Jump to content

težave pri priklopu akumulatorja

SF1

Recommended Posts

Zdravo, sem nov na tem forumu in sem se pridružil, ker rabim pomoč pri pripravi mojega skuterja na tehnični.

Zanima me ali je normalno, da mi na Speedfightu brez akumulatorja luči svetijo zelo slabo, nedela števec za gorivo in temperaturo.

Sklepam, da bi z akumulatorjem to delalo oz. vsaj luči, ampak sem, ko sem ga hotel priklopiti naletel na problem in sicer, da ni prostega rdečega in zelenega kabla na katere bi ga lahko priklopil.

Mi zna kdo povedat kje bi jaz to našel in ali mi še kaj druga manjka?

received_1109991875730902.jpeg

• 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Vvacovni
      By Vvacovni
      Lep pozdrav imam skuter lonigja grido 50ccm 2t.na skuteru sem menjal avspuh valjče ki so zdaj 5.2g.športni filter in dizo 72.(vrjetno je prevelika)|skuter ima na polovici gasa hitrost 45kmh ko pa dodam gas pa ga zacne dušit.kaj naj naredim da povečam hitrost in da ga nebo več dušilo.hvala za odgovore
    • timi121
      By timi121
      Zdravo! 
      Zanimam se za nakup skuterja, ker bom ravnokar opravil izpit za kategotija A1, ampak binrad zacel z necim malo manjsim kot je skuter ali moped, ampak mi klasicen izgled skuterja ni vsec, zato bi rad nekaj bol sportnega kot je Gillera DNA ali Aprillia RS, pa me zanima ce veste mogoce za se kak podoben skuter z sportnim izgledom? 
    • motosvet.com
      By motosvet.com
    • motosvet.com
      By motosvet.com
    • motosvet.com
      By motosvet.com

Motosvet Chat

Motosvet Chat

You don't have permission to chat.
    • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!