Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Ne vem zakaj, mogoč zato k je Španec, itd... a se mi dozdeva, da se Jorge spreminja v Sete-ja...:whistle:

Bravo VR 46 za predstavo :OK:

Iannone se je med dirko kar lepo pobral, tako da sem mnenja, da Duče njemu najbolje ustreza, in če je temu tako Jorge nima kaj praskat pri rdečkih v l. 2017, ker če pogledam (pa ne po rezultatih), po stilu vožnje in konzervativnosti, bi lahko rekel, da sta si Dovi in Jorge nekako podobna :sleep2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bikez pravi:

Enkrat bi rad vidu na kupu vse pokončne dece iz MS, ki nič ne jamrajo :). Takih že dolg nisem vidu :P.

obišć me :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam. Rosič je tak srečn, ker je končno lahko bil enkrat spredaj v igri vlakec. Tak mu zgleda res paše, pa še prerivat se ni rabo.  Pa mišelinkoti so mu ponoči tudi kako ziher varno gumico vzadi zrihtali, da ni blo prenevarno za njega. Tak pač je.....važno da je srečen in deli svoje orgazmično vzdušje tudi med svoje navijače. Nesmiselno bi bilo tukaj ugibati če so so se kasneje VR, JLO in MM še malo pobožali in si zaželeli lep večer. Nikoli ne reči nikoli......

In mali medvedek je ob pravljici zaspal..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jest sm res vesweu za njega !

Je biu veseu k radio :blush:

Unadva pa k polita cucka, špilferderberja :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::kva2:

 

Solorider          tale me je pa res nasmejala   :OK:.

Yamaha je že dala ponudbo Vinalesu in zdej se more baje hitro odločiti, če se premisli in ostane na suziki naj bi bil plan "b" Pedrosa.

Hmm tole bo še zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, prcko pravi:

:lol1::kva2:

 

Solorider          tale me je pa res nasmejala   :OK:.

Yamaha je že dala ponudbo Vinalesu in zdej se more baje hitro odločiti, če se premisli in ostane na suziki naj bi bil plan "b" Pedrosa.

Hmm tole bo še zanimivo.

na konc bo tko k sm jst reku - pravzaprav bi rekel da bo tko kot sem se jaz pravilno zmotil :D

vinales - težka odločitev zanj ... bi rekel da se na suziki dobro počuti .. za nekatere je več vreden napredek s slabšim motorjem kot pa biti drugi voznik v top moštvu s top motorjem .. veliko je odvisno kaj pripravlja suzuki na dirkalniku ..če so spremembe zelo obetavne potem se zna res zgoditi , da vinales zavrne ponudbo sploh ker ima veljavni pogodbo za 2017 - in pogodb naj bi se načeloma držali - pa pustmo zapisane odškodnine za  prezgodni prestop pa to ..mogoče ga bo pa yamaha drugo leto po izteku pogodbe prav zaradi takega stališča še raje vzela ...

pedrosa k yamahi - letos rosi , drugo leto pedrosa pol pa penzjon ..sam res , da bi bil papedrosa drugo leto z yamaho prvak se pa jorge preseli v gokart..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, ducar said:

Kaj je pomenila japonska fana na odru? V čem je štos?

Markec se je s tem dejanjem opravičil hondi, ker mu kljub temu da je imel najboljši motor ni uspelo priti višje od tretjega mesta... :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ducar pravi:

Kaj je pomenila japonska fana na odru? V čem je štos?

To je bilo zaradi potresa na Japonskem, poleg tega sta tudi obe Hondi imeli Japonske nalepke gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa bodo poleteli :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Arcanewater pravi:

To je bilo zaradi potresa na Japonskem, poleg tega sta tudi obe Hondi imeli Japonske nalepke gor.

No, to mi je pa všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, danci1973 said:

Nisi... Ene 5, 6 vas je.

Hvala bogu!! Vrh je ozek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, ducar pravi:

Kaj je pomenila japonska fana na odru? V čem je štos?

Pretežno bela je ta fana, to pa vemo kaj pomeni :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vodja Jojenzove ekipe prizna, da je Rossi dalec najbolj obvladoval gume... Ko bi jim saj se ostalo elektronko pobral, isto ta nagnusna krilca... pa da se pol vid, kako bojo vozil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!