Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

Ne voziš jih več in smo končali :)

Nisi jih obvladal in zato travme v tej temi.

Tu noben nikogar ne potrjuje, sploh v tej komični temi, sano tebi še ni kapnilo, da se norca delajo iz tebe

ne vozim se s temi ribicami, še manj pa z ribiči

mimogrede, za mene so mitas sf+ čiste sport touring gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snecer said:

Ne voziš jih več in smo končali :)

Nisi jih obvladal in zato travme v tej temi.

Tu noben nikogar ne potrjuje, sploh v tej komični temi, sano tebi še ni kapnilo, da se norca delajo iz tebe

ne vozim se s temi ribicami, še manj pa z ribiči

mimogrede, za mene so mitas sf+ čiste sport touring gume

Prevec sem komicno razpolozen razpolozen, zato pa midva zdele gucava. 

Mitas je pa itaq Über Alles :smoke: 

zadnjih 30 let sem se na golih feltnah vozil in sem sele zdaj, odkar obstaja di Mitas uvidel kaj so gume.

Aleluja

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

NI

 

Ampak te tale bolezen, da moras imet zadnjo besedo, ceprav ti kristalno jasno, da si v temo brcnil, ne glede na to kolikokrat si popravljal svoje objave, da bi se ujemale s tvojim zacetnim mimobrcem nikakor ne spusti. :D

 

Jure ti je lepo poljudno objasnil... in clovek ima parkrat vec znanja o tem od naju obeh skupaj.

Preberi in probaj koncno prebavit.

Good Luck

Over and Out :inlove:

 

 

 

 

lepo da si povedal, a mormo spet vse od začetka, linkam mojo objavo in tvoje nabijanje, sam da boš bolj brihten? A se ne moreš pomirit?

Jaz sem na bolovanju, lahko tipkam do nezavesti :P

Na kratko, vsaka guma ma svoj limit, vpraš Rossija, Markeza, pa še  koga :D

 

Ven se ti vlačiš, ker bi rad bil bolj pameten, sam ti ne gre :ras: :004

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

A bo moja Mitaska zdržala 15000 km, kot Metzeler :? Pomagajte, strokovnjaki :jezik:.

vpraši Neareina...js si ne upam nč povedat :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

A bo moja Mitaska zdržala 15000 km, kot Metzeler :? Pomagajte, strokovnjaki :jezik:.

Ne , po sredini ti jo bo pobralo ,boki bodo pa kot novi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

vpraši Neareina...js si ne upam nč povedat :ras:

 

04d52a67a08dc7760647bc17915dc2558931a9-wm.jpg.png

Inhaaaaaaale >>>>---------------> Exhaaaaaaale

dihi mal...tok si se vzburil, da ti bo s uslo v hlace  :lol1:

PS: ne skrbi. mene si preprical o tvoji kompetenci ze davno pred tole burlesko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Nearrain pravi:

 

04d52a67a08dc7760647bc17915dc2558931a9-wm.jpg.png

Inhaaaaaaale >>>>---------------> Exhaaaaaaale

dihi mal...tok si se vzburil, da ti bo s uslo v hlace  :lol1:

PS: ne skrbi. mene si preprical o tvoji kompetenci ze davno pred tole burlesko

sj vem, ne moreš brez mene, sej ti vsake toliko kako kost vržem, ne bit žalostn no :blush:

Drgač pa Mitaska kr dobro gre po grobniku da veš :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

sj vem, ne moreš brez mene, sej ti vsake toliko kako kost vržem, ne bit žalostn no :blush:

Drgač pa Mitaska kr dobro gre po grobniku da veš :ras:

Vem...si mi ti povedal, da si sanjal o tem  

hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faaaaaaak...

A sm kej zamudu?! :eek:

...sem bil glih na wc...ko so bile reklame...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

Faaaaaaak...

A sm kej zamudu?! :eek:

...sem bil glih na wc...ko so bile reklame...

Kaj je kaj novega :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Nearrain pravi:

Vem...si mi ti povedal, da si sanjal o tem  

hahaha

velik je sanjačev, med nijimi pa celo nekateri k so jo vozil po grobniku :D

 

pred 13 urami, Zivnorc pravi:

Faaaaaaak...

A sm kej zamudu?! :eek:

...sem bil glih na wc...ko so bile reklame...

