Skoči na vsebino

Seks in ...


Thundercat

Katero zaščito uporabljate vi ali vaš partner pri spolnem odnosu?  

280 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Kontracepcijske tablete!
      132
    • Kondom!
      96
    • Prekinitev odnosa....
      39
    • Brez za??ite...kar bo pa bo!
      39
    • Brez za??ite...na?rtujeva dru?ino??
      13
    • Drugo..
      29


Priporočene objave

Torej si imel že več kot eno? Čestitam.

Kaj ima to tle veze? Verjetno si fouš k je ti nimaš :P

Važn je to da punce ne morjo zanosit zaradi tabletk! :cry: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, js tud velik berem, pa še nisem zasledila, da ženskica zarad pilul ne bi mogla zanosit. Nasprotno - menda prav kontracepcijske povečujejo plodnost. Če je ženska plodna in neha zobat tabletke, bo v treh mesecih (tolk je priporočeno počakat) 'napumpana'. Sodobne tabletke ja niso tak bavbav... Sej lahko še vedno svojo damico pospremite h ginekologu - bo striček vse povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no,sam kolegico so baje kontracepcijske tablete skor pokopale,nekaj so jo začele žile zafrkavat,uglavno blo je zelo hudo vzrok pa naj bi našli v teh tabletkah.Pa tud v bolnici kjer je bila se je pogovarjala s sestrami in jih nobena ne jemlje ker so baje full škodljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zgleda, da ni vse za vsakega - moje kolegice jih vse zlo dobr prenašajo. Eni se je s tabletkami poslabšalo - pač prej ni mela bolečin ob 'teti s Krvavca', zdej pa ma vedno blažje krče... No, mene je na začetku (2 tedna) glava zlooo bolela... Sem tud misla nehat, pa je rekla ginekologinja da je to stranski učinek. Je pa moja mama mela podobne probleme kot tvoja kolegica, sam je mela zlo povečan pritisk... Zdej pa res tak nizke odmerke estrogena pa drugih hormonov notri najdeš, da... Pač predpisujejo jih tud najstnicam z nečisto kožo, ženskam z neredno menstruacijo, zmanjšujejo tveganje za obolenje z rakom na materničnem vratu... No, sem spet zašla... Pač bolše se mam s tabletkami kot pa s kondomi. Sicer to vedno pravijo moški, sam je res bolše brez kondoma (in z rednim dobaviteljem sperme :D ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene je na začetku (2 tedna) glava zlooo bolela... Sem tud misla nehat, pa je rekla ginekologinja da je to stranski učinek.

Če daš med seksuljiranjem povšter med glavo in zid, pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symeoni, ti pa res ničesar ne štekaš :doze:

Bistvo sporočila je, da je draga DimmuMaid že začela jemat tabletke in da jih ni nehala, pa tudi da se ji redni dobavitelji sperme ne grawžajo. Pohvalno! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče so te tabletke nekakšen opoj, da postanemo v očeh žensk lepši, da se jim ne grawžamo. :?

Mogoče malo halucinirajo in nas tedaj vidijo kot prince na belih konjih - s polnimi denarnicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malo halucinirajo in nas tedaj vidijo kot prince na belih konjih - s polnimi kraguljčki.

Jep, pa poskrbimo tudi, da jih lahko izpraznete, da preveč ne halucinirate.....saj veš...pritisk, bolečina, slabo počutje, tečnoba..... :music1: čudni glasovi ....pojoča travica :P

P.s.: pa barvo motorja zemenjej, da ne boš, ko princ na zelenem zmaju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo sporočila je, da je draga DimmuMaid že začela jemat tabletke in da jih ni nehala, pa tudi da se ji redni dobavitelji sperme ne grawžajo. Pohvalno! :)

Se strinjam. :grim Vseeno pa me zanima še majhna podrobnost: does.she.swallow? :hmm:

Moška sreča: Hočem...

Ženska sreča: On hoče...

Kako ničejansko. :grim

P.s.: Dostavek za __% (vstavi po želji) MS populacije: to ni kletvica. :grrr :grim :devil: :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje tabletke zmanjšujejo željo po seksu pri ženskah... uničujejo seksualno slo.......... baje..........

Res je.

Predvsem pri poročenih. In predvsem slo po svojih možeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši bratje v nekdanji očetnjavi pravijo: ko pita - ne skita B)

troo, seńor Pepe, troo. :grim

Sice obsraja še ena verzija:

Ko pita, mala mu kita. :D

Se zahvaljujem za neuporabo te verzije. :fredy: :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, a ne bi blo mal grdo ven jo spljuvat? Sej je sperma beljakovinsko bogata pa še sladka zna bit če dobavitelj pridno pije ananasov sok al pa papca sadje :blush: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zahvaljujem za neuporabo te verzije. :fredy: :grim

Nikarte! Raje skrbno pretuhtaj, na kakšen način se boš dostojno zahvalil dragi DimmuMaid za tolikanj zaželeno informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, a ne bi blo mal grdo ven jo spljuvat? Sej je sperma beljakovinsko bogata pa še sladka zna bit če dobavitelj pridno pije ananasov sok al pa papca sadje :blush: :)

Vsekakor bi bilo grdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, a ne bi blo mal grdo ven jo spljuvat? Sej je sperma beljakovinsko bogata pa še sladka zna bit če dobavitelj pridno pije ananasov sok al pa papca sadje :blush: :)

:yea2:

Ti si punca s prihodnostjo. B)

Nikarte! Raje skrbno pretuhtaj, na kakšen način se boš dostojno zahvalil dragi DimmuMaid za tolikanj zaželeno informacijo.

Tuhtam, tuhtam. Pa se razen ene stvari primejdun ne morem spomniti nič drugega. :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!