Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, sunnygirl said:

Opremljen...ali našemljen?

Haha,  ti?  Ne všeč so mi bile rdeči dodatki, sploh uteži na krmilu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, skalar36 pravi:

Malica pa bolj dietna. Poletje prihaja...

20160523_103450_HDR.jpg

Mater ej, glede na malico, moraš bit pa prokleto suh! No, če še pa nisi, potem boš pa ziher postal, če boš jedel ta stiropor. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DL650 pravi:

Mater ej, glede na malico, moraš bit pa prokleto suh! No, če še pa nisi, potem boš pa ziher postal, če boš jedel ta stiropor. :P

Mogoče je z ženo zamenju malico, oziroma je ona zamenjala... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je žena pripravila za malico, pol sm pa sliku, kao da sm jedu. V resnici sem se pa pri vikiju z hambijem basu...sam ne povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi revež! No sej pol si se znajdu. Naslednjič pa povej ko se boš šel vozit, mava lahko skupi malco (boš kruh jedu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pa baso)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

 Na ridah pa ena punca, ki je zelo dobro peljala svojega črnega Kawasakija Er6f. Pa še lepo je bil opremljen. Katera od tle?

Uh, si pa nanizal komplimente. Zgleda, da je omenjena rajderka tako hitro mimo odpeljala, da si spregledal njen stas in opremo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sunnygirl pravi:

Ne, nism bla jst. Moj je biu samo našemljen... :blush:

Eh, spregledala da si se danes vozu, ne za vikend...

Sem te pa jaz videl za vikend. Res je bil našem..., pardon, naložen. :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, izibajker said:

Uh, si pa nanizal komplimente. Zgleda, da je omenjena rajderka tako hitro mimo odpeljala, da si spregledal njen stas in opremo....

Sva se skupaj peljala do Vrhnike. Črn kombinezon, suha malo manjša. Evo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, skalar36 pravi:

Sva se skupaj peljala do Vrhnike. Črn kombinezon, suha malo manjša. Evo!

mislim, da je bla to moja malenkost.. na ridah si lezal na klopi? js sm se sam ustavla, da preverim vreme na tulifonu, ki je zablokiral.. kako prirocno :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DL650 pravi:

Zdaj vidim, da je res ta tvoja nesreča slabo vplivala na tebe. Zadnji stadij, da javno moškega vabiš k sebi, da bosta delala ftise. Saj si niti predstavljat nočem, bljak.

Saj vem, da boš zdaj spet najdel nek izgovor, ampak ne si zatiskat oči. 

Priznanje je prvi korak ozdravljenja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, skategrizzly pravi:

Pa še moja nedeljska vožnja.

Ura na Aprilii je kazala 8:10, ko sem se odpravil od doma. Prvo sem ga pihnil do stolpa Vinarium, kot prejšnji vikend, le da mi tokrat ni bilo potrebno piti čaja, saj je bilo prijetno toplo. Nastali sta prvi dve sliki :photo:

WP_20160522_001.jpg

WP_20160522_09_13_37_Pro.jpg

Po kratkem, prijetnem martinčkanju v Lendavskih goricah, sem se po povratku v mesto odločil, da bom odpeljal že tradicionalno turo po Goričkem, ki mi je osebno najbolj pri srcu. Prijetna pokrajina, z nekaj več griči in in lepimi ovinki kot v domači Prlekiji, prazne ceste, neskončna polja, bujni gozdovi. Ni lepše in bolj sproščujoče kombinacije. Ahh, prav fajn je biti spet tukaj, še posebej ob takem vremenu.

