Skoči na vsebino

Sledilnik za motor


Priporočene objave

pred 6 urami, HD-Dyna pravi:

Eto, zdej bom pa naročil pri temu .... 

Ima dve bateriji.... Pa da vidimo, če bo tokrat prišlo :blush:

TK-106

in spet, ko gledam specifikacijo ne vidim kabla za 12V ....razen kaj je to 1 x Connect cable  če bo vse delalo boš imel kar veliko srečo  :)
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, HD-Dyna said:

Eto, zdej bom pa naročil pri temu .... 

Ima dve bateriji.... Pa da vidimo, če bo tokrat prišlo :blush:

TK-106

Pazi se carine.. :/ vso srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta zadeva deluje v zaprtem kovinskem kombiju, namreč motorje se krade ponavadi z kombijem, le redko se kdo z njim odpelje po cesti? Pa kam to namontirate , da gospod, ki pride krast motor to ne odstrani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, BMWflar said:

A ta zadeva deluje v zaprtem kovinskem kombiju, namreč motorje se krade ponavadi z kombijem, le redko se kdo z njim odpelje po cesti? Pa kam to namontirate , da gospod, ki pride krast motor to ne odstrani?

Pri profesionalcih sploh ne deluje. Oni imajo motilce signalov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ga naložijo je konec. Ker ko je enkrat naložen dvomim da obstajajo taki bebci da ga spravijo ven na odprtem kjer bi utegnil še zadnjič poslat lokacijo... Če pa so bebci pa imaš še kako šanso za polomit roke. Seveda se prepričaj ali boš obvestil policijo ali boš vigilante. V prvem primeru te lahko njihov timing drago stane. V drugem primeru pa lahko tudi drago plačaš.

Ni idealne rešiteve razen predrag kasko pa dober odvetnik. Skoraj boljše bi bilo dat kvaliteten šok senzor in tuljenje. Pomaga tudi proti tečnim nekultiviranim mulcem ki čačkajo vsepovprek. Zna bit pa tečno za baterijo in sosede. Ko prideš iz družinskega pobega za vikend nazaj domov maš baterijo na tleh in vrsto sosedov ki bi ti radi pojasnili kako so zadovoljni s tvojo alarmno napravo katero so iz tipične dolgočasnosti mulci čačkali z metanjem kamenja, brcanjem žoge itd...

Vse je odvisno kakšna je splošna kultura v okolici...

V moji okolici bi velikokrat rad rekel določenim otrokom naj se gredo igrat na avtocesto... (preden me imate za zločinca in norca, vas vabim na ogled te mularije).

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jaz dobil svojega kitajskega psa sledilca TK102B...

Zakaj ta stvarca uporablja microSD kartico (ali dela brez?)? Oz. kako veliko kartico nabavit, da bo ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, gebre pravi:

Evo tudi jaz dobil svojega kitajskega psa sledilca TK102B...

Zakaj ta stvarca uporablja microSD kartico (ali dela brez?)? Oz. kako veliko kartico nabavit, da bo ok?

Slikaj psa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, gebre pravi:

Evo tudi jaz dobil svojega kitajskega psa sledilca TK102B...

Zakaj ta stvarca uporablja microSD kartico (ali dela brez?)? Oz. kako veliko kartico nabavit, da bo ok?

kartcia ni nujna, nanjo se shranjuje log, gps sled, če to vklopiš in še kaj

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎13‎.‎4‎.‎2016 at 11:56, KNNMS pravi:

Samo za info:

Shock(vibration) senzor nalotaš, za stalno vklopljeno zadevo ob napajanju pa moraš še en kratkospojnik prilotat pa zadeva špila kt je treba.

sem odprl in je shock senzor not.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, solorider pravi:

sem odprl in je shock senzor not.

zdej ga pa lahko šokaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

zdej ga pa lahko šokaš :P

Če mi odgovori, da je prižgano, od njega pa nič. Bom moral prositi enga maherja, da mi to pogleda pa, če tudi pade basa in :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, solorider pravi:

Če mi odgovori, da je prižgano, od njega pa nič. Bom moral prositi enga maherja, da mi to pogleda pa, če tudi pade basa in :kava:

šokni ga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, solorider said:

Če mi odgovori, da je prižgano, od njega pa nič. Bom moral prositi enga maherja, da mi to pogleda pa, če tudi pade basa in :kava:

Šokantno!

Daj sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

 kaj ti naj slikam?

ja šok senzor :P

al pa rit :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎13‎.‎4‎.‎2016 at 11:56, KNNMS pravi:

Samo za info:

Shock(vibration) senzor nalotaš, za stalno vklopljeno zadevo ob napajanju pa moraš še en kratkospojnik prilotat pa zadeva špila kt je treba.

Če ga je že prijatelj poslikal... jaz imam tudi to čudo tam prilotano...

:fyou:

20160423_183435.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 4. 2016 at 16:59, solorider pravi:

Če mi odgovori, da je prižgano, od njega pa nič. Bom moral prositi enga maherja, da mi to pogleda pa, če tudi pade basa in :kava:

2 sem imel s senzorji not in sta na shock***** delala, dva pa nista imela noter, pa sta ob vgradnji delovala kot je treba. Da niso kitajci pogruntali "hekanja" in so not "dummy" senzor vgradili. A če potreseš zadevo in držiš gumba da ne migata, a se kaj sliši kroglice v senzorju?

Če boš kaj po primorskem lazil privleči s seboj pa bom en uč noter vrgu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno ratal malo sprobat tole čudo...

Načeloma stvarca dela, zanima pa me koliko je min. čas med dvema shock alarmoma? Se je kdo že kaj igral?

Ker ko sprožim "shock" alarm traja nekaj časa (približno 1-2 min) preden stvar ponovno pošlje sms.

1.jpg

2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, gebre pravi:

Končno ratal malo sprobat tole čudo...

Načeloma stvarca dela, zanima pa me koliko je min. čas med dvema shock alarmoma? Se je kdo že kaj igral?

Ker ko sprožim "shock" alarm traja nekaj časa (približno 1-2 min) preden stvar ponovno pošlje sms.

1.jpg

2.jpg

Če se ne motim, vsake 3 minute

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

cca vsako minuto ... odvisno od število tresljajev

:ninja: 

Bo menda držalo. SOS pošlje vsake 3 minute.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men TK106 pošilja na cca 1 minuto ... lahko probamo, ko se dobimo kje na večerji .... sem ga nekaterim tukaj tudi v živo pokazal ;)

TK102B pa ima menda v navodilih napisano cca 3 minute ... to je pa res :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!