pripravljenost. Pa ne, da mu je Vale prišel tako do živega, da po doseženem 2. mestu stresa izjave na nivoju malega cepetavčka? :slap: Kot v risanki si lahko predstavljam kako mu je skoz uhe piskala para, ko je videl, da starega ne bo mogel ujet ... pa sem prepričana, da je vozil na polno z gumami v enakem stanju kot ostali. Če ga bo jeza (ali karkoli lahko temu krču sploh rečemo) proti Valetu tako razjedala, se bo to poznalo tudi na njegovi vožnji. Ne bi bilo fajn. Res ga ne maram, naduvanca zateglega, ampak mu pa priznavam mojstrstvo in pravico do optimalnih pogojev - tudi psihičnih. Tukaj je sam sebi največji sovražnik.

Mali Markec pa je danes pokazal zametke zrelosti ... nekdo je že omenil, da je očitno postavil skupno zmago pred posamezne.

 

 

že pred sezono 2014 je v uvodnih intervjujih jorge na vprašanje "kaj se vam zdi vaša največja prednost pred konkurenti" izjavil - "fizična predvsem pa psihična pripravljenost" ..to drugo je njegov največji minus ..

je pa res , da se bo drugo leto veliko veliko lažje spustil na rosijev nivo saj bo vozil ducatija .. tam se mu ne bo treba 8 krogov pred koncem zmišljevati izgovorov če bo sam kriv...pač bo rekel "z motorjem se še nisva čisto ujela " pa bo vse rešeno ..jeba bo , če bo slabši kot sta ianone in dovi v zadnjih dveh sezonah ...ker mu je glavni cilj denar , katerega ima že kar dovolj ni pravilne motivacije za dirkanje...  on vseeno ni rosi in ni italjan, da bi mu spremenili pol motorja  ..če ne bo pokazal "pol kamna(stonerja- kar naj bi bila neka enota dirkača na ducatiju )" na ducatiju se mu zna zgoditi , da se bo audi odločil za nogiranje pred sezono 2017.. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je poslušal vse komentarje po dirki, bi lahko slišal da so praktično vsi omenjali nenavadno drsenje zadnje gume po ravnini in normalno da je imel Rossi manjšo končno hitrost, saj je izjavil da je imel lahko po ravnini le še 50% gasa, Jorge ga je ožemal še do 80%.

Kakorkoli stari maček je izkušeno iztržil največ, vsa čast in na veliko hvalil gume, čeprav je vedel da v resnici ni kaj hvalit, se pa splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maus pravi:

:kva2:

starćek :lol1:

 

uganil si! Najtaboljši vedno zmaga!  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

uganil si! Najtaboljši vedno zmaga!  :lol1:

vem :smoke: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da se rossiju še večkrat poklopi da lahko čujem debilne izgovore lorenza. Res težki mojster

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bikez pravi:

Dedci ne jokajo, dekletom pa je oproščeno in jih ne kritiziramo :D.

js jokam od slik, ki so na raznih portalih, kako je jokica in Mali Markec jokata :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

js jokam od slik, ki so na raznih portalih, kako je jokica in Mali Markec jokata :lol1:

 

Ajde, razumem tebe, malo išias, malo starost, mersikaj si že doživel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

itak ... preživel sem Jugoslavijo, čudim se Sloveniji, zamenjal kar nekaj valut, itd itd ... ampak .... to kar se dogaja v GP-ju, pa še nism ... na splošno je veljalo, da so moto dirkači privat prijatelji, na pisti pa veliki rivali ... bili živi pa videli še 10 naslov VR, potem pa pride KWAK v GP ... Rossi se preseli na KWAKA in potem še 5 zaporednih naslovov ... :jezik:

pol si pa lahko ćoperja kupim, pustim douge lase in se zapeljem okoli sveta :lol1: 

Kawasaki še za ketnco nima, če pa sam ti v celi SLO novga kupiš :).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bikez pravi:

Kawasaki še za ketnco nima, če pa sam ti v celi SLO novga kupiš :).

mah .. letnik 2016 je mislm že 4 prodanih ... edin js je še nimam :(

mogoče drug let ... tale mi služi preveč dobro, da bi menjal ... pa še 50 KKm nima :P

pa se vrnimo na GP

zanimivo bo, če se bodo tako menjavali na prvih mestih .... Dovija mi je žal, ker ta pista ni za Ducatija ...al pa je, odkar je zvedu, da lizika prihaja, pokvart motor, da ga lizika ne bi dubu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

mah .. letnik 2016 je mislm že 4 prodanih ... edin js je še nimam :(

mogoče drug let ... tale mi služi preveč dobro, da bi menjal ... pa še 50 KKm nima :P

pa se vrnimo na GP

zanimivo bo, če se bodo tako menjavali na prvih mestih .... Dovija mi je žal, ker ta pista ni za Ducatija ...al pa je, odkar je zvedu, da lizika prihaja, pokvart motor, da ga lizika ne bi dubu :P

 

Drug let bo menda spet kriza. Kupi zdaj, k še ne veš :D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navijam za Rossija, ampak vseeno želim Jojotu, da mu Ducati zrihta naslednje leto čimboljši stroj, kr drgač bo sam jok in stok.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res,a smo pripravljeni na tolk izgovorov?:)  Se mal pa bo Chuck Norrisa prehitel z izjavami :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, thumper pravi:

po dirki je rekel , da se mu je začela guma vrtet v prazno ... 

Iz neuradnih virov sem slišal, da je Lorenzo na Motosvetu izvedel, da Mitaske nič ne vrtijo v prazno.......menda se je že pozanimal, kje bi se dalo kupiti to gumo za naslednjo dirko  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!