Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Vrjamem da bo prijatelj odgovoril nežno na tvoj post ,sploh ne boš vedel ko ga boš bral da ti ga je v rit porinil :lol1:.....takšen je , jz ga mam rad :)

Torej, se je na sliki pripravljal na rektalni pregled? Kdo je te bil prvi? :lol1::P
Še dobro, da si povedal, mu ne bo uspelo, ker se ga bom na velikooo ognil. :ras:

 

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DL650 pravi:

Torej, se je na sliki pripravljal na rektalni pregled? Kdo je te bil prvi? :lol1::P
Še dobro, da si povedal, mu ne bo uspelo, ker se ga bom na velikooo ognil. :ras:

 

Preberi še enkrat moj post :cool: se ti zdi ,da sva na sliki kaj brala .....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DL650 pravi:

@Fazer03

@Kmet2 hehe, tam na sliki eden sredinca v zrak drži, mar ne? A je hotel pokazat, da s tem seksa? :slap::P

.

... ja ... najrajš fantke ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Scarabeo 500 pravi:

V treh dneh polno lepih vtisov - neverjetnih. A žal tudi eden slab. Motor je bil parkiran pred trgovino, a nisem bil kupec.

Morda kdo ve, kako bi sčistil brez posledic? Napisano je z alkoholnim flomastrom.

Scarabeo

V kateri sosednji državi so izpadli takšni prasci? Glede na avto pred teboj ... Italija?
Mislim halo, lahko bi ti s selotejpom listek prilepil na sprednjo šipo ne pa z alkoholnim flumastrom. Mislim, ne moreš verjet.

Glede čiščenja: jaz bi poiskusil z petrolejem. Dejstvo je, če ne bo šlo, boš itak moral zamenjat šipco.
Jaz s tem čistim začito za verigo, ki je iz plastike in plastični del z katerim je zaščiten sprednji zobčenik. Tako, da probal previdno z kakšno vato in petrolejem. Javi, kako boš rešil.

blank_v.jpg

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

pivski bratje si rečemo tako:

Klin se s klinom zbija.

...alkohol z alkoholom...

Doma imaš sigurno 96% alkohol...pa očisti.

...boh ne dej pa kaka druga topila ala Nitro, aceton.....

 

poišči kak Bauhaus.... za euro-dva dobiš alkohol.......lekarna je precej dražja

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel norc, bog ne daj, kakšno topilo, ker potem bo šajba postala bela-mat.
Petrolej, ki sem ti ga omenil je ta, za petrolejke (svetilni petrolej). Ni agresiven, počisti pa vse mogoče, morda tudi alko flomaster.

P.S.
Da bi se totemu taca posušila!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Pustimo državo kje se je to zgodilo, da ne bo meddržavnega spora. Butli so povsod. Bom šel v lekarno, ker daleč okoli ni nič. Tudi sam sem razmišljal o Alkoholu. Če ne po šipi, pa po grlu :D. Sem na dopustu, zato nimam dostopa do nekaterih reči.

Če ne bo šlo z dragim alkoholom, ga bom pa spil, mamiku mu, da ga ne kupim brezveze :lol1:.

Začelo se je izležavanje. Vsem na forumu lep pozdrav in hvala.

Scarabeo

Lahko očistiš tudi s katerim aromatičnim destilatom, (po domače žganjem)  ki ga kupiš v trgovini.

Malo dalj brišeš, ampak če malo prej ga degustiraš, bo šlo lažje.

 

 

P.S. dragi lekarniški alkohol raje ne pij, zadane s prve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Pustimo državo kje se je to zgodilo, da ne bo meddržavnega spora. Butli so povsod. Bom šel v lekarno, ker daleč okoli ni nič. Tudi sam sem razmišljal o Alkoholu. Če ne po šipi, pa po grlu :D. Sem na dopustu, zato nimam dostopa do nekaterih reči.

Če ne bo šlo z dragim alkoholom, ga bom pa spil, mamiku mu, da ga ne kupim brezveze :lol1:.

Začelo se je izležavanje. Vsem na forumu lep pozdrav in hvala.

Scarabeo

Aceton . . . verjetno ga ima tvoja doma za nohte 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

Aceton . . . verjetno ga ima tvoja doma za nohte 

...pa da za vedno ostane napis

NO PARKING .... sicer belo-mlečne barve....v opomin za naslednjič, kje boš parkiral...   :P

.... samo čez črto ne smeš it, ko brišeš, da ne bo cela šipa zmazana...   :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Aceton . . . verjetno ga ima tvoja doma za nohte 

Aceton mi je naredil lep mat madeš na vetrobranski šipi po čiščenju ostankov lepila od vinjete.....ne priporočam ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Pustimo državo kje se je to zgodilo, da ne bo meddržavnega spora. Butli so povsod. Bom šel v lekarno, ker daleč okoli ni nič. Tudi sam sem razmišljal o Alkoholu. Če ne po šipi, pa po grlu :D. Sem na dopustu, zato nimam dostopa do nekaterih reči.

