Skoči na vsebino

Stara strast ne zarjavi


ženska

Priporočene objave

Precej jih je. Žalostno pa je to, da je družbi to povsem sprejemljivo medtem ko še nekaj desetletij nazaj je bilo tako početje neodpustljivo.

Mogoče za ženske. Kar navsezadnje še vedno je. Tipi pa so bili vedno največji tipi če so imeli vsaj še eno uradno ljubico poleg svoje punce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče za ženske. Kar navsezadnje še vedno je. Tipi pa so bili vedno največji tipi če so imeli vsaj še eno uradno ljubico poleg svoje punce.

se ne strinjam s to izjavo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice...a prevec pisemo da je pol prevec dela z brisanjem?

....bi blo boljse ce bi bil sam prvi post od zenske in basta :x :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej jih je. Žalostno pa je to, da je družbi to povsem sprejemljivo medtem ko še nekaj desetletij nazaj je bilo tako početje neodpustljivo.

Mogoče za ženske. Kar navsezadnje še vedno je. Tipi pa so bili vedno največji tipi če so imeli vsaj še eno uradno ljubico poleg svoje punce.

Kljub vsemu. Tip, ki ima poleg svoje drage, pa naj bo ta punca ali žena, še žensko ali dve sploh ni važno, zame osebno ni MOŠKI. Temveč navadna sirota, ki gradi svojo samopodobo v objemu mnogih žensk.

Pravzaprav jih pomilujem. Res prav smilijo se mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženska ve, kaj dela in v kaj se spušča. Tip tudi ve. Igrata na odprte karte, verjetno. In tu ne vidim nič obsojanja vrednega, če je tako in če gledam samo na njiju.

Ampak tu je pa še punca. Ki pa skoraj sigurno nič ne ve in ne sluti, kaj se dogaja. In ona bo na koncu tista, ki bo potegnila najkrajšo. Nič kriva. Samo zato, ker je tip takšen kot pač je in ker ona (še) ne ve, da ni zaupanja vreden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženska ve, kaj dela in v kaj se spušča. Tip tudi ve. Igrata na odprte karte, verjetno. In tu ne vidim nič obsojanja vrednega, če je tako in če gledam samo na njiju.

TOČNO TAKO! 8)

Ampak tu je pa še punca. Ki pa skoraj sigurno nič ne ve in ne sluti, kaj se dogaja. In ona bo na koncu tista, ki bo potegnila najkrajšo. Nič kriva. Samo zato, ker je tip takšen kot pač je in ker ona (še) ne ve, da ni zaupanja vreden.

takih je ogromno tudi tipov oziroma jaz vem za več takih primerov ko so ali še vedno, ženske varajo tipe tem pa se nič ne sanja čeprav se zdi da vejo čisto vsi razen njega. tako da je brezveze zgubljati besede glede tega, ženske (so) ste čisto iste. :twisted: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nisem vpleten & lahko na štorijo gledam z varne distance, bi postavil nulto hipotezo: tip je KONSTANTA z določenimi lastnostmi. Zgleda da solidno seksa (vsaj po ženskinih merilih) in da se brez problemov predaja poligamnosti. Spremenil se zlepa ne bo. Le zakaj bi se, ko pa se mu vse lepo izide?! Očitno pa ima s tem probleme naša draga "ženska", saj drugače ne bi načela te teme. OK, vprašanje je samo eno: ali se lahko ženska s stanjem sprijazni in sprejme tipa takega kot je ali pa bo morala obrniti list in začeti znova. V vsakem primeru pa je jasno, da sama odgovarja za posledice svojih odločitev. That's all, folks.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

That's all, folks.

PEPE

Pa ne, da greš spet nazaj v ilegalo??? Ne mi tega delat, stari, dolgo te nekateri že čakamo, da se vrneš in zablestiš v polnem sijaju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipi pa so bili vedno največji tipi če so imeli vsaj še eno uradno ljubico poleg svoje punce.

Popravek - daj tipi v narekovaje, takole "tipi".

Tip je največji car, če si najde žensko, ki mu ustreza, in kateri ustreza on, in se z veseljem plodita, hopsata, cartata, imata rada tudi še nekaj let po tem, ko sta šla prvič skupaj v kino, ko morda že imata otroke, itd... Vse drugo pa je zdravljenje frustracij. Če mi pa kdo reče, da "rabi več žensk" ---> yeah, sure, whatevr... To samo pomeni, da se tisti eni svoji ne zna dovolj in na pravi način posvečati...Ali da je ne najde.. Ali da ga nobena noče. Ali da ima probleme, ki ga omejujejo pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če sem point zadel, ampak ob tej problematiki se mi je utrnilo sledeče :

A ni ta problem podoben kot oni, da se po vseh kriterijh posebej še če upoštevaš racionalnost (ekonomski kriterij) ne isplača recimo avtodom imet, ampak ko ga rabiš, ga najameš.

Takrat sicer plačaš kot žuti, ampak vse ostale skrbi po uporabi niso več tvoje. In dolgoročno boš za tovrstno uporabo mnogo manj dal, kot če si ga sam kupiš.

Vendar vsak raje pravi :

če je moj, je le moj, pa točno vem kako se je uporabljal, pa kdo vse v njem spal, itd.. Skratka občutek je čist drugačen in zaradi drugačnega občutka smo pripravljeni preplačevati zadevo.

