Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

@DAMI34 - a so kufri iz preventive gor al za vrečke z rezevrnimi šraufi in orodjem :kmet:  Pitam? No, sm pa dons šu na testno s S-1000 XR do Vikija in nazaj. Morm rečt, da impresionira.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Whiskey pravi:

@DAMI34 - a so kufri iz preventive gor al za vrečke z rezevrnimi šraufi in orodjem :kmet:  Pitam? No, sm pa dons šu na testno s S-1000 XR do Vikija in nazaj. Morm rečt, da impresionira.

Si gledal da ne boš spet kakšne koze srečal :PPitam?

Brez slik ne velja nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Si gledal da ne boš spet kakšne koze srečal :PPitam?

Brez slik ne velja nič :)

Ne boš verjel ... prav imaš! Dobra intuicija. Ko sem se vozil nekje od Divače pa vse do Kozine sem imel oči na pecljih in gledal kot sokol, da mi kaj ne skoči pred balanco. Žal sem bil časovno limitiran in se nisem nič ustavljal, tako da tudi slik ni nobenih.

Motor je res lahkoten za vozit, tako da so občutki vs. GSA čist drugačni. Sem dol grede vozil praktično počasneje kot z X-Challenge. Nazaj sem ga malo stisnil. Leti kot raketa. Kot kaže se bo kmalu pridružil kolekciji v moji garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Whiskey pravi:

@DAMI34 - a so kufri iz preventive gor al za vrečke z rezevrnimi šraufi in orodjem :kmet:  Pitam? No, sm pa dons šu na testno s S-1000 XR do Vikija in nazaj. Morm rečt, da impresionira.

Kufri so peljali pivo...doktorjem se je potrebno občasno tudi zahvaliti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

Kufri so peljali pivo...doktorjem se je potrebno občasno tudi zahvaliti :P

Ja, pa ti je protikorupcijska komisija odobrila dostavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš nič razlagat. Ti se sam čimprej pocajti. Pol pa enkrat Jadranko odradiramo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

IMG_20160420_141005.jpg

Dami, me zanima informativno ali je na tej sliki ta most, kjer se iz Solkana pride v Dobrovo in Neblo?
Uff ... če je to to, se tukaj gor nisem peljal sigurno enih 15let ... nazadnje,ko sem imel dostavo v vas Neblo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DL650 pravi:

Dami, me zanima informativno ali je na tej sliki ta most, kjer se iz Solkana pride v Dobrovo in Neblo?
Uff ... če je to to, se tukaj gor nisem peljal sigurno enih 15let ... nazadnje,ko sem imel dostavo v vas Neblo.

ja, še bolje je pa če greš dol do picerije Žogica, skoz njo, pa še 100m naprej, prideš lepo pod most. Tam je en krasen1781261_632327683503454_683928635_o.jpg plato za fantastične slike nardit.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ja, še bolje je pa če greš dol do picerije Žogica, skoz njo, pa še 100m naprej, prideš lepo pod most. Tam je en krasen1781261_632327683503454_683928635_o.jpg plato za fantastične slike nardit.

 

WaW, svetovna fotografija! Ful dobro si jo porihtal s tem, ko si jo postaral. Jaz se prav tako rad igram z temi filtri in obdelovanjem. Bom si zapomnil tvoj nasvet in če bo me pot vodila recimo od NG - Tolmin - Kobarid se ziher ustavim pri tem mostu. Hvala za namig. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

ja, še bolje je pa če greš dol do picerije Žogica, skoz njo, pa še 100m naprej, prideš lepo pod most. Tam je en krasen plato za fantastične slike nardit.

Žogica, ja tje pa še nisem jedel slabo. Mal je s poti, slike ob narasli Soči pa so tud s parkinga lepe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

Žena je odobrila...ona že ve.

doktor je pa čist en tretji, ki je me ni zdravil, je pa pomagal, da so mal bolj resno vzeli zadeve, pa prišli problemom do dna.

Šele zdle mi je potegnl. Tud mi smo mel tretjega, sm že pozabu, drugega?, v Maroku 2012. Sam ta ni bil od neke skupne koristi.

Lej, za poškodbe in vse ostalo, samo da je UFB. Mene še zmeri vsako noč pajtla v rami in komolcu. Spanca ni. Sm se pa neki navadu. Če moto pade na levo, jest se pa zvalam v desno, preživim. Neki temu podobnga.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!