Skoči na vsebino

Bočna prikolica za motocikle


Moto32

Priporočene objave

pred eno uro, mtko pravi:

Če prav razumem fantu ne gre tolk za to prikolico, da bo z njo prevažal tovor al kaj podobnega, ampak želi stransko prikolico,

ki bi jo lahko odpel ali zapel in če že bi peljal še koga v stranski prikolici.

No jaz bi izbral kaj tazga, če že: http://www.kalich.de/html/und-oder.html

se mi zdi zanimivo zato, ker je motor še zmer motor, prikolico pa tudi lahko odpneš in pripneš dokaj hitr.

Je pa res, da nekateri proizvajalci zahtevajo potem predelave na motorju(druge prve vilice, prva feltna, močnejše bremze spredaj...) ampak je spet odvisno od tipa bočne prikolice.

Druga stvar, ki pa je trenutno pr men še totalna tema je pa naša homologacija. To da dobiš nemški ali tuji certifikat ni dvoma, po pravici povem, pa mi ni najbolj jasno kako bi to rešil z našo homologacijo. Zna se zgodit, da bi pršu še zmeraj skoz kot enosledno vozilo al bi se najdu nekdo ki bi ti hotu nardit povsem novo homologacijo kot dvosledno vozilo.

To so samo moji pomisleki, ki bi jih jaz defenitivno prej razčistu preden bi šel v to.

Drugače pa me lahko kontaktiraš, pa mal razložiš tvoje želje pa bom mal povprašat.

Dober razumeš:OK:

Link katerega sem pripel v uvodu teme ima točno tako prikolico ,da ni potreben noben poseg v motor in še tako vpetje ima da je motor gibljiv v leve in desne naklone .

Sem pa že poslal povpraševanje in čakam odgovor ,hvala za ponujeno pomoč ,če bo treba te kontaktiram :)

pred 30 minutami, franc pravi:

7 200€ za prikolico je za moje pojme veliko denarja.

lp

Ampak če si to res želiš .....:P

 

pred 19 minutami, Igi Pop pravi:

Pa še kupca težko najdeš, ko ugotoviš, da ti samo gužvo dela v garaži.

Ne bodi tako črnogled .....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, sunnygirl pravi:

Ženo na zadnji sedež, psa pa v tako prikolico :)

11146556_682392891865511_6830257950539820206_n.jpg

Sam  kar jz Kmeta poznam bi bil taka prikolca več v zraku kot na cesti, verjtno bi tut kak ovinek oplazila po ograji....vsekakor priporočam dodatne stranske ojačitve in elektronsko vzmetenje.:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sunnygirl pravi:

Pa krila da namontira, bo bolj aerodinamično potem v zraku...

Spojlerje si mislila, da prikola ne zgubi podtlaka in s tem oprijema B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

Spojlerje si mislila, da prikola ne zgubi podtlaka in s tem oprijema B)

v tej smeri ja :P .. najbolš da se tist k bo delal prikolo za kmeta loti stvari tako , da najprej naredi en velik spojler in potem zmanjšuje površino spojlerja in dodaja prostor za prikolco do minimalne potrebne površine spojlerja . :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolikor jaz poznam sceno...

.... prikolice uporabljajo kmetje za transport krompirja... silaže... mrve... hlodovine itd...

.... pa še to jih vlečejo s traktorji...

... sej mi je všeč ideja, da bi rad nekaj novega... vendar to ni zate.

Franc in Igi pop imata dobre argumente  zakaj jaz ne bi kupil prikolice... tudi če bi imel denarja na pretek....

Meni se to zdi nevarno.... morda se motim... pa vendar imam pomisleke. Z motorjem si agilen... nevtralno se odziva v zavojih..pri zaviranju...itd..

... tu pa je pripet nek tujek na motor, ki štrli stran od motorja (od tebe) za meter in pol...

25 let že voziš motor... to ti je že vcepljeno v kri....in slej ko prej se boš enkrat spozabil, da imaš na boku prikolico, v njej pa ženo...in jo pustil v kakem kandelabru...ali nasprotivozečem avtu. Sliši se smešno.... pa vendar imam take pomisleke.

Kljuko na avtu imaš... moto prikolica pa košta 400€....placa pa ne zavzame kaj več kot stranska prikolica...

...sori... mogu sm..

;P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pe tut neč ne razumeš :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, sunnygirl pravi:

Ženo na zadnji sedež, psa pa v tako prikolico :)

11146556_682392891865511_6830257950539820206_n.jpg

Zakaj na zadnji sedež? Saj bi šla oba noter, če jih ne futraš preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Zivnorc pravi:

...kolikor jaz poznam sceno...

.... prikolice uporabljajo kmetje za transport krompirja... silaže... mrve... hlodovine itd...

.... pa še to jih vlečejo s traktorji...

... sej mi je všeč ideja, da bi rad nekaj novega... vendar to ni zate.

Franc in Igi pop imata dobre argumente  zakaj jaz ne bi kupil prikolice... tudi če bi imel denarja na pretek....

Meni se to zdi nevarno.... morda se motim... pa vendar imam pomisleke. Z motorjem si agilen... nevtralno se odziva v zavojih..pri zaviranju...itd..

... tu pa je pripet nek tujek na motor, ki štrli stran od motorja (od tebe) za meter in pol...

25 let že voziš motor... to ti je že vcepljeno v kri....in slej ko prej se boš enkrat spozabil, da imaš na boku prikolico, v njej pa ženo...in jo pustil v kakem kandelabru...ali nasprotivozečem avtu. Sliši se smešno.... pa vendar imam take pomisleke.

Kljuko na avtu imaš... moto prikolica pa košta 400€....placa pa ne zavzame kaj več kot stranska prikolica...

...sori... mogu sm..

;P

 

Lepo da te skrbi za mene:winkiss:......

10530838_712376712195655_5718359485426359260_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem se zdi ideja za nakup prikolce zgresena (tud  men)... sam ko bo pa enkt kupu bojo pa vsi sprasval ce jih pele en krog cez ride pa ce se loh slikajo not  :lol1:

Tko da ja ...zna bit zanimu za pogledat sm ne verjamem ce bo dolgo interesantna ta zadeva in se drag pride ta špas zeelo

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Snecer pravi:

Vprašanje, kdo bi se hotel poleg v prikolici z njim peljat :)

 

Ne bit v strahu,tebe najbrž ne bo! :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred mnogimi leti sem v Kapadokiji štopal neko krajšo lokalno destinacijo, skupaj z enim Belgijcem. Ustavil nama je Turčin na bemfu s prikolico. Belgijec je zajahal sedež za voznikom, jaz pa v prikolico. Ene 30km sva se peljala, brez čelade jasno. Občutek je bil fenomenalen. No ja, mogoče malo tudi zaradi fantastične pokrajine...

Kmet, če boš z bajvagnom delal krajše furce tle okrog v smislu "buy a gazoline and ride with me" me kar pripiši na seznam...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

Vprašanje, kdo bi se hotel poleg v prikolici z njim peljat :)

 

.

... če bo dal za kavo ... grem jest zraven ... :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

... če bo dal za kavo ... grem jest zraven ... :)

 

Prjatu...sam tvoji komentarji po izletu bi pa tut bili milorečeno sočni :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jany pravi:

Hahahah to bi rad videl :-D 

A izraz na obrazu Snekice? :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

A izraz na obrazu Snekice? :blush:

Ja pa kolko mesecev psihične rehabilitacije bi imel :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, basbas pravi:


 

:eek:


 

To so že mini podmornice:OK: ,bi prav rad videl še kako drugo moto znamko takole čez reko....:whistle:.:D:D 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!