Skoči na vsebino

Cartman

Priporočene objave

pred 37 minutami, jany pravi:

popravek, kopirano iz nemče yamaha strani

 

 

Die "Dark Side of Japan"-Geschichte findet eine würdige Fortschreibung! Die MT-10 hat mit 118 kW (160,5 PS) bei 11.500/min die besten Voraussetzungen, um neue Maßstäbe in Sachen Fahrdynamik zu setzen! Und dank einer starken und linearen Drehmomentkurve (111 Nm bei 9.000/min) liefert die MT-10 atemberaubende Durchzugswerte über den gesamten Drehzahlbereich. Dank ihres einzigartigen 998-ccm-Crossplane-Motors und des extrem agilen Deltabox-Fahrwerks hat die mutig und aggressiv gestylte MT-10 das Zeug, die Herzen performanceorientierter Motorradenthusiasten im Sturm zu erobern.

Unverbindlichen Preisempfehlung: 12.995 € zuzüglich Nebenkosten! Verfügbar ab Juni 2016.

 

 

 

 

Prosim pive eden po eden da se ne napijem :ras: :jezik:

naprej je treba dobit link do uradne cene slovenskega uvoznika - ko bo objavljeno na strani kot tole http://www.yamaha-motor.eu/si/produkti/motocikli/mt/mt-09-tracer.aspx  vse ostale ne veljajo- niti startni popusti ali akcije ... in zmagovalca bo prpelala baba , domov bo šel pa s taksijem ... dobili se bomo nekje v sredini - približni .. piv e lahko dobi ter spije samo in izključno takrat na tistem mestu .. 

zdej če se kdo ne strinja se lahko izpiše... 

šit... na konc bo pa cena po ponovnem poračunavanju 13995 e ..:slap: e jebiga ..

se bomo pa dobil pa vsak enga spil ..tud u redu ane..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jany pravi:

Glavno da se pije ali od žalosti ali veselja, mogoče pa ga naročim pa bomo spet pili :kva2:

tud u redu .. :OK: :drunk:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8. 1. 2016 at 9:26 AM, schwantz said:
On 7. 1. 2016 at 3:54 PM, thumper said:
On 7. 1. 2016 at 3:54 PM, thumper said:

napoved maloprodajne cene z DDV :

thumper - 13595e ..

jany - 12995e

kmet2 - 13500e

elo - 14990 e ?

imm - 13990 e

dejte - za napoved klikneš "citiraj " ta post in se dopišeš direktno v post..

 

3

 

13.745 EUR je znana in uradna cena pri nas...

zmagal je thumper...

kaj to pomeni, moramo mi njemu častiti pijačo ali jo mora on nam?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, ELO pravi:

13.745 EUR je znana in uradna cena pri nas...

Ob 6. 1. 2016 at 22:27, thumper pravi:

 

kaj dobi zmagovalec ki bo s svojo cifro najbližji prvi uradno objavljeni ceni uradnega uvoznika ? pivo po želji od vseh ki bodo sodelovali tako , da bodo v postu objavili točen znesek (od - do ne velja) - ok?

 

zmagal je thumper...

kaj to pomeni, moramo mi njemu častiti pijačo ali jo mora on nam?

http://www.yamaha-motor.eu/si/produkti/motocikli/mt/mt-10.aspx

kar zmente se kje in kdaj ..jst pridem .. :yea2:

Ob 23. 2. 2016 at 18:10, jany pravi:

Hahaha bomo videli, pri Tracerju je bila samo Italjanska cena 500€ nižja zaradi različne stopnje davka. :jezik:

možno da so dal za slovensko tržišče cenejš vzmetenje :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se torej dobimo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, John2005 said:

Teh močnih nagcev je pa zdaj že tooook za skor isti denar, da dejansko skor ni varjante da se odločiš kaj vzet....no vsaj jest.

Ja tolk ful jih pa spet ni. Keri pa so? Aprilia, bmw, Suzuki in Yamaha. Kawa Z ni u isti ligi, honda pa itak nima casa snet oklepov s cbrja....oni delajo ncje.....a sm kakega pozabu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Cartman pravi:

Ja tolk ful jih pa spet ni. Keri pa so? Aprilia, bmw, Suzuki in Yamaha. Kawa Z ni u isti ligi, honda pa itak nima casa snet oklepov s cbrja....oni delajo ncje.....a sm kakega pozabu? 

Benelli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Benelli :P

Ija, pa morini in bimota......

 

Nekako sm mel u mislih 4valjnike, zato ne omenjam ducatijev in ktmjev. Pa se mi tudi zdi, da ta dva nista  v skoraj isti ceni cca14k €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

Ja tolk ful jih pa spet ni. Keri pa so? Aprilia, bmw, Suzuki in Yamaha. Kawa Z ni u isti ligi, honda pa itak nima casa snet oklepov s cbrja....oni delajo ncje.....a sm kakega pozabu? 

Triumpha si pozabu, ajde teoretično Honda (neverjetno da se CBjka še uspešno prodaja in da sploh ni slaba), MV Agusta (no čeprav pri nas je ni). Kakorkol men se zdi tega zlo velik. Meni osebno nekako potegneta S1000R al pa Tuono 1100, pa speed triple ker je drugačen od povprečja. Čeprav tale Yamaha zna bit zanimiva. Cena je pa ista kot za loaded s1000r. Huh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Kje se torej dobimo :P

men se ne mudi ..sm komej po 1 tednu imel spet prvi trening ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis Štern:

MT-10. Moč. Navor. Okretnost. MT-10 je tisti model, na katerega ste čakali. Je najzmogljivejši MT model, kar smo jih ustvarili do sedaj. Za vas pa je prišel čas, da spoznate naslednjo stopnjo teme.

mt-10.jpg.9139858337263e728f3780547dc379

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1. 3. 2016 at 9:03 AM, Kmet2 said:

Kje se torej dobimo :P

jaz sem svoj dolg pripravljen oddelati jutri ob 20.00, v piceriji Trnovski zvon, Eipprova 17, Ljubljana.

pivo in pica sta zmagovita kombinacija!

l.p.

de elo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ELO pravi:

jaz sem svoj dolg pripravljen oddelati jutri ob 20.00, v piceriji Trnovski zvon, Eipprova 17, Ljubljana.

pivo in pica sta zmagovita kombinacija!

l.p.

de elo

Jz lahko ,še kakšen kandidat ...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to, res smo nizko padli...

še ko je treba pit' in jest' se ne znate skupaj spraviti. a po forumu pametovati, ja, to pa gre vsem!

se vidi kdo je mož beseda. saj ne da bi se hvalil, toda dejstva držijo. kmet2 in jaz, ostali ste softići!!!

;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, ELO pravi:

to je to, res smo nizko padli...

še ko je treba pit' in jest' se ne znate skupaj spraviti. a po forumu pametovati, ja, to pa gre vsem!

se vidi kdo je mož beseda. saj ne da bi se hvalil, toda dejstva držijo. kmet2 in jaz, ostali ste softići!!!

;)

Pa sem še čekiral al bo kaj al ne ......jbg ,pa drugič ,ELO kako si naprej z modifikacijo stroja . Boš kaj apdejtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, jany pravi:

Nismo vsi z lajbaha drugače, nekateri živimo na delih kjer tudi pozimi sije sonce :jezik:

Cmerar:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!