Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 7 minutami, builder pravi:

Lorenzo, potem dolgo dolgo nič, nato 2.liga:jezik:

:lol1:

vsaj nasmeju si me :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, builder pravi:

v vsakem hecu je nekaj resnice:D

ma ja .. se vsaj ni pritoževal, da mu drugi nagajajo, da mu gume drsijo, da je bla lizika presladka, da nima sredinca u riti itd itd :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DL650 pravi:

Ne bo našel, on je navajen prepisovat.

 

pred 7 urami, DL650 pravi:

Super dirka se ravno ne more reči, ker po padcu MM in Dovi ni bilo več zanimivo in Rossi se je lahko mirno peljal in zadihal z polnimi pljuči, saj mu ni pretila več nevarnost od zadaj.

Se pa nasmejim ob komentatorjih, ko Rossiju dodajajo razne titule in mojsterke nazive. Samo čakam, da bo kdaj kdo rekel, da je postal majster fusrasterof. Svašta!

Si pa res že patetičen :lol1:

pred 3 urami, KennyJR pravi:

Za Rossija sm itak sam provociral... Samo je bil pa konkretno deklasiran... 

In zakaj ti je to potrebno mi povej? Nimaš boljšega dela? :hmm:

Konkretno deklasiran? Človek je začel iz sedmega mesta, Đorđe pa iz prvega in se takoj odpeljal naprej.

pred 2 urami, KennyJR pravi:

A si resn? Danes je bil rossi na pol dirke 8 sekund zadaj... Pol so samo še vozili do cilja... Zadnjič je bil lorenzo 3 sekunde zadaj, ko je obupal... 

No daj mi povej, kam bi pa prišel Lorenzo ob štartu iz sedmega mesta tako kot Rossi? Na najvišjo stopničko sigurno ne in vodilnemu časovno tudi ne bi bil nič kaj bližje. Pa preden mi začneš nabijati glede kvalifikacij, ti povem da me ne zanimajo, govorim ti, kaj bi bilo v istem primeru na dirki z Lorenzom. 

Popravljeno . Popravil skategrizzly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo bi lahko danes zmagal z zadnjega mesta... Sam tebi dripcu to itak nebo nikoli jasno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda kenny :) Ubistvu bi lahko ob zeleni luci sele celado zacel natikat,pa bi jih se vseen napral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KennyJR pravi:

Lorenzo bi lahko danes zmagal z zadnjega mesta... Sam tebi dripcu to itak nebo nikoli jasno... 

A nisi 1x jokal da naj te ostali člani foruma naj ne žalijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, KennyJR pravi:

Lorenzo bi lahko danes zmagal z zadnjega mesta... 

Spet provokacija?

Ko je prišel Rossi do drugega mesta je imel že 5 sekund zaostanka...posledica kvalifikacij. Imel je celo najhitrejši krog na dirki, morda bi lahko zaostanek tudi zmanjšal, prehitel bi pa danes res težko Lorenza, zato je do konca dirke peljal na varnem drugem mestu. Saj ni pomembno ali je na koncu eno sekundo zadaj ali dvajset.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, motozajebant pravi:

A nisi 1x jokal da naj te ostali člani foruma naj ne žalijo??

Mene žalitve sploh ne motjo v primerjavi z raznimi glupostmi, k jih folk govori...

Moti me pa to, k me kdo citira in je njegov post samo žalitev in pol konec... A je folk res tolk nesposobn, da ne more niti enga argumenta skup spravt? Če mi pa kdo napiše, da sm glup, pa sploh ni panike, sam naj še napiše zravn zakaj, da vem...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Mene žalitve sploh ne motjo v primerjavi z raznimi glupostmi, k jih folk govori...

Moti me pa to, k me kdo citira in je njegov post samo žalitev in pol konec... A je folk res tolk nesposobn, da ne more niti enga argumenta skup spravt? Če mi pa kdo napiše, da sm glup, pa sploh ni panike, sam naj še napiše zravn zakaj, da vem...

 

nisi glup ... reva si ... ne upaš mi linije pokazat :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res, kar se pa glede novega komentarja tiče sm pa čist za, da ostane do konca sezone, k je res fajn za poslušat, pa še smiselno govori... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, KennyJR pravi:

Lorenzo bi lahko danes zmagal z zadnjega mesta... Sam tebi dripcu to itak nebo nikoli jasno... 

