Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 4 minutami, RobiRoberto pravi:

Ker sem imel tokrat s sabo tudi "satelitsko navigacijo na papirju" :OK: , nisem zgrešil načrtovane poti nikjer. Makadama sploh nisem pričakoval, toliko kakor ga je bilo, pa tudi slučajno ne, tako da sedaj resnično dvomim, da sem to pot že kdaj prevozil celotno ??? Slik je veeeliko = ne morem da ne bi ... :blush:

PL.JPG

 

Malo si šel po bližnjici iz Čepovana do Postaje, namesto v Lokovec, Kal nad Kanalom, Kanalski Lom, Tolminski lom, Most na Soči?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Malo si šel po bližnjici iz Čepovana do Postaje, namesto v Lokovec, Kal nad Kanalom, Kanalski Lom, Tolminski lom, Most na Soči?

V Kalu nad Kanalom sem že bil nekoč z nasprotne smeri, ker je od tam moja soseda, vendar ga danes nisem videl, ker očitno ni bilo nikjer smerokaza proti njemu ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Slow pravi:

A to si naredil v enem dnevu?

Ja. Štartal okol 10ih končal nekaj čez 19-to.  S tem da sem v Kamniku pri Mami spil kavo pojedel kosilo, eno kavo v kobaridu, vmes še nekaj vode da ne dihidriram in da potem ne boli glava, na trojanah pa eno veliko kremšnito da sem zdržal do doma. 

Fajn se je po hribih vozit :) Na kolovratu dušilec ven iz izpuha pol pa poka po celih hribih :) treba mal ovce pa volke zbudit....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Slow pravi:

20160422_185941.jpg20160422_185957.jpg:)

 

20160422_220706.jpg

 

.

.... stari, všeč mi je tvoj posnetek ... :P

... predvsem pevski vložek ... :D

.... pravi virtuoz ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 4. 2016 at 8:47, jskrablin pravi:

V petek je bil dan za MX. Moj prvi obisk proge na Brniku... in temu primerno je šlo 'bolj na easy' kot je komentiral en gledalec, s katerim sem čvekal med odmori. Okoli proge se še nisem odločil, tisti skoki so precej za prebavit za začetnika (vsega skupaj imam ~ 20 - 25 ur offroad izkušenj), ovinki pa bi v kolikor za njimi ne bi čepeli skoki, šli bistveno hitreje (peglanje osnovne tehnike na Rabu se zelo pozna). Nasvet upravitelja proge - "lepo počasi, nima se smisla zaganjat in polomit na kakem skoku, sezona je dolga." Sem z veseljem upoševal nasvet.

V nekaj obrokih se je nabralo za 1 uro vožnje, več kot 4 - 5 krogov naenkrat ne gre, ker mi zateguje roke na polno. Se bo treba manj oklepati krmila. Vsaj en del gre po daljši ravnini takoj za lepo bando, v "luknjo" za hosto, skok vmes je minimalen - tam pa se je dalo stistnit v 3. do amena (bi šla tud 4., sam rajši kdaj drugič)... čisto snet je ta 2T stroj ko se zavrti :OK: Pa ker je en dan prej deževalo, je bilo v "luknji" blatno, pa ena konkretna luža čez progo. Ker greš skoz blato v drugo smer kot skoz vodo, je bil levi škorenj komplet blaten, desni pa komplet opran :lol1:Doma pa pol pranje mopeda, sebe, opreme... sam s krivine resonance je šla vsaj kaka kila blata :D


IMG_20160415_181311.jpg

 

Lahko prosim poveš kakšen je "protokol" na Brniku.

Komu se javiš, se moraš kje vpisat, cena/uro, etc...

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Gaunar Jokl pravi:

Lahko prosim poveš kakšen je "protokol" na Brniku.

Komu se javiš, se moraš kje vpisat, cena/uro, etc...

Tnx

Najlazje je, da spremljas fb skupino: motocross proga brnik. Tam dobis vse informacije, kdaj je proga odprta. Cena je 15€/obisk, za dekleta zastonj.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!