Če ne bo šlo z dragim alkoholom, ga bom pa spil, mamiku mu, da ga ne kupim brezveze :lol1:.

Začelo se je izležavanje. Vsem na forumu lep pozdrav in hvala.

Scarabeo

Da sem ti bližje doma, bi ti prpelo petrolej, da zadevo sprobaš. saj ni nek strošek (4€), ampak zakaj bi kupoval recimo 1l brez veze, če ga ne rabiš.

Pazi, da od izležavanja ne dobiš dekubitus. Naj te žena malo "obrača". Ajde, uživaj! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Aceton mi je naredil lep mat madeš na vetrobranski šipi po čiščenju ostankov lepila od vinjete.....ne priporočam ..

 

Aceton je zelo močno topilo, topi večino lakov, barv in lazur.

Pred uporabo raznih topil vedno najprej preizkusimo reakcijo na podlago tako, da na robu, tam, kjer se ne bi videla poškodba, opravimo "testno čiščenje". Če po kaki minuti ni reakcije podlage, lahko očistimo površino s topliom.

White spirit je bolj uporabno topilo-čistilo, je bolj prijazen do podlag.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kaldu pravi:

 

Aceton je zelo močno topilo, topi večino lakov, barv in lazur.

Pred uporabo raznih topil vedno najprej preizkusimo reakcijo na podlago tako, da na robu, tam, kjer se ne bi videla poškodba, opravimo "testno čiščenje". Če po kaki minuti ni reakcije podlage, lahko očistimo površino s topliom.

White spirit je bolj uporabno topilo-čistilo, je bolj prijazen do podlag.

 

 

Alkohol reši njegovo težavo pika..........dobiš ga kjerkoli in vrjemi da ne rabiš delat nobenih testov in komplicirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Scarabeo 500 said:

V treh dneh polno lepih vtisov - neverjetnih. A žal tudi eden slab. Motor je bil parkiran pred trgovino, a nisem bil kupec.

Morda kdo ve, kako bi sčistil brez posledic? Napisano je z alkoholnim flomastrom.

P8020357.JPG

Scarabeo

Izopropanol, šnops krakoli alkoholenga, stelex. Vse bo ok in 5 sek dela. Buhnedej acetona!!! razen če želiš mat šipo.

Vsaka kemikalja je za nekaj. Izopropanol v kombinaciji z vodo 50/50 je super čistilo za steklo.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na dopustu. Nimam - poslje ševe:D. Za alkohol pa vem, kje se dobi:D. Razmišljam, da bi napis pustil, dokler sem tu, da ne fašem še enega. :lol1:- za predujem.

Aceton - pusti mat šipo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Sem na dopustu. Nimam - poslje ševe:D. Za alkohol pa vem, kje se dobi:D. Razmišljam, da bi napis pustil, dokler sem tu, da ne fašem še enega. :lol1:- za predujem.

Aceton - pusti mat šipo. 

Ne vem, če bo pametno to dalj časa pustiti ... doma imamo tablo na katero si pišemo določena sporočila in če jo obrišeš takoj, gre tuš lepo obrisati, če pa pustiš tuš nekaj časa gor pa se zažere v tablo in ne gre več dol ... upam, da se to tebi ne zgodi ... :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal velik predlogov ... res ...

Uporabi  C2H5OH - šipa bo lepa in čista ter nič matirana :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, boych pravi:

Ne vem, če bo pametno to dalj časa pustiti ... doma imamo tablo na katero si pišemo določena sporočila in če jo obrišeš takoj, gre tuš lepo obrisati, če pa pustiš tuš nekaj časa gor pa se zažere v tablo in ne gre več dol ... upam, da se to tebi ne zgodi ... :(

Že letim :D, poročam.

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Sem se odločil za alkohol, to je bilo najlažje.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, boych pravi:

Ne vem, če bo pametno to dalj časa pustiti ... doma imamo tablo na katero si pišemo določena sporočila in če jo obrišeš takoj, gre tuš lepo obrisati, če pa pustiš tuš nekaj časa gor pa se zažere v tablo in ne gre več dol ... upam, da se to tebi ne zgodi ... :(

Res je, kar si napisal. Najbolje takoj dol zbrisat....

..... doma pa takoj narediti tisto, kar ti je naročila žena....pa bo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!