Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Ja super tole z osebno(mam tud potni list) sam evra nej se izogibajo.Ja drgač je pa 15.16. zbor v Gradiški izpostava Gremium ga organizira.Jest bom pa vmes še mal okol letu mam ful sodelavcev od dol k bodo takrat na dopustu tko,da bo veselica.A je bil kdo na Kozari pri spomeniku,da mi sam mal pot opiše? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super tole z osebno(mam tud potni list) sam evra nej se izogibajo.Ja drgač je pa 15.16. zbor v Gradiški izpostava Gremium ga organizira.Jest bom pa vmes še mal okol letu mam ful sodelavcev od dol k bodo takrat na dopustu tko,da bo veselica.A je bil kdo na Kozari pri spomeniku,da mi sam mal pot opiše? :evilgrin:

malo poglej: npkozara.com sicer je stran samo v grablicah, pa mislim, da tebi ne bo delalo problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawoslawz, dobro jutro. Očitno si še malo vikendski :)

jebiga, očitno res :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo poglej: npkozara.com sicer je stran samo v grablicah, pa mislim, da tebi ne bo delalo problemov

Bil, dve leti nazaj na Mrakovici iz južne strani gor (asfalt in malenkostna vstopnina) pa po severni dol (gozdna cesta) skozi Podgradce.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga, očitno res :whistle:

Lega Zdrawc včeraj sem šu čez Podvolovjek na Črnivc,ja madonca je lepa cesta.Sam drevja je pa podrl za celo vas bi lahko grušt naredu. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lega Zdrawc včeraj sem šu čez Podvolovjek na Črnivc,ja madonca je lepa cesta.Sam drevja je pa podrl za celo vas bi lahko grušt naredu. :evilgrin:

res, samo to ni Bosna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj za ljubitelje McAdama :whistle:

trenutno rihtajo cesto Bihač - Bosanski Petrovac na odseku (označenem z rumeno), zato je tam zapora in obvoz (označen z zeleno),

post-5241-1217850905_thumb.jpg

kjer je cca 15km odličnega McAdama :evilgrin: , edini problem je na nekaterih predelih ozka cesta, pa po možnosti še kakšno srečevanje z kamioni in avtobusi :unsure:

P.S. včeraj nazajgrede sma z Pipsom šla kljub zapori kar po glavni cesti, ki je res v večjem delu grobo sfrezana, vendar prevozna brez problemov 8ne wem pa kako je sicer med delavniki, ko so tam mašine??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednjič ko bom v Bih bo treba odfurat od Bos. Krupe do Bos. Petrovca :naughty:

post-5241-1217864938_thumb.jpg

štart

post-5241-1217865013_thumb.jpg

nekje wmes

post-5241-1217865076_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravkoslav......midva s prikupnejšim delom familije......sva tole zadevščino odfurala pred slabim mesecem......trplenje na kvadrat, pa prav nič zabavno......predvsem pogrešala kakšen bifejček na vsake nekaj kilometrčkov.

Je pa lepo pogledat živalce, take šekaste, ki so se plazile preko ceste.........brrrrrrrrrrrrrrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravkoslav......midva s prikupnejšim delom familije......sva tole zadevščino odfurala pred slabim mesecem......trplenje na kvadrat, pa prav nič zabavno......predvsem pogrešala kakšen bifejček na vsake nekaj kilometrčkov.

Je pa lepo pogledat živalce, take šekaste, ki so se plazile preko ceste.........brrrrrrrrrrrrrrrr

kakor za koga, jaz sm praw užival, tak da je bilo celo čudež, nism pogrešal bifeja, čepraw se je kadilo kot v mlinu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali gre gdo konec avgusta v smeri npr. Banja luka, Jajce, Sarajevo, Mostar, Dubrovnik?

Predvidoma po 24.8. odhod v tj približni smeri (mozna so tudi manjsa odstopanja :rolleyes: )

Kaksna druzba bi bila dobrodosla.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se danes vrnil iz tistih kajev Mostar, Sarajevo............

Odlično :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdu novo cesto v Bosni, mislim da tako za Zdravca, al pa Letečega :rolleyes:

Iz Bosanske Gradiške na Kozaro. 30cm globoke luže, kamni za plezat, asfalt v sledovih, prečkanje potočkov, pa sem in tja sem naletel sredi divjine na ne boste verjeli, domačo svinjo in mladi odojki ob njej!!!! 10km od najbližje civilizacije. Prosta reja?

Spust v Prijedor pa fantastičen, pa telečja čorbica v brunaci na vrhu isto. Samo kaj ko sem imel pizdarijo nazaj grede v Karlovcu in moj Caponord samo še za rezervne dele.

Lp T.

Popravljeno . Popravil Šarc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto klub "DRAGON" iz Kladnja vabi na 1.moto susret 23.-24.08.

Ko smo potovali preko Bosne smo v Kladnju srečali DRAGON-se.Povabili so nas v svoj klub in nas počastili z večerjo in pivom ter uredili sobe v domačem hotelu.Res so super fantje in si želijo čim večjo udeležbo na zboru. Obljubljajo presplačno spanje in pivo po 75 centov.

e-naslov: masici@aafes.com

tel;0038761138972post-2665-1212054430_thumb.jpg

[/quot

Ali gre gdo na srečanje :? :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdu novo cesto v Bosni, mislim da tako za Zdravca, al pa Letečega :rolleyes:

Iz Bosanske Gradiške na Kozaro. 30cm globoke luže, kamni za plezat, asfalt v sledovih, prečkanje potočkov, pa sem in tja sem naletel sredi divjine na ne boste verjeli, domačo svinjo in mladi odojki ob njej!!!! 10km od najbližje civilizacije. Prosta reja?

Spust v Prijedor pa fantastičen, pa telečja čorbica v brunaci na vrhu isto. Samo kaj ko sem imel pizdarijo nazaj grede v Karlovcu in moj Caponord samo še za rezervne dele.

Lp T.

Točno to pot sem omenil par postov nazaj le, da sva šla midva kontra.

Zate sm pa tud slišal, jebeš motor važn, da si ti cel.

Ajd

post-2792-1218963981_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hoj Bosnoljubci!

Mene zanima če kdo ve kje točno v Bosni je en čisto bel samostan vklesan v skalo? To naj bi bilo nekje čisto na JV države (ali pa morda že v Črni Gori :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Bosnoljubci!

Mene zanima če kdo ve kje točno v Bosni je en čisto bel samostan vklesan v skalo? To naj bi bilo nekje čisto na JV države (ali pa morda že v Črni Gori :unsure: )

Črna gora. Manastir Ostrog, med Nikšičem in Podgorico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!