Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Zdej si pa predstavlite da se to vam zgodi z novim motorjem.Ka bi js babo :bum:.Čist novga bi mi mogla kupit.

LPM

Točno tak sva s frendom-jz sopotnik podrobila yamaho tdm z 70kilometri.Tip se je iz Ptuja v MB pripeljal z novo 70km po kovček in 20metrov pred trgovino sva mu podrobila mopi.Najprej je bil živčen,potem pa sem ga pomiril,ko sem mu povedal,da dobi nov mopi in denar za opremo od zavarovalnice...Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si pa predstavlite da se to vam zgodi z novim motorjem.Ka bi js babo :bum:.Čist novga bi mi mogla kupit.

LPM

ti si čudn, jest bi bil vesel da sm živ in da še stojim na svojih nogah, v takih situacijah je motor pleh in samo to!!

...vedno se zavedaj da lohk tut ti z lahkoto nekoga takole nabiješ...

brez zamere pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem kako je hitr spregledaš...Sam v tistem trenutku (ko sem imel kreš),sj js sem tekoj letel motor gledat.Sebe šele pol k je blo z motorjem vse ok.

Drgač pa tole

LPM

Popravljeno . Popravil marcc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kakšna birokratska odisejada bi bila pri nas, če bi se kdo podstopil organizirati cestno dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi mu že, ko bi prošnjo za kakšno dovoljenje uložil, takoj 18 pik dobu.

Nah, samo 24 urno policijsko in davcno spremstvo, poleg tega pa obvezen pregled pri psihiatru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Northwest 200 2010 dirka :). Uživajte ;)(škoda, da jim je vreme ponagajalo)

http://www.youtube.com/watch?v=4ugI4Kw27p8 http://www.youtube.com/watch?v=p_GgGtu5kGg

En krog še, pa bi ju verjetno Alastair Seeley prehitel ;):D. :OK:

Me zanima, kakšna birokratska odisejada bi bila pri nas, če bi se kdo podstopil organizirati cestno dirko...

Ne vem, mislim, da drugi več vedo, ampak v preteklosti v Yugoslaviji (kolikor sem slišal), so imeli takšne dirke.

Zavedati se je treba, da se dogajajo napake dirkačev, tudi oni padajo in se ponesrečijo (kot vsak drug ekstremni šport). Vprašanje je, koliko so ljudje pripravljeni tvegati. Spet nepreverjena informacija, ampak v Angliji (tudi drugje) imajo na teh dirkah tudi hude poškodbe (tudi smrtne), vendar se je šport še vedno ohranil.

Če že ne druga, bi lahko pri nas imeli vsaj kakšen prenos v živo, kajti za moje pojme, je tole dosti dosti bolj zanimivo :notworthy: kot MotoGP.. Ampak, to je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa v Škofji Loki, samo to je že res dolgo nazaj, je pa zdaj en kafič kjer so not slike iz te dirke pa motor mislim da Moto morini je parkiran notri. :)

evo pa sm še mal pobrskov pa sm tole našu:

Od leta 49 do leta 73 so v Škofji Loki organizirali dirke za Veliko nagrado Loke. V šesdesetih letih je postala ta dirka mednarodna in je zaradi atraktivnosti privabljala takrat zelo znane tekmovalce . Tudi gledalcev se je zbiralo tam okoli 30000 - 40000. Bila je druga množična prireditev takoj za Planico.

Na žalost je ta dirka na odprtih cestah terjala vedno tudi težke nesreče in tako je prav ob 1000 letnici Škofje loke leta 1973 Italjanskemu dirkaču Manglianiju zablokirav motor in je z vso hitrostjo priletev med gledalce. Rezultat 4 mrtvi in več ranjenih. Dirko so prekinili in jo tudi niso nikoli več organizirali. To je tudi zadnja motorna dirka V Sloveniji.

velika_745378210.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bilo v Loki bomba včasih:) moj oče je to vedno hodil gledat...sam nisem imel te možnosti (me še ni bilo na svetu):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!