Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

16 minutes ago, skalaprava said:

Spet malo zavajanja!

Prvič, aktualni model je Conti SA3. In ta je dražji od Conti SA2!

Drugič, ekvivalent Conti SA3 ali SA2 če že hočeš, je Mitas SF+ in ne Touring Force. 

Tretjič, primerjaj primerljivi gumi Touring Force in Conti RA3, pa zdaj primerjaj ceni. Pa ne mi na plano privlečt Conti RA2, govorimo vedno o aktualnih zadnjih modelih. 

Lp. 

Zavajanje?

Zelo odvisno kako gledas na podatke. Ali primerjas oprijem/km ali primerjas na leto izdaje?

Primerjaj Conti Motion s TouringForce..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, ukica pravi:

Zavajanje?

Zelo odvisno kako gledas na podatke. Ali primerjas oprijem/km ali primerjas na leto izdaje?

Primerjaj Conti Motion s TouringForce..

 

Pa kakšen Conti Motion, človek božji! To je prastara guma, ki se dela samo še v malih nakladah. Kdo to sploh še kupi? 

Govorimo o najnovejših sport touring gumah na trgu. In pri Continentalu, ki si ga pač ti privlekel v primerjavo, je zadnja verzija SA3 in basta! 

Sicer pa kako veš, kakšno je razmerje oprijem/km na novi Mitas Touring Force? Si morda že zvozil kak komplet? 

Jaz namreč sem, celo več njih! In ne boš verjel, tudi kar nekaj Continentalk sem poradiral, tako SA kot RA izvedbe! 

Pa da ne bo pomote.... Continentalke so res odlične gume tudi za mene! Če ne bi bilo Mitas, bi vozil ravno Continentalke. Te sem imel najrajši, še preden se je pojavila prva izvedba Mitas SF (brez +). 

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalaprava said:

Pa kakšen Conti Motion, človek božji! To je prastara guma, ki se dela samo še v malih nakladah. Kdo to sploh še kupi? 

Govorimo o najnovejših sport touring gumah na trgu. In pri Continentalu, ki si ga pač ti privlekel v primerjavo, je zadnja verzija SA3 in basta! 

Sicer pa kako veš, kakšno je razmerje oprijem/km na novi Mitas Touring Force? Si morda že zvozil kak komplet? 

Jaz namreč sem, celo več njih! In ne boš verjel, tudi kar nekaj Continentalk sem poradiral, tako SA kot RA izvedbe! 

Pa da ne bo pomote.... Continentalke so res odlične gume tudi za mene! Če ne bi bilo Mitas, bi vozil ravno Continentalke. Te sem imel najrajši, še preden se je pojavila prva izvedba Mitas SF (brez +). 

To da primerjas aktualne modele je isto kot primerjati najnovejso skodo z novim mercedesom.. sori.

Jaz gledam na zadevo drugace, ti drugace. Nekateri se strinjajo s teboj, nekateri z menoj. Zato pa je forum :) 

 

In tudi nikoli nebos videl da sem Mitas blatil. Sem ga imel in ni slab, sam bele crte..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

A ni edina konkurenca le Dunlop Roadsmart 3?

komu :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, ukica pravi:

To da primerjas aktualne modele je isto kot primerjati najnovejso skodo z novim mercedesom.. sori.

Jaz gledam na zadevo drugace, ti drugace. Nekateri se strinjajo s teboj, nekateri z menoj. Zato pa je forum :) 

 

In tudi nikoli nebos videl da sem Mitas blatil. Sem ga imel in ni slab, sam bele crte..

Ne bih rekao da to je usporedba na mjestu.....

usporedba je u istoj klasi Moto guma modela koji su trenutno aktualni! 

Tako da ta prica sa skodom i mercedesom nije niti priblizno dobra 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

A ni edina konkurenca le Dunlop Roadsmart 3?

konkurence je veliko. ToF u so konkurenčne vse ST pnevmatike.

SF+ pa vse sport/hypersport.

Evo misterij rešen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

A ni edina konkurenca le Dunlop Roadsmart 3?

Ovo zasigurno nije ozbiljno pitanje!

 

ili ipak je ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Mitas TouringForce+

sm že mislu Contiju ... ostale se pa lahko med sabo primerjajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

ne poznam, zato vprašam

Če si prebral nekaj informacij testnikov bo ToF verjetno bolj športno orientirana Touring pnevmatika, nekje v rangu Ra3, angel Gt...sicer špekuliram, ampak velik pa ne zgrešim. Kar pomeni, da ne bo (zame) take silne kilometrine kot na RS3, bo vsekakor velik užitka še čez ovinke. Pa nekje 2 jurčka več s sredico in sem zmagal.

Baje moja pride ta teden :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Če si prebral nekaj informacij testnikov bo ToF verjetno bolj športno orientirana Touring pnevmatika, nekje v rangu Ra3, angel Gt...sicer špekuliram, ampak velik pa ne zgrešim. Kar pomeni, da ne bo (zame) take silne kilometrine kot na RS3, bo vsekakor velik užitka še čez ovinke. Pa nekje 2 jurčka več s sredico in sem zmagal.

Baje moja pride ta teden :P

 

kdaj pa moja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

kdaj pa moja?

če se ne motim so že zapisali kdaj bo 160, nekje do decembra bo že :P

 

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

A za adventurje bojo sigurno tudi? 

Skalaprava je že objavil katere dimenzije bodo. Drgač pa maš na Mitas strani tudi verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DinDiin pravi:

Eh, zaenkrat so sam 17 col. 

saj za tvojega so teraforce, če bi bila mera bi jih dal jaz na svojga :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DinDiin pravi:

Pa ja, sej so kul :) Sam k to vse vijolcn rata na jadranki, pa vsi mimo popadajo. ?

to pa ne bi vedel, ampak če jo za GSa delajo potem ne bi smela prekurit, je pa seveda možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

kdaj pa moja?

Aprila......pa ni aprilska šala...... glih na prvomajskem potepu jih boš lahko testiral ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, skalaprava pravi:

Aprila......pa ni aprilska šala...... glih na prvomajskem potepu jih boš lahko testiral ;)

letos se ne bom vozil, bom miroval

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snecer pravi:

letos se ne bom vozil, bom miroval

Pa ne no......:cry:.......pa ravno tvoj feedback sem najbolj pričakoval........pretresen sem čist:kva2:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalaprava pravi:

Pa ne no......:cry:.......pa ravno tvoj feedback sem najbolj pričakoval........pretresen sem čist:kva2:

:naughty:

se bojim, da bi njegova kilometrina bila bolj podobna sedanji na SF+, ki je pa že tako fantastična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DinDiin said:

Pa ja, sej so kul :) Sam k to vse vijolcn rata na jadranki, pa vsi mimo popadajo. ?

Men jih je tud jadranka sfukala. Lani so ble res vijolcne, letos so pa neke sive fleke dobile. Cudno ful. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!