 

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Kaj je kaj novega :eek:

Fntje, nč ni đabe, če hočete da vas z Nearreinom zabavava, se točno ve, kam morajo it prispevki :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes preizkusil SF+ še na mokri (delno se je že sušila) cesti in kot so nekateri že omenjali, sem bolj previdno odpiral gas in bil zelo razočaran. Guma v nagibu in z blagim odpiranjem gasa (brez zalivk in belih črt na cesti) noro drsi. Kaj takega pri nobeni Dunlop-ki še nisem doživel. Tako da po mokri cesti previdno. Za suho cesto pa definitivno boljši oprijem od SS2. 

Ampak glede na to kako zelo drsi v nagibu po mokri cesti, brez da bi padal dež, bom naslednjič dobro razmislil če bom za 60€ manj od SS2, še nataknil Mitasko. :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thunderace pravi:

Evo, danes preizkusil SF+ še na mokri (delno se je že sušila) cesti in kot so nekateri že omenjali, sem bolj previdno odpiral gas in bil zelo razočaran. Guma v nagibu in z blagim odpiranjem gasa (brez zalivk in belih črt na cesti) noro drsi. Kaj takega pri nobeni Dunlop-ki še nisem doživel. Tako da po mokri cesti previdno. Za suho cesto pa definitivno boljši oprijem od SS2. 

Ampak glede na to kako zelo drsi v nagibu po mokri cesti, brez da bi padal dež, bom naslednjič dobro razmislil če bom za 60€ manj od SS2, še nataknil Mitasko. :blush:

delno mokra cesta, je vsaj pri men na marsikateri pnevmatiki jeba...sploh če dolgo ni bilo dežja. Sem pa opazil da Mitaska podrsi v začetku nagiba (med 5-10 stopinj) potem se pa umiri...vendar ostaja tist zoprn filing.

Ja pa tako ocenjevanje zlo težko primerljivo narediti, ker ni vedno enak asvalt, včasih je drseč za popizdit, včasih ne...maraš kar precej kmjev po mokrem narediti, da dobiš eno primerno mnenje. 

Lahko trdim, da sem kar ogromno prevozil po mokrem in s pametjo se da čist komot voziti. Seveda je bolje če dž fajn pada, kot da je cesta samo vlažna, sam to pa velja za vse gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, DAMI34 said:

delno mokra cesta, je vsaj pri men na marsikateri pnevmatiki jeba...sploh če dolgo ni bilo dežja. Sem pa opazil da Mitaska podrsi v začetku nagiba (med 5-10 stopinj) potem se pa umiri...vendar ostaja tist zoprn filing.

Ja pa tako ocenjevanje zlo težko primerljivo narediti, ker ni vedno enak asvalt, včasih je drseč za popizdit, včasih ne...maraš kar precej kmjev po mokrem narediti, da dobiš eno primerno mnenje. 

Lahko trdim, da sem kar ogromno prevozil po mokrem in s pametjo se da čist komot voziti. Seveda je bolje če dž fajn pada, kot da je cesta samo vlažna, sam to pa velja za vse gume.

Damchi... Enkrat se bos moral sprijaznit z dejstvom, da obstajajo na tem planetu tudi taki, k niso slepo zaljubljeni v Mitas SF tko kt ti. Ocitno zna se kdo drug primerjat gume katere je vozil/zvozil in kaksno izkusnjo/mnenje podat.

100 ljudi-100 cudi... 100 zena-200 sisa

Naj zivi SF in se razvija !!! Sam brez posiljevanja gorecih privrzencev.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta asfalt in cesto vsakodnevno prevozim in tud že ene 15 sezon z motorjem, pa nikoli ni v mokrem nobena Dunlopka zdrsnila tudi z bolj grobo vožnjo. To kar sem pa danes z SF+ doživel, pa priznam da me je kar mal strah naslednjega dežja. Moram pa reči da v suhem je pa res dobra, boljša kot SS2 - sam kaj ko na mokrem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 SF mi je držala na mokrem povsem primerljivo ali celo bolj suvereno proti koncu pa definitivno bolje kot   Metzeler,Mischelin ,Bridgstone ......se pa slabše odreže na vseh zadevah, ki so dodatno nanešene na podlago (oznake ,zalivke itd ) .......

Za mene so dobre pnevmatike (za moj segment) Pirelli in Continental ,za soft teren pa Hindenau  .........

Zgoraj omenjene so mi nekakšen najbližji kompromis vsestranskosti . 

Upam da Mitaske razvijajo naprej ..........in ne na slabše .....ker je fajn guma. 

