Skoči na vsebino

Stara strast ne zarjavi


ženska

Priporočene objave

Check this out.

Spoznaš tipa. Se daš dol z njim. Zadeva funkcionira fenomenalno. Še nekajkrat se daš dol z njim. Počasi, ne da bi vedel zakaj in kako se vanj zaljubiš. Medtem zveš, da ima tip punco. Posledica: hude travme in na koncu se z njim ne daješ več dol, ker to povzroča prevelike psihične travme (tisti dan in mogoče še naslednjega si totalno evforičen, potem pa ti vse skupaj pade dol in se par tednov ne pobereš iz depresije, potem pa spet vse jovo na novo).

Ker pa brez njega vseeno ne moreš čisto, se še vedno dobivaš z njim. Seveda samo prijateljsko in na kaki pijački. V tem času si najdeš tudi tipa. Si nekaj časa z njim. Zadeve gredo narazen in ta prvi tip te tolaži. Kamlu se rama za jokanje spet tako približa, da se spet daš dol z njim. Paše ko hudič. In spet nekaj časa zadeve fantastično funkcionirajo v postelji (tip ima medtem že drugo punco, s katero se sicer odlično razumeta v postelji pa jima nekako ne gredo zadeve najboljše od rok).

Potem si spet najdeš novega partnerja in s tem prvim spet prekineš vse seksualne aktivnosti, vendar pa se še vedno dobivaš z njim na pijačkah. Ko se zadeve začnejo spet krhati s partnerjem nekako spet pristaneš v postelji s prvim. In pri tem mimogrede še ugotoviš, da s tvojo seksualnostjo ni nič narobe, čeprav si pred tem že imela občutek, da si frigidna. In spet ti ta tip povzroča neprespane noči in mokre sanje. Ne moreš si ga izbiti iz glave. Pri tem pa veš, da nikoli ne bosta par. Pravzaprav bi ti to čisto ustrezalo, če bi ga lahko imela za v posteljo kadarkoli bi ti to pasalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Checked.

Out.

PS: če pri tem burnem dogajanju trpiš, naredi karkoli je v tvoji moči, da ne bo več tako. Saj dobrih tipov za dol dajat je več, ni samo eden na svetu. Verjetnost, da bo kateri tudi hotel s teboj živeti, pa je verjetno večja od 0.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ zenska: probaj ga zapecat konkretno.....kaj pa drugega? 8)

@ tejka: porajajo se dvomi v pospravljenost tvojega podstresja in kleti.kako lahko zenski svetujes to zgoraj,po celem forumu pa nakladas o strpnosti in razumevanju in ljubezni.... da ne govorim o zenskem "drzanju skupaj".... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začaran krog, v katerega se včasih ujamemo. Samopotrjevaje pri bivšem, ker živlenje ne laufa tako kot bi moralo....Žal ne vodi nikamor.... Ampak paše pa na momente... :wink: :twisted: 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice

kako drzanje skupaj???'

aha tole je resno...hoces rect da je nekdo res mel tako izkusnje kot je gor napisano :shock: :shock: :shock: ....in mu res ni jasno kaj nej nardi :shock: :shock: :shock:

in zares sprasuje kaj nej nardi da bo mel nekoga samo za dol dajat? :shock: :shock:

hoces recta da ljudje res tkole skacejo iz pojstle v pojstlo ceprav vejo da gre samo za samopotrjevanje? :shock: :shock: :shock:

sori nobenega sočustvovanja od mene :x :x

čisenje kleti in podstrašja...duše in utrejevanje samopodobe, dviganje samozavesti se mi zdijo tle nasevti na mestu....če pa hočte zdravljenje simptomov...ja .....zapecaj ga konkretno :!: :!:

dobivanje na pijačkah maj es :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka: kateri del se ti zdi tako neverjeten? To da bi se zadeva lahko dejansko zgodila. Ali to da ta ženska ne zna/noče pospraviti s starimi okostnjaki v omari?