Aja? S čim bi pa to dirkal? Z reaktivcem, ki bi mu ga ti iz lego kock sestavil? 

Sem pa res brezupen primer, da tega nisem vedel. Ubogi jaz dripac :(

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Mene žalitve sploh ne motjo v primerjavi z raznimi glupostmi, k jih folk govori...

Moti me pa to, k me kdo citira in je njegov post samo žalitev in pol konec... A je folk res tolk nesposobn, da ne more niti enga argumenta skup spravt? Če mi pa kdo napiše, da sm glup, pa sploh ni panike, sam naj še napiše zravn zakaj, da vem...

 

Ampak, da nekaj resno povem. V zadnji moji objavi, ko sem te citiral, nisem uporabil ene žaljivke. Prav tako sem ti argumentiral zadeve, tako kot v vsaki objavi do sedaj, vendar ti nisi sposoben odpisati, ko vidiš, da se motiš. Raje se vrneš na sceno, ko najdeš novo priložnost za provociranje.

Zakaj si glup pa naj ti dohtar pove, sam nisem dovolj kvalificiran, lahko samo ugibam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, KennyJR pravi:

Mene žalitve sploh ne motjo v primerjavi z raznimi glupostmi, k jih folk govori...

Moti me pa to, k me kdo citira in je njegov post samo žalitev in pol konec... A je folk res tolk nesposobn, da ne more niti enga argumenta skup spravt? Če mi pa kdo napiše, da sm glup, pa sploh ni panike, sam naj še napiše zravn zakaj, da vem...

 

Kenny, brez zamere, a poglej si poste od Mutike... sej fajn da komentiras, ampak to kdo je osvojil kvalifikacije, kdo je imel najboljsi pace, itd. to lahko mi sami brez tebe ugotovimo... 

A ti zase res mislis, da ne govoris gluposti in da jih samo ostali okoli tebe? 

Tole bi lahko bila ena boljsih tem... a zal... ne gre... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KennyJR pravi:

Lorenzo bi lahko danes zmagal z zadnjega mesta... Sam tebi dripcu to itak nebo nikoli jasno... 

In na to tvojo veleumno izjavo nisi dobil tudi enega lajka ... 

Sprašujem se zakaj, le zakaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, HD-Dyna pravi:

In na to tvojo veleumno izjavo nisi dobil tudi enega lajka ... 

Sprašujem se zakaj, le zakaj ?

zato, ker mi noče idealne linije pokazat .... zihr me ma na ignor :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo se mi zdi, da vam je bil všeč nov sokomentator.. ne vem kaj je ta človek povedal zanimivega, v bistvu neko jecljanje kot da ne bi vedel kaj hoce povedat.. (ko je sploh mel kaj besede..) . z mojega vidika raje nazaj skubica kot pa tole jodlanje

in pa npr.  "predstavitev delovanja motorne elektronike" v krogu z avtomobilom.. OK če je pa to neka predstavitev pol pa ne vem. vsaj ena stvar, ki sta jo pojasnila, in ki ni bila omenjena ze miljonkrat?

keržišnik pa krili s tistimi rokami kot da muhe lovi. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme mora biti komentator energičen. Ne maram komentiranja, ki me uspava, kljub temu, da je npr. strokovno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kralj komentiranja MotoGP dirk je Guido Meda,na Sky-u,tisti,ki razumete italijansko in lovite sky veste o kom je govora.V bistvu je leta in leta komentiral dirke na Italija 1.Tako,kot on komentira dirke,jih po moje nobeden,čisti užitek je spremljat dirke ob njegovem komentiranju.

Kar se pa naših komentatorjev tiče,ne bi niti zgubljal besed,skoraj res zraven zaspiš,če je povrh vsega še dirka dolgočasna:P

A tale naš Kenjo junior,ta pa je itak na forumu pa na 24ur samo za druge provocirat in če padeš na njegov nivo,hmmm,te lahko zaradi izkušenj še premaga:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kitekatus pravi:

....

A tale naš Kenjo junior,ta pa je itak na forumu pa na 24ur samo za druge provocirat in če padeš na njegov nivo,hmmm,te lahko zaradi izkušenj še premaga:P

ne more .. na MS-ju smo večji strokovnjaki od njega .. pa še boljš se pelemo k on :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!