Skoči na vsebino

ICQ


Priporočene objave

S pupo sva na furumskem govorila o tem da bi blo fajn da si tisti, ki hocete ubodete program ICQ (I seek you) , ki omogoca da vidis kdaj je kaksen od forumasev, ki uporablja ta program ONLINE in se lahko direktno pogovarjas z njim, lako mu tudi pustis sporocilo, posljes datoteko ali pa se z ve4c uporabniki povezes v chat...

Download na www.icq.com

moja icq sifra je 77026564 pa me lahko poisecete...

Vsak ki se prijavi naj objavi svojo stevilko tukaj v forumu.

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu jest mam icq moja št. je 128417861 sam zdej pa še rabim neki cajta da vse skup skapiram al pa ce mi eden lepo po domac razloži kako se uporablja..

dr. looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si mene ze nasla prek icqja tko da si na dobri poti... :)

Zdaj kadar me vidis rdecega me ni na netu kadar sem pa zelen sem pa online tko da se lahko v zivo z mano pogovarjas...

Ce hoces lahko posljes sporocilo tudi ko sem offline in ga bom prebral takoj ko se priklucim na net in ti potem odgovorim... simpl

pozdravcek sem ti ze jaz poslal tko da bos vidla kako zgleda..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICQ je res krasna zadeva. Mel nekoc ze instalirano - ravnokar downloadam zadnjo verzijo. Sporocim svoj ID, ko bom koncal.

lp Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

to bo pa cez ene pol ure

dr.looney

Ce bo slo vse tko kot mora (kar se sicer redkokdaj zgodi) potem imas cisto prav.

lp Speedo

Stvar urejena: moj UIN 128616298

Edited by - speedo on 26/08/2001 21:38:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICQ je res ena fajna zadeva, vendar za moje pojme malo prevec Buggy (luknjasta) na podrocju varnosti, da bi jo upal instalirati na moje delovne masine. Tako, da mene na ICQ ne bo, razen ce ga najdem za Unix platformo.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ostali nimate icq pupa sem zasledila da maš inštaliranega a ga nič ne uporabljaš če ga mi sporoči tvojo številko

dr,looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja icq stevilka 131206040 dons prjavu...

mal preberte pod sekcijo predlogi pohvale, da bi bil en irc kanal, samo problem je ce nas je sploh dost da bi se kdaj srecal na ircu...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej sploh nikol nobenga ni na tem ICQjuju. A sem za brezveze instaliroV?? Poste skoz berem, se prav da neki odpisujete, ampak na ICQjujujuju ni nobenga...

Cccccc

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te clovek ne avtorizira na ICQju, potem niti ne ves, a je gor ali ne (vsaj kolikor mi je znano). Mogoce pa kdo niti noce komunicirati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!