Torej draga dekleta in bodoče žene:

zaradi drugačnega občutka, kar celga deca vzet, se sicer na isplača, ampak vsaka stvar nekaj košta.

Pa še status si popraviš.

Tko kot če imaš avtodom na dvorišču. :D

Ostaja še varianta, da si ga nabaviš in v prostem času ga oddajaš (avtodom seveda).

:twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če ti "tip" ali ženska ne ustreza (več), ne vidim nobenega smisla v tem, da ga takega človeka poskušaš spremeniti, če na spremembo ni sam pripravljen. V takem primeru je bolj smiselno zamenjati celega človeka. Sicer je res, da bo po tem eden vedno "trpel", ampak je to še vseeno boljše, kot da trpita oba, ko se mučita ostati skupaj.

.... Če mi pa kdo reče, da "rabi več žensk" ---> yeah, sure, whatevr... To samo pomeni, da se tisti eni svoji ne zna dovolj in na pravi način posvečati...Ali da je ne najde.. Ali da ga nobena noče. Ali da ima probleme, ki ga omejujejo pri tem.

Ali pa se enostavno ne želi na nobeno (velja seveda tudi obratno - na nobenega) preveč navezati, ker bi ga to lahko stalo njegove svobode ?? Bežanje pred samim sabo? Samo ugibam ... Problem nastane, ko se tak vzorec v človeku preveč zasidra in ga sam ne more preseči, četudi bi to hotel. Ostane vrtenje v vedno istem krogu, slepenje samega sebe s tem, da je hud frajer/ka, ker je vsak teden z drugo/z drugim, ali celo z večimi hkrati, pri tem pa noben/nobena ni dovolj dober/dobra, ker se je/ga ta človek ne potrudi/ne zmore/noče dovolj spoznati; če se pa slučajno zgodi, da zadeve vsaj približno funkcionirajo - potem pa rep med noge in novim dogodivščinam naproti.

Če povzamem: funkcioniranje na tak način je podobno ravnanju petletnega otroka, ki je prejšnji teden dobil novo igračo. Zelo, zelo mu je všeč, povsod jo nosi s sabo, celo ko spi, jo stiska k sebi. Danes pa je zagledal novo igračko, ki ni nujno boljša in lepša, je pa nova. Stara igračka, od katere se prej ni in hotel ločiti, je v trenutku povsem pozabljena ... Saj taki smo bili vsi, a ne? Nekateri odrastejo, drugi pač ne .. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povzetek nakladanja na 8. straneh:

KDOR JE MONOGAMEN NI NORMALEN,

Tista,ki se z bivšim dol ne daje.....NI NORMALNA

Tist,k bivšo dolčka......je full ĐEK!!!

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stara strast ne zarjavi" ali "Osel gre enkrat na led, "zenska" pa nonstop"

Avtorci teme sploh ne bom odgovarjal, ker je ocitno pretupa in brez vsakrsnega samospostovanja.

Me pa preseneca, da tako zarukana tema poze v treh dnevih vec kot 100 odgovorov in vec kot 1000 ogledov :shock: :shock: . A mi kdo lahko kaj takega razlozi???

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Me pa preseneca, da tako zarukana tema poze v treh dnevih vec kot 100 odgovorov in vec kot 1000 ogledov :shock: :shock: . A mi kdo lahko kaj takega razlozi???

lp DTW

Saj ti je dragi DtW že ICE napisal. Altruizem nas žene v pomoč ubogi ženski. No ja, nekateri bi pa radi na pocen račun u špil pršli. Ampak to je že druga zgodba ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............... kar celga deca vzet, se sicer na isplača, ....................

:shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:

Ja, punca je napisala, da bi ga imela samo takrat, kadar bi ji pasalo (in to samo sexualno) torej ?

Vse ostalo v zvezi z njim, ji je kakor nekako odveč.

Pravzaprav saj ni edina. Tle na forumu so tudi takšni, da dobiš občutek, sam da jo ima v redu pobrito, ne rabiš več. Torej ?

Sicer je pa tema mal odpiljena, moj prispevek pa tudi.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa preseneca, da tako zarukana tema poze v treh dnevih vec kot 100 odgovorov in vec kot 1000 ogledov :shock: :shock: . A mi kdo lahko kaj takega razlozi???

lp DTW

...100 ljudi,100 čudi... :wink: Zmeraj upoštevaj to dejstvo! :lol: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...100 ljudi,100 čudi... :wink: Zmeraj upoštevaj to dejstvo! :lol: !

8) ... no ja ... 100 žena ... 200 sisa ... :lol:

P.S. Da moraš pa zaradi 20 dag težke luknce celo babo vzet je pa prav ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...100 ljudi,100 čudi... :wink: Zmeraj upoštevaj to dejstvo! :lol: !

8) ... no ja ... 100 žena ... 200 sisa ... :lol:

P.S. Da moraš pa zaradi 20 dag težke luknce celo babo vzet je pa prav ?

A da morš zarad 5cm dolge "kumarce" celga tipa trpet (pa še pritoževat se ne smeš)je pa prav? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni se zajeb. in hvalit. Danes imajo punce že izkušnje in tudi kar se dolžine tiče jih ne moreš okol prnest.

Zato pa nedolžno, da se izogneš kritiki !

Ran

Prav si napisal. Namensko ga je uporabljala oz. ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!