Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

Če bi bil divjak bi jo sigurno zbil :P

Dejansko je "čakala" izza dreva pa ob najbolj smotanem momentu se pognala na cesto. 

Držal sem se kulturnih ~60km/h in sem prepričan, da bi se drugače končalo, če bi se pognal po tem klancu navzdol. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, 5413lvl3145 pravi:

Če bi bil divjak bi jo sigurno zbil :P

Dejansko je "čakala" izza dreva pa ob najbolj smotanem momentu se pognala na cesto. 

Držal sem se kulturnih ~60km/h in sem prepričan, da bi se drugače končalo, če bi se pognal po tem klancu navzdol. :ninja:

Potem je sploh nebi videl :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, menih said:

malo okoli   vasi pa  je  že dovolj za veselje

Dober video! jaz z Versysom se tudi po takih potkah klatim :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Ćale pravi:

Kako je rit zdržala na tej trdi klopci 555km? Mene čaka neki podobnga čez slab mesec in sm že nasikan :D

Ja rit je bolela, kaj pa če druzga. Ni pa dejavnik, ki bi me ustavil, da bi naredil še sto extra. Ne morem pa primerjat z drugimi zici, na drugih motorjih, ker ne vem, nimam izkušenj. Bolj je bil problem glavobol, ki pa je pomoje nastal zaradi premajhne čelade. Prva, ki sem jo imel je bila malo prevelika, druga je malo pretesna. Upam, da gre v tretje rado. Samo tokrat jo bom res nosil v štacuni vsaj pol ure. Sem že off topic...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu novih 280km... Vtis samo eden, mal razocarajoc :twak::mad:, POLOVICA motoristov ne odzdravlja!! Ne vem, vcas smo se bolj veselo pozdravljal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Ervin93 pravi:

LJ-PO-KP-Umag in nazaj prot LJ.

20160416_131031.jpg

si se ti vozil okoli 14h po vikiju?kako gume ?;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, Slow said:

 

Pozdravil sem vecino, ce mi je le ratalo in od vecine tudi dobil pozdrav. Nekajkrat sem se tudi "zmotil" in pozdravil kaksnega maxi skuterista. Je to velik greh? :blush:

 

20160411_192910.jpg

Tud ce sem pes, vedno pozdravljam starejse obcane.  Upam, da to ni greh, ker niso skuteristi in bog ne daj motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!