Skoči na vsebino

Ljubezen na prvi pogled ....


Magnolija

Priporočene objave

ne vem, kaj bi ob tem stavku lahko narobe razumela oz. kako bi lahko še bolj pozorno prebrala :unsure:

ne solim ti pameti in ne vem, od kod ti taka ideja. Hočem samo povedati, da zaradi takih izjav, kot je zgoraj citirana ženske dobijo narobe predstavo o porodu in potem prvih mesecih življenja.....

vsaka ženska dobi predstavo o porodu šele ko rodi. .) ravno tako o otroku, ko ga ima sama. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se pa tako zelo motiš, kakor si dolga in široka........ ampak to je pač tvoje mnenje, nič hudega......

ok, tud prav :lol: ne da se mi s tako pametnim ženskam prerekat. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ne pišeš takih bedarij, kot je orgazem pri rojevanju. To je samo tista silna bolečina, ki jo čutiš pri iztisu otroka, ne pa orgazem. S takimi bedarijami fopate ljudi o nekih nadnaravnih silah, ljubeznih in orgazmih, ko se rodi otrok. In kaka močna čustva te objamejo in kako si ves blažen in si potem blažen še naprej in nič ni težko in ti kar lebdiš in kako je materinstvo najlepša stvar na svetu, brez ene težke minute, ure, dneva, tedna, itd.... Potem pa te mlade punce rodijo in ugotovijo, da je porod lahko zelo težak in ni nobenega orgazma, da je začetek zafukano težek, da si zmatran, utrujen, ne znajdeš se z otrokom, ne sanja se ti, zakaj joka, kaj narediti, kako preživeti kar se da normalno dan itd... in potem padejo v poporodno depresijo. In potem jih nekdo še obtoži, da je zaradi tega slaba mama

vem, da sem :topic: ampak to sem mogla napisat, ker non stop pišeš, kako je porod en sam orgazem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist orgazem je bil napisan čist v ironičnem smislu, replika predhodniku. :headbang:

tud moja dva poroda sta bila samo v bolečinah, tko kot so vsi. :wacko:

zdej se mi pa res ne da več, me je 13 enoletnikov dons preveč utrudilo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist orgazem je bil napisan čist v ironičnem smislu, replika predhodniku. :headbang:

tud moja dva poroda sta bila samo v bolečinah, tko kot so vsi. :wacko:

zdej se mi pa res ne da več, me je 13 enoletnikov dons preveč utrudilo. :whistle:

A neb blo bolš en triinštiridesetletnik ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej odpadem..... :( :P

Ma, ko zrela sliva ... še dolgo boš moral trenirat do take starosti ... :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

:hmm: a-a ni se mi še zgodilo

vsi fantje v katere sem se zaljubila so se mi sprva zdeli kreteni, jebači, idijoti brez pameti :blush: in potem ko človeka bolje spoznaš ugotoviš :inlove: da je popolno nasprotje :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a-a ni se mi še zgodilo

vsi fantje v katere sem se zaljubila so se mi sprva zdeli kreteni, jebači, idijoti brez pameti :blush: in potem ko človeka bolje spoznaš ugotoviš :inlove: da je popolno nasprotje :OK: :OK: :OK:

torej dobro da nisi mene prej spoznala, baje tudi puščam tak prvi vtis :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a-a ni se mi še zgodilo

vsi fantje v katere sem se zaljubila so se mi sprva zdeli kreteni, jebači, idijoti brez pameti :blush: in potem ko človeka bolje spoznaš ugotoviš :inlove: da je popolno nasprotje :OK: :OK: :OK:

no vijiš, pa le maš pravi okus, to cenimo :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med zatišjem sezone sem kupoval 600cc japanca.

Potem sem šel za hec pogledat eno aprilijo rsv, bila je ljubezen na prvi pogled, ko sem bil doma sem gledal njene slike iz oglasnika in.... um.... No ja uglavnem, nisem niti pomislil, da bi šel še ker drug motor pogledat, kaj šele da bi ga mel.

In zdej jo vsak dan malo pobožam, ko je pa sonček pa oreng nažgem....

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A vi verjamete v to ?