Nisem zaljubljen v njih , zvozil 2 kompleta in bil zadovoljen .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti grdo ulegel v dezju in od takrat vozim kot po jajcih, ce Je cesta mokra. Imel sem podoben obcutek z Mitasko kot Tundercace. Od Kar nekaj gum, kateri sem vozil v mokrem sem imel Slabsi felling  samo na starih Michelinkah in znucanih Battlax.

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

 SF mi je držala na mokrem povsem primerljivo ali celo bolj suvereno proti koncu pa definitivno bolje kot   Metzeler,Mischelin ,Bridgstone ......se pa slabše odreže na vseh zadevah, ki so dodatno nanešene na podlago (oznake ,zalivke itd ) .......

Za mene so dobre pnevmatike (za moj segment) Pirelli in Continental ,za soft teren pa Hindenau  .........

Zgoraj omenjene so mi nekakšen najbližji kompromis vsestranskosti . 

Upam da Mitaske razvijajo naprej ..........in ne na slabše .....ker je fajn guma. 

Nisem zaljubljen v njih , zvozil 2 kompleta in bil zadovoljen .

Kmetčhi, ti si zalublen u SF, se boš moral sprijaznit da je še kaka druga guma na svetu.

lp

Neareinčhi

 

pred 37 minutami, Nearrain pravi:

Damchi... Enkrat se bos moral sprijaznit z dejstvom, da obstajajo na tem planetu tudi taki, k niso slepo zaljubljeni v Mitas SF tko kt ti. Ocitno zna se kdo drug primerjat gume katere je vozil/zvozil in kaksno izkusnjo/mnenje podat.

100 ljudi-100 cudi... 100 zena-200 sisa

Naj zivi SF in se razvija !!! Sam brez posiljevanja gorecih privrzencev.

:smoke:

jp, sam ene gume sem u lajfu zvozil (poleg Barumk in Tigarc) in res nimam pojma kaj pišem, globoko se opravičujem, k sm tok zalublen u SF, da niti približno ne znam ocenit kaj se z mopedom dogaja. Sploh pa mi ni jasno, kak znam pridet dlje od Postojne :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Kmetčhi, ti si zalublen u SF, se boš moral sprijaznit da je še kaka druga guma na svetu.

lp

Neareinčhi

 

Ne mene mešat v te vaše zgodbe ......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ne mene mešat v te vaše zgodbe ......

prepozn si, kaj si pa sikal Mitaslover :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa uceri sel v Piran pokemončke lovit... nobenih pripomb... pivo sem dobil, jedel sem dobro, kartal celi dan, vmes se dve stranki zrihtal, sam pokemončkov ni bilo... 

 

A Mitas? Drži u pi*ku mater (suha podlaga)...

Ps. Je*o vas Mitas :)

Lp, pokemon

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

Kmetčhi, ti si zalublen u SF, se boš moral sprijaznit da je še kaka druga guma na svetu.

lp

Neareinčhi

 

jp, sam ene gume sem u lajfu zvozil (poleg Barumk in Tigarc) in res nimam pojma kaj pišem, globoko se opravičujem, k sm tok zalublen u SF, da niti približno ne znam ocenit kaj se z mopedom dogaja. Sploh pa mi ni jasno, kak znam pridet dlje od Postojne :(

 

Vse Je res kar si napisal !

 

Si zdaj Srecen?

:D

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

(poleg Barumk

 

Btw, ali ima Mitas kaksno zvezo z Barum? Tipografijo imata podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Vse Je res kar si napisal !

 

Si zdaj Srecen?

:D

 

 

 

 

se bojim, da si ti, no vsaj trudu sm se da te osrečim :P

 

pred 3 minutami, dlicen pravi:

Btw, ali ima Mitas kaksno zvezo z Barum? Tipografijo imata podobno...

upam da ne :P

 

pred 7 minutami, motozajebant pravi:

Jst sm pa uceri sel v Piran pokemončke lovit... nobenih pripomb... pivo sem dobil, jedel sem dobro, kartal celi dan, vmes se dve stranki zrihtal, sam pokemončkov ni bilo... 

 

A Mitas? Drži u pi*ku mater (suha podlaga)...

Ps. Je*o vas Mitas :)

Lp, pokemon

pristransko mnenje, niso vsi zalubleni u Mitas kot ti, pa znajo ocenjevat gume, jebem te Mitasloverja :P

lp

Nea...in

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!