Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

9 minutes ago, Dark said:

Še nekaj današnjih motorističnih vtisov:  V Novemgradu me zbudi močno deževje, ki je zajelo zjutraj Istro in mi pokvarilo popoldansko vrnitev domov. Ko dež preneha, se odpravim iz Novegagrada, Buzeta (mokra cesta), Črnega Kala, Postojne, Kačjih rid, Cerknice, Rakitne v Ljubljano. V Ljubljani pa na avtocesto, saj je nebo v ozadju napovedovalo močno deževje. Na bencinski črpalki v Lukovici vreme preverim še satelitski karti padavin (vreme.arso) in se oblečem v dežni kombinezon. Močno dežuje do Celja, zato pot nadaljujem pa avtocesti kar do Maribora, ki se koplje v soncu. Zato na sončnem Lentu kar nekaj začudenih pogledov na motorista v dežni obleki... Kljub muhastemu vremenu - lep motoristični vikend - in v krogu družine ogled posnetka današnje dirke Moto GP...

20160605_142613.jpg

20160605_151125.jpg

20160605_161409.jpg

20160605_164428.jpg

Pomoje so se čudli od kdaj imajo cestarji motorje za službena vozila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, semz pravi:

Zdravo,

Včeraj sem šel iz Kranja, čez Tuhinsko dolino in Prebold na Marijo reko. Cesta je kar lepa posebno iz  te smeri. Druga stran, ko se spuščaš proti Trbovljam pa me je malo razočarala.

SxeYXrkZmfOCAOutezTvrUZSud9qby6LgFmRK7d5

Potem sem šel, čez Zagorje ob Savi proti Izlakam.

0s9YpbLmkwxKqikLXxUGnmpD_n7L_elNcfYwDaam

V Izlakah sem zavil proti Moravčam in Domžalam. Nato sem moral obrniti proti domu, ker me je že čas preganjal. Dobrih 180 km.

 

Povsem isto turo (moj start je 1,5 km od centra Bleda) sem včeraj naredil tudi jaz. Izvedba je bila zgodnje popoldanska.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, semz pravi:

Zdravo,

Včeraj sem šel iz Kranja, čez Tuhinsko dolino in Prebold na Marijo reko. Cesta je kar lepa posebno iz  te smeri. Druga stran, ko se spuščaš proti Trbovljam pa me je malo razočarala.

SxeYXrkZmfOCAOutezTvrUZSud9qby6LgFmRK7d5

Kako to misliš, da te je razočarala? Kaj konkretnega je bilo, kar ni izpolnilo tvojih pričakovanj? Zahtevni ovinki, kvaliteta asfaltnega nanosa, gostinska ponudba, razgledne točke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, semz pravi:

Zdravo,

Včeraj sem šel iz Kranja, čez Tuhinsko dolino in Prebold na Marijo reko. Cesta je kar lepa posebno iz  te smeri. Druga stran, ko se spuščaš proti Trbovljam pa me je malo razočarala.

SxeYXrkZmfOCAOutezTvrUZSud9qby6LgFmRK7d5

Potem sem šel, čez Zagorje ob Savi proti Izlakam.

0s9YpbLmkwxKqikLXxUGnmpD_n7L_elNcfYwDaam

V Izlakah sem zavil proti Moravčam in Domžalam. Nato sem moral obrniti proti domu, ker me je že čas preganjal. Dobrih 180 km.

 

Danes pa iz Kranja proti Ljubljani, čez Rakitno v Cerknico. Tam nekje sem zavil proti Gornjem jezeru. Nato je bila dilema ali obrniti proti hrvaški ali ostati pri nas. Na koncu sem se odločil, da ostanem pri nas in zavil proti Bloški polici. In zavil proti Bloškem jezeru, kjer sem imel pavzo. w6QTJ2_v4VzOy74xMkg9CD-TYmUvNX0JyLPmMqnj

Še Medo mi je pomagal ribe lovit, pa žal nisva imela sreče. Jaz sem pozabil palico doma, Medotu pa niso prijemale.