Maste kakšne izkušnje ? :roll:

Kr jaz mislim da sem se zaljubila na prvi pogled pred kratkim in ... no še zdaj traja ... zaljubljenost mislim ... :oops: :roll:

"A verjameš v ljubezen na prvi pogled, ali moram še enkrat mimo tebe ?" :oops: :roll:

Ja jaz verjamem na ljubezen na prvi pogled in to se mi je zgodilo z mojim možem,ki je bratranec od ene moje frenidce preko katere sem ga tudi spoznala.Sam vidla sem ga in sploh nisva še nč spregovorila in me je zadelo ma direkt.Njega pa tud....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Prvi pogled moškega je zame usoden šele takrat ko me moški zna nasmejat,

ko med nama ne zmanjka besed in zajebancije ...

.........ko me zna lepo malo na izi omamljat s karizmo in željo......... :wub:

da me hoče na vsakem koraku na prvi pogled nategnit ..... :wub:

še lepše pa je če zna malo zaplesat.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem v to, ampak samo kot občudovanje in poželenje. Ker lepih oseb ponavadi ne poznam osebno ima lahko že fanta, lahko se drogira ali je pač...

Kolikor vem, se najprej pogleda, ogleda in se zamisli 'kako bi jo'- za ljubezen pa kot prvo seveda vizualna privlačnost, nato pa dolga

pot do postelje. Trenutno je nimam, kriv sem si pa sam, ker zahajam na napačne lokacije, kot drugo pa da ne vložim nič v to, še najmanj pa

da bi se blamiral. Ker se mi ne da.

Da se dobit, tud če je samo 5min časa za telefon, samo mene pač one ne interesirajo da bi se z njimi.

Ali še več kot teh lahkih in ne dovolj lepih zame je sanjskih, ki so poleg lepote še vse kaj zraven samo pač ali zasedene ali zadržane ali pa se ne štekamo niti v osnovnih stvareh...

Pa horoskop- nisem vraževeren ampak nekatere stvari hudičevo držijo.

Vsaj kolikor zaenkrat- na ležišču za počitek najboljše dvojčica (mlajša) pa škorpionka (starejša), porazno pa bikica (mlajša). Še orng bolj zanič pa ovnica (starejša). To je vse kar poznam- prvo dvoje pa so moji sanjski znamenji tud drugače, ne samo kot blago..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sm trenutno samska....Tud jest sm pri svojih 30 letih srečala dost zelo zabavnih moških,

a priznam da je seksat :pos: najlažje,težje je nadaljevat zvezo... Zato ker je pri zvezi nujno potrebno

ZAUPANJE.......................in NIČ LJUBOSUMJA :slap:

Po naravi sm bolj flegmatik,a dopuščam vse...samo ljubosumja ne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, moje izkusnje pa take, da se punce spremenijo po nekaj letih in takrat gre vse na slabse.

Ker sem bil ze na zacetku tak kot sm, si recejo pa sej ga bom ze spremenila, pol je pa razocaranje.

Kanček lubosumja je ok, sam nonstop tezit zaradi tega, to pa NO GO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, moje izkusnje pa take, da se punce spremenijo po nekaj letih in takrat gre vse na slabse.

Ker sem bil ze na zacetku tak kot sm, si recejo pa sej ga bom ze spremenila, pol je pa razocaranje.

Kanček lubosumja je ok, sam nonstop tezit zaradi tega, to pa NO GO.

URKOMAN!

Največja NAPAKA ljudi,pa tudi partnerjev,pa mojih staršev je...da nas skušajo SPREMINJAT :slap:

Zato pa sm jaz pred leti komu tud pobegnila,saj mi svoboda mojega duha preveč pomen... :yea2:

Zdj sm pa že u letih... Pa ne iščem nikogar,raje ustvarjam...delam z otroci,pišem,sm pa tja sedem na zadnji zic motorja......

IN UŽIVAM NA POLNO,PR 30 SM SREČNO SAMSKA....... :yea1:

V LJUBEZNI PO MOJI LOGIKI DAJEŠ iz srca,sprejemaš tistega ki ga ljubiš z vsemi napakami, biznisi in prijatelji vred :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!