Skoči na vsebino

Seks in ...


Thundercat

Katero zaščito uporabljate vi ali vaš partner pri spolnem odnosu?  

280 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Kontracepcijske tablete!
      132
    • Kondom!
      96
    • Prekinitev odnosa....
      39
    • Brez za??ite...kar bo pa bo!
      39
    • Brez za??ite...na?rtujeva dru?ino??
      13
    • Drugo..
      29


Priporočene objave

Podoben učinek ima za mnoge moške kondom. Kot pravi cerkev, mož s kondomom izgubi "stik" z žensko (kako oni to vedo sicer ne vem).

Kot je znano je orgazem ob določenem razpoloženju slajši, močnejši, če nastopi za bolečino, torej iz ene skrajnosti v drugo (napr. pri oralnem odnosu, orgazem takoj za močnejšim ugrizom glavice penisa).

Razmišljanje na prejšnji odstavek. Žena si v ušesa namesti pakelc vate. Moški nastavi svoje mošnjičke med dva zidaka, ki jih žena urno potisne drug ob drugega. Ona doživi večkratni orgazem. Prvaga takoj, ker ji že dlje časa mož najeda in se mu nikakor ni mogla prej maščevati. Vse naslednje kasneje, ko ji svoj ud z utripajočimi jajčki divje potiska v globino s ciljem, da bolečina čimprej poneha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Že dlje časa je znano, da ima med 30 in 40 odstotki žensk, ki jemljejo kontracepcijska sredstva, zmanjšan libido," je povedal dr. Andre Guay s Centra za seksualno endokrinologijo. Toda brez skrbi, ta "napaka" lahko izgine že leto dni po prenehanju jemanja tabletk.

Razlog, zaradi katerega tabletke škodujejo seksualnemu življenju posameznika je ta, da tabletke zmanjšujejo cirkulacijsko raven androgena, ki vpliva na seksualno delovanje. (SiOL/Foto JupiterImages)

No, pa smo tam. Zmanjšan libido. Malo ali nič sexa. Ali je zaščita sploh še potrebna, če ni potrebe?

Punca mi je enkrat povedala da je ena punca jemala tabletke(kontracepcijske) in da zaradi njih zdej ne more zanositi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca mi je enkrat povedala da je ena punca jemala tabletke(kontracepcijske) in da zaradi njih zdej ne more zanositi :?

Ti šment! :o

Znancu od znanca je pa ena zatrjevala, da je jemala tabletke (kontracepcijske), pa je kljub temu zanosila.

Pol se pa znajdi, kdor se more :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kondom je pametna in super zadeva, sploh če nimaš fiksnega partnerja in si bol priložnostni. drugače pa ja veš kdaj ga povlečt ven oštja... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mladih žrebcih, se na izvlačenje ne bi preveč zanašal, ker je velikokrat pred glavnim izlivom še en prej, ki ga ponavadi ne čutiš, ženska jajčeca pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je že res...vendar je malo verjetnosti za zanositev s taprvo čobodro...ker če bi blo tako "reaktivno" bi ble vse polne že pred 18 letom... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je res roka ponosne lastnice,tega junaka :grim

tko se mal punce zabavamo .)

Uuuu... a obstaja cel set fotk? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že od 16. leta pridno zobam tabletke :D sem se pa ob tej temi spomnila na tist hec o najnovejši kontracepcijski 'tabletki' - težka je pol tone, pred spanjem pa jo ženska zakotali za vrata :) aja, kk to, da so ravno kontracepcijske tabletke - zakaj ne kr kontrakretenske :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od zdejšnje punce sm tudi slišu da njena prjatlca ne more zanosit zaradi neprenehnega žretja kontracepcijskih... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od zdejšnje punce sm tudi slišu da njena prjatlca ne more zanosit zaradi neprenehnega žretja kontracepcijskih... :?

naj nehajo jest pa se navadijo na analno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontracepcijske so zakon; mi vsaj ni treba "pazit", vedno napolnim do roba :devil: ;

če pa se zgodi pa jebat ga, pač je tist 1% zeznu stvar.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj nehajo jest pa se navadijo na analno ...

Ja niso pač vse tko prilagodljive, nekatere mogoče boli...

Bi rad ti vidu kako tebe en v rito :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj nehajo jest pa se navadijo na analno ...

:nono:

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja niso pač vse tko prilagodljive, nekatere mogoče boli...

Bi rad ti vidu kako tebe en v rito :D :P

So so, še bolj, ker to več počnejo kot včasih. Včasih so samo one, ki so pri tem res znale uživati, danes je to že skoraj redni desert na menuju pri ženskah, ki so in. Ženske niso kot mi. One so bolj mehkega srca in analne odprtine. Itaq so pa navajene, da v njih vedno nekdo prodira, so kot en CH sir. Sicer pa pravijo, da v "izpuh" bolj "grize". Sploh, če z rokami sočasno obdeluješ še tamalo. Sicer fantje pravijo, da je občutek bolj obročkast, vaginalno pa bolj valjast.

Ja tako sem jaz bral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!