Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 43 minutami, sunnygirl pravi:

Včeraj v Trbovljah (trboule hardkor, al kako se je že rekl učas? :) )

Sej bi slikala še postanek na vrhu Špara, sam kaj k kakav ni :kava:  in ne bi mogla objavit v temo Prvošte si jeno pravu kofetu :P

 

IMAG1575.jpg

Za kofe si nisi izbrala glih najboljšega placa. Drugič se odpelji par sto metrov stran, se gre rahlo v hrib, lokalu se po domače reče "Pr psih" (nedaleč stran je Kinološko društvo Trbovlje). Imajo dobro kavo, lahko se martinčkaš na soncu in uživaš v lepemu razgledu na dolino, pa na Kum...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KARMEN1 pravi:

 

V Štanjelu.

Lep odsek do Štanjela je na relaciji:  Senožeče - Senadole - Štorje - Dobravlje - Kobdilj - Štanjel

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sunnygirl pravi:

Včeraj v Trbovljah (trboule hardkor, al kako se je že rekl učas? :) )

Sej bi slikala še postanek na vrhu Špara, sam kaj k kakav ni :kava:  in ne bi mogla objavit v temo Prvošte si jeno pravu kofetu :P

 

IMAG1575.jpg

Ma ja, kjerkol drugje na svetu , sam ne u Trboulih na kavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, BMWflar pravi:

Ma ja, kjerkol drugje na svetu , sam ne u Trboulih na kavo

Še dobr pol da ne pijem kave ;)

Ma sm bla z enim drugim razlogom v Trbovljah, pa k sem bila že lih v Šparu, šla še gor na kakav :)

@izibajker če me spet zanese v tiste konce, grem definitivno raje v lokal "Pr psih". Tnx za namig :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... zanimivi, padla je prva letošna 300- tica :D, 314km, padu je pa tud en velek, črn krokar ... u predel moje desne rame pr 110km/h, a je prživu al ne, pa neb vedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, sunnygirl pravi:

Še dobr pol da ne pijem kave ;)

Ma sm bla z enim drugim razlogom v Trbovljah, pa k sem bila že lih v Šparu, šla še gor na kakav :)

@izibajker če me spet zanese v tiste konce, grem definitivno raje v lokal "Pr psih". Tnx za namig :)

 

2015 tega SHOW-a ni bilo, mogoče bo letos pred poletjem. Malo spremljaj (zna biti, da so bolj aktivni na fb-ju kot tule), pa boš imela odlično priložnost, da spet galopiraš v tiste lepe kraje. Sej imajo še kaj drugega kot kofe...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

 

2015 tega SHOW-a ni bilo, mogoče bo letos pred poletjem. Malo spremljaj (zna biti, da so bolj aktivni na fb-ju kot tule), pa boš imela odlično priložnost, da spet galopiraš v tiste lepe kraje. Sej imajo še kaj drugega kot kofe...

 

 

Bo, bo in to velika stvar se obeta 22-24 aprila v Trbovljah. HAMC vedno pripravi dobro fešto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, BMWflar pravi:

 

Bo, bo in to velika stvar se obeta 22-24 aprila v Trbovljah. HAMC vedno pripravi dobro fešto!

Ne bo škodilo, če bo organizator (HAMC, HOMP, whatever...) pravočasno še na tem forumu malo reklame naredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, BMWflar pravi:

Ja pol pa povej kakšne???

fajne :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!