Symru: ne trpiš pri burnem dogajanju ampak pri pomanjkanju le-tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka....... drzi se nasveta,ki ga imas v podpisu.in dihaj......ven....... not........ ven .........not ......ce ti kaj ni jasno,vprasaj. :wink: :roll:

kot izgleda,so cisto zares tudi taksni ljudje na svetu .....svasta,a ne?! :shock: :lol: ....in cudo bozje...... so celo drugacni od tebe..... uuuuu...... kaj si upajo! :P :lol:

da ne bom sel tvojih starih postov iskat.... saj ves.... tistih o drugacnosti in ksenofiliji ........in altruizmu. :twisted:

matr sem zleht....... ampak takooooooo paaaaaaaase. :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice

čisenje kleti in podstrašja...duše in utrejevanje samopodobe, dviganje samozavesti se mi zdijo tle nasevti na mestu....če pa hočte zdravljenje simptomov...ja .....zapecaj ga konkretno :!: :!:

dobivanje na pijačkah maj es :evil:

Ja Tejka, pomoje maš čist prou. Ženska (zakaj tak nick ne vem, mogoče zato, ker jo po žensko čutiš?) s tabo pa ne bom polemiziral, ali imaš prou, ali ne, lahko ti povem, da se boš ščasoma začela iz lovca spreminjati v plen, in takrat bo prišel tudi tvoj trenutek resnice. Ne moraliziram, poudarjam še enkrat, želim ti samo dopovedati, da bosta tista pijačka in ukraden kovter postala počasi tvoja obsesija in kompleks. In kam to pelje ženske, ki se na tak način postarajo? Odgovora upam, da ne boš spoznala... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... tistih o drugacnosti in ksenofiliji ........in altruizmu. :twisted:

matr sem zleht....... ampak takooooooo paaaaaaaase. :lol: 8)

Kaj ma pa altruizem s tem za opravit? Ice, da mogoče tud ti ne daješ dol takih samo iz čistega človekoljubja? Samo do koga, mi še ni jasno, do sebe mogoče :wink: 8) :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa smo spet tam,kjer je pol foruma......pri mesanju toplega zraka,namesto da zenski date kaksne nasvete.vsi ste zelo hitri z "obtozbami" in kvalifikacijami,prakticnih nasvetov pa nic.ne recem,da je moj pravilen,je ena moznost.ce ima zenska resne probleme potem ji naj pomaga ustrezno kvalificirana oseba,ne pa kup amaterskih kvazi psihologov.

lojzi,prav imas,da lahko nastane iz njene se trenutne "vneme" "odvisnost",vendar sklepam,da zenska ni tujka na teh straneh in nas sprasuje kot prijatelje (ce se motim... se zgodi tudi najboljsim) in lahko razbere med resnim nasvetom in polresnim ali saljivim (smajliji HINT).zenska sprasuje bolj za mnenja (katerega lahko vsak ima),samo naj bi bilo mnenje brez vrednotenja osebe,katera sprasuje.mnenje kot mnenje vecinoma vrednoti dejanje oz. namen IN osebo,ki je povezana s tem,kar se meni zdi nesmiselno,ceprav v vecini primerov ne gre drugace.ni potrebno postati zaljiv.v tem je pa problem medcloveske kominukacije,v podajanju mnenja brez vrednotenja nasprotne osebe.

konkretno v tem primeru:

meni osebno se zdi taksno pocetje,kot ga opisuje zenska,nesmotrno in nekoristno; ne vem kdo je zenska in kaj ona smatra za pametno ali koristno,zaradi tega nje in vecine soforumasev ne vrednotim; izjema so ljudje,katere osebno poznam in s katerimi ze dlje casa komuniciram.

samo ce pise,da ji tipson odgovarja in ona njemu...... resitvi sta dve; ali ga konkretno zapeca,ali pa pusti vse skupaj in "pozabi".

spet odvisno s katere strani gleda(s),je kozarec pol poln ali pol prazen?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da nas ženska niti ne prosi za mnenja, niti za nasvete. Pač si nas je izbrala za poslušalce in nam naklonila zgodbo, ki jo živi. Verjetno jo res poznamo in ji lahko rečemo le hvala, da nam nakloni svojo izpoved, (očitno še niso vsi obupali nad nami in našimi "pametovanji") življenje pa jo bo vodilo naprej po njenih odločitvah! C'est la vie!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.ce ima zenska resne probleme potem ji naj pomaga ustrezno kvalificirana oseba,ne pa kup amaterskih kvazi psihologov.

lojzi,prav imas,da lahko nastane iz njene se trenutne "vneme" "odvisnost",vendar sklepam,da zenska ni tujka na teh straneh in nas sprasuje kot prijatelje (ce se motim... se zgodi tudi najboljsim) in lahko razbere med resnim nasvetom in polresnim ali saljivim (smajliji HINT).zenska sprasuje bolj za mnenja (katerega lahko vsak ima),samo naj bi bilo mnenje brez vrednotenja osebe,katera sprasuje.mnenje kot mnenje vecinoma vrednoti dejanje oz. namen IN osebo,ki je povezana s tem,kar se meni zdi nesmiselno,ceprav v vecini primerov ne gre drugace.ni potrebno postati zaljiv.v tem je pa problem medcloveske kominukacije,v podajanju mnenja brez vrednotenja nasprotne osebe.

resitvi sta dve; ali ga konkretno zapeca,ali pa pusti vse skupaj in "pozabi".

spet odvisno s katere strani gleda(s),je kozarec pol poln ali pol prazen?!