Moj skrivni kotiček nekje med Goričkimi "šumami" in "goricami" :)

WP_20160522_10_01_26_Pro.jpg

WP_20160522_10_01_42_Pro.jpg

Na istem mestu sem imel še kratek photo session z motorjem :D

WP_20160522_10_09_15_Pro.jpg

WP_20160522_10_09_57_Pro – kopija.jpg

Patetičen poskus ene malo bolj umetniške fotografije :whistle:

WP_20160522_10_11_30_Pro.jpg

Po kratki pavzi sem nadaljeval do Hodoša, Martjancev, Kuzme in se ustavil še na Ledavskem jezeru, kjer je bila moja zadnja postojanka. Kljub temu da sem si želel samote, je bilo vseeno prijetno spremljati ljudi, ki obožujejo svoj hobi ravno tako, kot jaz svojega. 

WP_20160522_11_11_30_Pro.jpg

WP_20160522_11_11_35_Pro.jpg

WP_20160522_11_17_06_Pro.jpg

Do 12:15 se je nabralo 175 km, Italijan je postal žejen, jaz pa lačen. Na srečo sem še pravi čas ujel kosilo. Čista zmaga in polno vtisov :OK:

Oni skrivni kotiček je nad Moravcami 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Bina Bana pravi:

mislim, da je bla to moja malenkost.. na ridah si lezal na klopi? js sm se sam ustavla, da preverim vreme na tulifonu, ki je zablokiral.. kako prirocno :D 

 

pred 7 urami, skalar36 pravi:

Sva se skupaj peljala do Vrhnike. Črn kombinezon, suha malo manjša. Evo!

Tale profil bo bolj prav ;) hehehehe Neki je zablokiral prejle..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

19 minutes ago, BinaBana said:

 

Tale profil bo bolj prav ;) hehehehe Neki je zablokiral prejle..

No evo pa sem te našel ;). Ja jz sem se ulegel na klopci. Sem tudi preveril vreme. Lepo si peljala-suvereno. Tam na Grčarevcu mislim , da naju ni slikal-upam? Bi nadaljeval s tabo v smeri Lj-pa mi vožnja od Vrhnike naprej gre že pošteno na :SS

Naslednjič te povabim na sladoled na Vrhniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

 

No evo pa sem te našel ;). Ja jz sem se ulegel na klopci. Sem tudi preveril vreme. Lepo si peljala-suvereno. Tam na Grčarevcu mislim , da naju ni slikal-upam? Bi nadaljeval s tabo v smeri Lj-pa mi vožnja od Vrhnike naprej gre že pošteno na :SS

Naslednjič te povabim na sladoled na Vrhniki...

am, a je bil se kje radar?? razen un v gracarevcu? ker ta naju zagotovo ni pofockal.. sm peljala 50 :D vem, da tam stojijo.. ;)

sej tam sm nadaljevala samo zato, ker sm bla zmenjena pr paviljonu.. drugac sam AC pa domov. je pa una cesta tut lepa- cez horjul pa na brezovici prides ven, al pa v rozni :D

zmenjeno ;)

 

srecno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga tam prvič videl. Mislim, da jih drugje ni bilo. (ko sva se "peljala skupaj") Mislim pa, oziroma vem, da bom moral podpisati eno modro pismo poštarju v kratkem. A jebiga, sem moral uničit dunlopke do konca!

Jaz grem tam na Suhi dol-lučine, potem pa čez poljansko dolino domov-največkrat. Ali pa v Dobrovo, pa na Katarino. Ali Polhov gradec in potem na Črni vrh. Možnosti je ogromno...

Evo v četrtek grem preizkušat nove Mitaske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucine so zakon, ceprav so mi vsec vse tele opcije. No ce se bo kdo vozil Horjul - Lj ali pa ceu Dobrovo. So tud pogosto na prezi radarji.

Malo off. Sem slisal zgodbo, ko je imelo vrhnisko redarstvo se rdecega cliota, da so neki fantje na dobrovi cakali redarja da je sel na malico, ko je parkiral in pripravil radar v tem cliotu. Nato so ga eni spremljali in ga kontrolirali, drugi so pa pobral dol tablice in dali na drug rdec clio tablice od redarjev in se nato nekajkrat cez omejitev peljali mimo :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!