Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

... suzi so suze prtekle k si sam omenu krom....   od smeha....   :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ..............res no, ........................... Harly brez kroma ..............je kt suzi, kava, onda, maha ........................brez pljastike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ..............res no, ........................... Harly brez kroma ..............je kt suzi, kava, onda, maha ........................brez pljastike!

 

Harley brez kroma in kawonda yamazuki brez plastike, je že dober začetek za pravo Mašino!

post-11340-0-10927800-1361613350.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa živa kopija Moto Guzzija Nevade 750 - sam cilindra ma bl čudn obrnena ...

gt serija je starejša od nevade ... http://en.wikipedia.org/wiki/Ducati_860_GT

torej ima guzzi-jeva kopija nekako čudno postavljene cilindre....

 

... ampak sem tut že vidu... da je rja  čez krom vn usekala...   :huh:

predobr crom je bil...

 

če bom živ še ene 25 let pride tudi tale v garažo 

2007071158_lg+harley_davidson_xr1200_spo

takoj za nortonom in enfieldom...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam ..... Zagreb je daleč ;-)

sam to mora bit pa res zafrknen...pozim je daleč polet pa ni cajta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kako je kej z rezervnimi deli ter dodatno opremo za HD pri nas? Kje kupujete zadeve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clocktower v Gradcu ima kar precej izbire (za Štajerce je to bliže kot "pri nas"). Za pivce Uniona pa Celovec in Vrba na Vrbskem jezeru. Za cvičkarje pa seveda Zagreb. Lokator HD dilerjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveža novica : naslednji četrtek v Stegnah otvoritev HD delavnice itd. - Maks in partner (zraven je Ford Bizilj)

 

Bojda bo fešta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveža novica : naslednji četrtek v Stegnah otvoritev HD delavnice itd. - Maks in partner (zraven je Ford Bizilj)

 

Bojda bo fešta ...

Četrtek 23. maj? Kaj pa ura?  Če bo, bom tudi jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Otvoritev HD Club

 

 

V ČETRTEK, 6. 6. ob ŠESTIH popoldne 

bo otvoritev servisa, kluba, prodajalne... skartka vsega, kar si harlejaško srce poželi.

 

Naslov: Jožeta Jame 12 (Ljubljana, Stegne)

 

Kratek napotek: ko peljete po Celovški cesti, pri semaforju za Mercator Centrom Šiška zavijete desno in naravnost čez progo proti Stegnam. Na levi boste zagledali novi Hofer, nekaj metrov naprej na desni pa novi "HDClub", kjer Vas bo najverjetneje pričakal Max.

 

Zemljevid:

http://goo.gl/maps/hKkGY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem v kateri plastiki ti živiš....

20081020234505_GT1000_Touring.JPG

Kateri model Dukatija pa je tole? A je iz tovarniškega tekočega traku ali iz kakšne Custom delavnice? Pri nas ga še nisem vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, sori. Ampak v tej temi (par strani nazaj) sem najdu tegale Dučeja. Pa nisem vedu, da je tko nezaželjeno, da se kakšna neharlijevska fotka zraven pojavi... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, sori. Ampak v tej temi (par strani nazaj) sem najdu tegale Dučeja. Pa nisem vedu, da je tko nezaželjeno, da se kakšna neharlijevska fotka zraven pojavi... :yes:

 

Hehe, ne bi vedu, da je nezaželjena.

Pri meni sta Duče in HDj parkirana čist skupi, pa se še nista stepla ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

če kdo želi, so končno prišli novi katalogi www.motorcyclestorehouse.nl , cena po ceniku 10 eur....roba v enem dnevu, pa do 14 dni, odvisno koliko hitro jo potrebujete..051 607 544 Miha...

 

Srečno vožnjo še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

HD klub je vreden obiska . Lepo za cesto in v senci, Max debatira sto na uro zadaj pa Maserati, Jaguar itd seveda oldtimerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

že nekaj časa se nagibam k nakupu HD iron 883.

Nikakor se ne morem prepričati, da bi kupoval motor brez čustev - razumsko. Enostavno se ne morem odločiti za noben drug motor kot tega pa čeprav se mi zdi, da je mogoče malce"prešvoh" Ko pomislim na motor je to Iron 883....seveda črn icon_cool.gif Izgleda mi kot en "RAT BIKE"

Je pa res, da mi je ravno včeraj sodelavec (sicer američan) rekel da je motor pri malce višjih hitrostih (od 80 mph)precej nestabilen....
Tako da me zanimajo vaša mnenja, če ga kdo vozi, pozna koga, ki ga....


Lep pozdrav,

Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

že nekaj časa se nagibam k nakupu HD iron 883.

Nikakor se ne morem prepričati, da bi kupoval motor brez čustev - razumsko. Enostavno se ne morem odločiti za noben drug motor kot tega pa čeprav se mi zdi, da je mogoče malce"prešvoh" Ko pomislim na motor je to Iron 883....seveda črn icon_cool.gif Izgleda mi kot en "RAT BIKE"

Je pa res, da mi je ravno včeraj sodelavec (sicer američan) rekel da je motor pri malce višjih hitrostih (od 80 mph)precej nestabilen....

Tako da me zanimajo vaša mnenja, če ga kdo vozi, pozna koga, ki ga....

Lep pozdrav,

Robert

80 milj je tam okoli omejitve na avtocesti...torej si boš nabavil motor , pri katerem te bo on sam opozoril na najvišjo dovoljeno hitrost...ni edini..ta in podobni motorji se itak najlepše počutijo pri hitrosti okoli 100 km/h - torej nekih 65 mph....tudi njihovi vozniki se najbolje počutijo na motorju pri teh hitrostih..

  ko kupiš motor avtomatsko glede na njegov namen kupiš tudi časovno hitrostni okvir v katerega paše...če bi se rad vozil hitreje moraš pač gledati kaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s tabo in se pravkar poskusam dogovoriti za testno voznjo z koncesionarjem.

A je mogoce tukaj kdo, ki je kupil HD direktno iz USA novega ali rabljenega, ker me zanima kako bi bilo ce kupim novega iz USA (res perfektna cena z dostavo vred) in ga hocem po povratku v domovino  registrirati v Sloveniji.

 

Zanimajo me vase izkusnje tako z motorjem kot z uvozom.

 

Lp,

 

Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!