ICE, stari, napisal sem, da ne bom moraliziral. In, mislim, da nisem. In verjemi mi, da poznam kar nekaj takih cvetk, kot je danes Ženska (še vedno ne morem razvozlati, zakaj tak nick? :wink: ), ki niso bile v stanju narediti tega, kar si ti napisal, in jim po 30 ali 35 letu to postaja jasno. Da dober fuk ni vse v življenju, oz. da ti dober opletač ne zagotavlja doma in socialne ter človeške topline. In, ker ne vemo, kaj naša Ženška išče, ji tudi težko svetujemo, jaz ji pač lahko na osnovi zgodb iz moje okolice, ki jih poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ti paše delaj to naprej, edino čim prej si probaj tiste moralne traume iz glave zbit.

zakaj bi imela slabo vest če pa obema paše :evil: :roll:

evo še ena posledica krščanske morale v podzavesti, nekaj ti paše pa bi se morala zaradi tega sekirat ker so ti celo življenje govorili da se to ne sme :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paše ko hudič. Pravzaprav bi ti to čisto ustrezalo, če bi ga lahko imela za v posteljo kadarkoli bi ti to pasalo.

Najbolje, da kako sredo uletis v OLP, pa se bomo vse zmenili :twisted:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na tvojem mestu delal to kar bi mi pasal. Pa naj bo še tako nemoralno. Sam enkrat se živi in takrat delaj tisto v čemur uživaš in ne glej na to kaj bodo drugi rekli.

Moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska

kaj se mi zdi tako čudno? čudno se mi zdi dejstvo da dekle ocitno ve da je nezadovoljna zaradi svojega pocetja pa zadevo se kar naprej fura...čeprav VE.....

in primerno zdravilo za zadevo sem mi zdi to kar sem napisala....ker gede nato kako zadeva tece temu paru pac ni usojeno zadeve furat dalj casa....ker imata oba na nekih podorcjih ocitno tezave....če vidis da ne gre..potem ne gre..in gres naprej in se ucis od drugih ljudi in iz drugih situacij...če "napako" zavestno ponavlajš potem veš zakaj jo ponavljaš in potem načeloma ne potrebuješ nasvetov in mnenj drugih...in te boli in delaš svoje.....

ice

to maš prav

jest se motim

fuk pa vera..isto ti je to!

oprosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru: ne trpiš pri burnem dogajanju ampak pri pomanjkanju le-tega

Saj, tko je blo mišljeno... Naredi karkoli je v tvoji moč, da si tipa:

a) upecaš za vedno;

B) daš na distanco in se ne dolčkaš z njim zgolj po potrebi...

Karkoli od gornjega bo pravi preporod za tvojo od burnega (ne)dogajanja utrujeno psiho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paše ko hudič. Pravzaprav bi ti to čisto ustrezalo, če bi ga lahko imela za v posteljo kadarkoli bi ti to pasalo.

Najbolje, da kako sredo uletis v OLP, pa se bomo vse zmenili :twisted:

Tadej

Koncno en pravi napotek :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lojzi sorry,je bil splosen odgovor,ni letelo nate. 8) bi moral dati novo alineo za prvim stavkom druge alinee. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov je vezan na LJUBEZEN ... gonilo pogovora pa dol dajanje ... nekaj ne štima ...

Spet nič ne razumem ... :shock: .

Ja, sem lih hotla vprašat, kaj ima "nerjaveča ljubezen" z zgodbo, ki sem jo prebrala na začetku teme. :? :shock: ( in z vsemi razmišljanji, ki sledijo nato) :roll: :roll: :roll:

:shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoces recta da ljudje res tkole skacejo iz pojstle v pojstlo ceprav vejo da gre samo za samopotrjevanje? :shock: :shock: :shock:

Od kod ti ideja da gre za samopotrjevanje. Pa s tem ti ne nasprotujem. Temveč te čisto resno sprašujem. V tem primeru pa ne gre za skakanje iz postelje v posteljo, temveč za vračanje v vedno isto posteljo, katere energiji se je tako težko upret, ko te enkrat zagrabi.

dobivanje na pijačkah maj es :evil:

Ne boš verjela. Zadeva je funkcionirala s presledki več kot 4 leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!