Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

@Nearrain - lepa fotka s prioriteto cajta. Ne zna tega vsak na MS :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Severozahodni cosak Zlovenije v danasnji izdaji . . .

 

za sedmimi gorami . . .

Loška Koritnica :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, UnionJack pravi:

ne samo numizmatika, tud odkrivanje biotopov je vajna vrlina! :) 

drgac pa se mi zdi da skalar s tem mopedom bistveno bols pele, nijelitako?

....js pa od komna nekam med trojezične taljanske jebe, komi sm vn prlezu... pol pa aplikacija DEŽ pove da bi šlo čez rakitno, pa ni šlo, pa nazaj, na ban, cel kup neskoordiniranih nas je blo v smislu kje kako kam da bo čim man mokro in za pucat....

 

fotka v stilu 'roberto on the road' :) 

Trikrat sem te srečal, prvič v Postojni, pol na Rakeku in nato še v Cerknici, ko ste družno bežal pred nevihto. Sam jest ne motoriram ampak sem bil s kombijem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Whiskey pravi:

@Nearrain - lepa fotka s prioriteto cajta. Ne zna tega vsak na MS :-)

....cajta ima vsak dost...samo vzeti si ga je treba....in postaviti prioritete.

:P

...pa seveda moraš biti malo lovca: imeti mirno roko, ko streljaš in razvit občutek za sledenje...

:P

 

:lol1:

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tole temo izrabil :).

Mi lahko kdo, ce je tam ze kaj vozil, pove ali je kaksna kulturna in lepa cestna povezava med Gorenjo vasjo in Železniki direktno cez hribe ali doline oz bolj neposredno kot okoli rit v zep, cez Š.Loko. 

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A seveda je, čez smučišče Stari Vrh odcep v Poljanah pri Šk. Loki. Asfalt skoz zdej če je pa "kulturna in lepa" boš pa glede na kriterije sam ocenil. Razgledi so pa lepi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, drmr69 pravi:

A seveda je, čez smučišče Stari Vrh odcep v Poljanah pri Šk. Loki. Asfalt skoz zdej če je pa "kulturna in lepa" boš pa glede na kriterije sam ocenil. Razgledi so pa lepi.

Točno, se sploh nisem spomnil, pa še kar nekajkrat sem v mlajših letih šel smučat na STC SV po tej poti. Moram priti do Lesc, potem grem čez Jamnik. AC bi se v velikem loku izognil. Hvala ;)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, gradbenik said:

Bom kar tole temo izrabil :).

Mi lahko kdo, ce je tam ze kaj vozil, pove ali je kaksna kulturna in lepa cestna povezava med Gorenjo vasjo in Železniki direktno cez hribe ali doline oz bolj neposredno kot okoli rit v zep, cez Š.Loko. 

Hvala ;)

Lahko greš do Hotavelj,( cca 3km) potem pa v Hotavljah desno za smučišče Cerkno. Na Tuškovem griču lahko greš desno mimo hotela Cerkno proti Davči-Železnikom je nov asfalt, zelo lepa cesta. Je pa včasih malo peska. Če pa hočeš "okoli riti v varžet" greš pa na Tuškovem griču po zgornji poti proti Poreznu in greš skozi vas Davča, prideš pa ven na Žagi-med Železniki in Petrovim brdom. Če maš pa enduro motor, ali ti ni škoda tvojega po lepem makedamu, se pa na počivalu-parkirišča smučišča Cerkno držiš desno in greš do vrha smučišča Cerkno-lepi razgledi. Če te zanimajo kakšne lepe enduro panoramske vožnje, mi piši na ZS, ti napišem točno pot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm te klicu k sm sel nazaj ce te je treba iz grabna potegnt pa nc,vidu ene dva na avtovleki nalozena,lepo so se kotalil.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, tonystx pravi:

Joooooooj, kaj sm vam fouš

Sma že 2. Ta vikend nič jadranke, plus tega pa me prehlad malo daje, tako, da fprašanje, če se bom spravil sploh na motor.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

Jaz sem tut bil na jadranki. Evo vtisi:

Ko sem zjutraj štartal, je bila še gosta megla in mraz. Občutek ni bil ravno prijeten, ampak kar se mora se mora.  Vijugal sem in vijugal in kar na enkrat sem se umikal, uporabil vse svoje znanje dobre vožnje, CBS,ABS, ESP, CPP, USB, in nekako se izmotal iz obroča lepotic in za las zgrešil, čeprav me je zadnja oplazila  s svoim pogledom.

Vidno pretresen sem nadaljeval po zaviti cesti, dokler nisem prispel do Jadranke.

Očaran nad razgledi ( balkoni ), sem opazil lepo črno kavo, prav neskončno dolga se mi je zdela, ker jo je natakarca pustila predolgo teči a sem si jovseeno privoščil, malce objestno, malce počas - nato pa sem jo na hitro odcepal.

Bližal se je večer, jaz pa utrujen iskal prenočišče. Povprašal sem malce lokalno prebivalstvo, in kmalu se je našel starejši guspod s klobukom, ki me je prijazno napotil v penzion pri "zeleni oazi".

Sicer postrežba ni ne vem kaj, ampak postelja je pa udobna, ter razgledi vrhunski.

Celo noč me je uspavala prijetna lokalna glasba, jaz pa sem imel za danes dovolj dolgih, črnih....

Brigite se zase, voste mi srečno, Dami ma vas rat :P

MAtr, tolk zanimivga branja pa že dolgo ne, vauuuuuuuuuuuuuuu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!