Odšel proti Ribnici in Kočevju. Vmes sem zavil proti Osilnici. zGOw-zHk7d4twK-NBYsRUqT6Sk4WgKY08LwR64WBJ4oswrIh0OsioITqoCttouC9I1-D61KAi5gW_ckZ  

Želel sem preveriti, kje bi se lahko poleti prišel ohladit. Pa žal tega nebo mogoče :mad:

pdfGBPavotbNnc2cmp4104gny1o0E21vETJpJ0N-Otp1n6FiAcKzpROtVpy5XV-vD88lTJMQktoKXI47

Ker je povsod ta žičnata ograja in ne prideš zraven. :twak:Na nekaj odsekih je kakšna luknja.

Nato sem ob Kolpi odšel pri Kočevju. Nekje pred Kočevjem sem zavil proti Črnomlju, sredi poti proti Koprivniku. Nekaj km lepa cesta nova nato pa kar nekaj km makedam. Vendar je bil vsaj utrjen in brez večjih lukenj. Tako, da se je dalo dokaj normalno peljati. Ven sem prišel nekje pred Črnomljem. Iz Črnomlja sem nadaljeval proti Dolenjskim Toplicam in Žuženberku. Iz Črnomlja ven me je prehitela skupina sedmih avstrijskih BMW-jašev. Če se prav spomnim sem jih nekaj dni nazaj srečal na počivališču v Lukovici. 

Vmes me je nekajkrat dobila kakšna ploha. Ravno prav, da sem ščistil vizir od čelade. Ker je iz Žužemberka proti Ivančni Gorici začelo kar lepo padat, sem v Ivančni Gorici zavil na avtocesto proti Ljubljani in domu. 

Nabralo se je odličnih 380 km.

LP Uroš

Ali samo meni ne pokaže slik, ali ima še kdo enak problem? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut !   .... pokaže :P ... eno:blush:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Men tut !   .... pokaže :P

.

... men tud ... včasih ... :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pik1 pravi:

.

... men tud ... včasih ... :kva2: 

sj včasih se tut Marija prkaže :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, izibajker pravi:

Kako to misliš, da te je razočarala? Kaj konkretnega je bilo, kar ni izpolnilo tvojih pričakovanj? Zahtevni ovinki, kvaliteta asfaltnega nanosa, gostinska ponudba, razgledne točke...

 

Mogoče sem se napačno izrazil. Malo me je razočaral asfaltni nanos na drugi strani, ko se spuščaš proti Trbovljem. Ker iz Prebolda gor sem bil kar presenečen nad asfaltom. Ovinki so pa poezija. Peljal sem se okoli 50 čez ovinke pa sem skor na vsakem drsal z tačko po tleh. V gostišču so pa tudi prijazne kelnarce.

Cesta, ki jo bom v prihodnosti še obiskal.

LP Uroš

 

 

PS. Probajte odpreti v chromu. Mogoče ima mozilla težave z odpiranjem slik.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, semz pravi:

PS. Probajte odpreti v chromu. Mogoče ima mozilla težave z odpiranjem slik.

Uporabljam Chrome in mi jih ne pokaže, razen ene :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mina iz Boke si jo potegnil do doma ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Mina iz Boke si jo potegnil do doma ?

po slikah sodeč ja, pa zihr je 2 uri prišparal, ko je šel na trajekt čez boko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MiNa pravi:

Iz Sutomora, kar je še 60 km nižje od Boke. Nisem bil sam, me je moja :inlove: na svoji "Yamahci" spremljala tako, da en globok :worship: tudi njej. Nekaj sva se pa po AC švercala okrog Splita (109km) in potem od Žute Lokve do Bosiljeva (75km). Od novega Mesta do Celja naju je pa na koncu pošteno opralo. Talepe odseke jadranke sva prevozila seveda po "predpisih" :P.

A, še to, so nama na bosanski meji (Klobuk) pretresli vso prtljago. Tud "usrane štunfe" so nama pretipal. A ma to kaj veze, ker te poznam :devil:.

 

DSC00899.JPG

Ne se hvalit da me poznaš pa boš vsepovsod prišel dobro čez :P Lepa Mirč :OK: za tebe vem da si dolgoprogaš , toda ženi globok poklon :worship:

Moja bi me natepla že če bi samo zadaj sedela .....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takolo nivo sem pa tud js kakšen teden nazaj v Bihaću vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!